reklama

Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię na Pomorzu

red
Gdynia- najpiękniej oświetlone na święta miasto na Pomorzu
Zakończyliśmy etap wojewódzki plebiscytu Świeć się z Energą i Dziennikiem Bałtyckim. Teraz zwycięskie miasto, galeria handlowa i zdjęcia z konkursu fotograficznego powalczą w etapie ogólnopolskim.

Plebiscyt miast
W plebiscycie miast najwięcej głosów na Pomorzu zdobyła Gdynia. Jako zwycięzca regionalnego etapu miasto wygrało sprzęt AGD o wartości 1000 zł, który włodarze będą mogli przekazać na cel charytatywny. Nagrodę ufundowała Firma Energa Oświetlenie. Pomóż Gdyni zdobyć tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce. Już we wtorek 13 stycznia 2015 ruszy głosowanie.

ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Plebiscyt galerii

Najpiękniej oświetloną galerią handlową na Pomorzu okazała się gdyńska Riviera. Awansowała ona do ogólnopolskiego etapu. Tam na zwycięską galerię czeka wyjątkowa nagroda. W ustalonym terminie odwiedzi ją autobus „Planety Energii”, który na cały weekend zapewni mnóstwo edukacyjnych atrakcji dla dzieci i nie tylko.

Głosowanie na najpiękniej oświetloną galerię w Polsce ruszy 13 stycznia 2015.

ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Konkurs fotograficzny

W konkursie fotograficznym Świeć się z Energą najwięcej głosów w etapie wojewódzkim zdobył Andrzej Czochara. Wygrał on aparat fotograficzny. Teraz jego zdjęcie weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu. Dodatkowo dziewięć zdjęć z każdego województwa, wybranych przez komisję plebiscytową również weźmie udział w dalszej rywalizacji. Nagrodą główną jest zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w Hotelu Spa Dr Irena Eris.
Wszystkich wybranych kandydatów pokażemy we wtorek 13 stycznia 2015. Tego dnia ruszy również głosowanie w etapie ogólnopolskim.

ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Pomysłodawcą i głównym sponsorem plebiscytu i konkursu "Świeć się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.

Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

Zobaczy wyniki głosowania na najpiękniej oświetlone na święta miasta i galerie handlowe oraz zdjęcia przesłane w ramach konkursu fotograficznego w innych województwach:

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie