Wypadek ciężarówki w miejscowości Gardeja

nie
Wypadek w Gardei
Wypadek w Gardei Archiwum
Do wypadku w miejscowości Gardeja doszło o godzinie 1.45. Samochód ciężarowy uderzył w drzewo, a na ulicę wysypał się ładunek.

26 lutego o godzinie 1.45 ratownicy otrzymali informacje o wypadku w miejscowości Gardeja nieopodal Kwidzyna. Z informacji, które przekazała nam Wojewódzka Stacja Koordynacji Ratownictwa wynika, że kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.

- Ciężarówka z naczepą praktycznie "ścięła" drzewo. Na ulicę wysypały się setki papieru, którym załadowany był samochód. Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, które wciąż pracują na miejscu - informuje WSKR.

Na drodze krajowej nr 55 w pobliżu Gardei wciąż mogą występować utrudnienia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie