Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto w Polsce

red.
Udostępnij:
Zakończyliśmy finał ogólnopolskiej akcji Świeć się z Energą. 16 reprezentantów z każdego województwa walczyło o tytuł najpiękniej oświetlonego zimą miasta w Polsce. Wybraliśmy też najpiękniej oświetloną na święta galerię handlową i mistrza świątecznej fotografii. Trwa weryfikacja głosów. Listę zwycięzców opublikujemy we wtorek 26 stycznia o godzinie 12.

Plebiscyt miast – które miasto w Polsce świeci najładniej?

O tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce oraz o wartą 50. tys. zł nagrodę główną w finale plebiscytu Świeć się z Energą walczy 16 miejscowości, reprezentantów każdego z województw. Głosami czytelników dzienników lokalnych wybraliśmy ich w pierwszym etapie plebiscytu.
Dzięki temu każde z 16 miast już wygrało – trafi do nich ufundowany przez Grupę Energa energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł. Będzie on następnie przekazany na wskazany cel charytatywny z danego miasta (np. dom dziecka, czy hospicjum).

W finale akcji do wygrania dodatkowe 40 000 tys. zł na zakup sprzętu dla placówek niosących pomoc osobom potrzebującym
Zagłosuj i pomóż swojemu kandydatowi zdobyć charytatywna nagrodę i tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce!

Plebiscyt galerii – wybieramy najładniej udekorowane centrum handlowe

W ramach akcji Świeć się prowadzimy także plebiscyt na najpiękniejsze galerie handlowe w świątecznej odsłonie. W etapie wojewódzkim zabawy wyłoniliśmy najpiękniejsze obiekty w każdym z województw. Teraz 16 zwycięzców regionalnych powalczy o tytuł najpiękniej w Polsce oświetlonego centrum handlowego. Zwycięzca otrzyma wyjątkową nagrodę edukacyjną Grupy Energa - wizytę elementów mobilnego centrum nauki Planeta Energii, zapewniającego mnóstwo pełnych energii i zabawy atrakcji dla dzieci.

**

Konkurs fotograficzny – kto najlepiej uwiecznił na zdjęciu świąteczną energię?**

Do ogólnopolskiego etapu konkursu fotograficznego Świeć się z Energą trafiły prace 160 kandydatów z całej Polski. Z każdego województwa po trzech autorów, którzy zdobyli największą ilość głosów oraz po siedem osób wybranych przez kapitułę konkursu. Wszyscy uczestnicy finałowego etapu walczą o tytuł mistrza świątecznej fotografii oraz atrakcyjne nagrody. Na zwycięzców wskazanych przez jury oraz zdobywców największej liczby głosów publiczności czekają m.in. aparaty fotograficzne marki Olympus oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl.

Jury konkursu wybierze najpiękniejsze zdjęcia w czterech kategoriach tematycznych. Spośród nich zostanie wyłoniony zdobywca Grand Prix, który obok nagród rzeczowych dodatkowo trzyma zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel.

Pomysłodawcą i głównym sponsorem plebiscytu i konkursu "Świeć się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.

Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

Pokolenie Z Dobry, ale szybki klient

Wideo

Dodaj ogłoszenie