Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 26 i Senatu, okręg nr 64

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Kto wygrał wybory 2019? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku obywatele, których miejsce zamieszkania to obszar powiatu: pucki oraz miasta na prawach powiatu: Gdynia? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 26 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 26 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 26

Granice tego okręgu to część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • bytowski,
  • chojnicki,
  • człuchowski,
  • kartuski,
  • kościerski,
  • lęborski,
  • pucki,
  • słupski,
  • wejherowski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Gdynia,
  • Słupsk.

Za nami kolejny egzamin z demokracji. Jak nam poszło? Sprawdź wyniki wyborów do Parlamentu z okręgu nr 26. Na poniższej liście sprawdzisz, ile dokładnie głosów dostał każdy z kandydatów na posła.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Biernacki Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,32%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: Parlamentarzysta

2. Toczek Marek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 653
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Julianów
  • Zawód: żołnierz zawodowy

3. Szatkowski Radosław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 545
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Reda
  • Zawód: inżynier rolnik

4. Elzanowski Czesław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 909
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Słupsk
  • Zawód: nauczyciel akademicki

5. Tkaczyk Jerzy Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 469
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Starzyno
  • Zawód: urzędnik samorządowy

6. Lesner Łukasz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 992
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Reda
  • Zawód: Trener

7. Maszluch Mirosław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 256
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Bytów
  • Zawód: lekarz

8. Gruchała Michał Rajmund ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 350
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Chojnice
  • Zawód: informatyk

9. Gniazdowska Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Karwieńskie Błoto Drugie
  • Zawód: nauczyciel

10. Bujanowicz Krzysztof Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 969
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wejherowo
  • Zawód: urzędnik administracji

11. Pruszak Krzysztof Ludwik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Obliwice
  • Zawód: politolog

12. Szostakiewicz Aldona Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 956
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Włynkówko
  • Zawód: ogrodnik

13. Zawadzki Leszek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 838
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Chojnice
  • Zawód: politolog

14. Mikołajczyk Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: geodeta

15. Keliński Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 436
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Leszno
  • Zawód: geodeta

16. Markowska Irena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 548
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Klaskawa
  • Zawód: rolnik

17. Zarzecki Krzysztof Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 245
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Reda
  • Zawód: handlowiec

18. Zielińska Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 968
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Czersk
  • Zawód: Przedsiębiorca

19. Lubczyńska-Kiełpińska Anita Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 260
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Chojnice
  • Zawód: Politolog

20. Kamrowska Marta Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 465
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: student logistyki

21. Konczanin Bogusława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Człuchów
  • Zawód: pedagog

22. Krzekotowski Jarosław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Nowęcin
  • Zawód: ekonomista

23. Piankowska Bożena Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 359
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Polaszki
  • Zawód: rolnik

24. Kaczmarek Jacek Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 475
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: student prawa

25. Przybylski Wojciech Wiesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel akademicki

26. Dorniak Krystyna Stefania ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Żukowo
  • Zawód: księgowa

27. Kupcewicz Janusz Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 038
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel

28. Męczykowski Dariusz Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 990
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,86%
  • Miejsce zamieszkania: Grabówko
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Horała Marcin Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 86 079
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 14,82%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Mrówczyński Aleksander Mikołaj ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 726
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,88%
  • Miejsce zamieszkania: Chojnice
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Müller Piotr Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 892
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,63%
  • Miejsce zamieszkania: Słupsk
  • Zawód: prawnik

4. Śniadek Janusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: inżynier mechanik

5. Zwiercan Małgorzata Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,36%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: instruktor terapii uzależnień

6. Zarudzki Ryszard Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 368
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: zootechnik

7. Sroka Magdalena Joanna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 349
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Trąbki Wielkie
  • Zawód: specjalista ds. administracji i zarządzania

8. Łuczyk Mariusz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 317
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Miastko
  • Zawód: polityk

9. Karczewski Piotr Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 768
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kościerzyna
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Dambek Roman Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 549
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: inżynier mechanik

11. Treder Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Słupsk
  • Zawód: ekonomista

12. Drewa Marcin Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 934
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Wejherowo
  • Zawód: politolog

13. Wetta Krzysztof Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Lębork
  • Zawód: dyrektor szkoły

14. Mackiewicz-Sasiak Violetta Lilianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Reda
  • Zawód: socjolog

15. Stolarczyk Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 644
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: prawnik

16. Leyk Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 585
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Prokowo-Prokowskie Chrósty
  • Zawód: specjalista ochrony informacji niejawnych

17. Buniowska Wiesława Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Jastarnia
  • Zawód: nauczyciel

18. Lis Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 162
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Przewłoka
  • Zawód: dyrektor szkoły

19. Białooka-Kostenecka Danuta Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 423
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: prawnik

20. Kużownik Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 299
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łeba
  • Zawód: przedsiębiorca

21. Birosz Mariusz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 657
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Czarne
  • Zawód: inżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczne

22. Tobolska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 852
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Chojnice
  • Zawód: specjalista ds. zamówień publicznych

23. Wańtuchowicz Anna Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Ustka
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Bystron Andrzej Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 560
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Mezowo
  • Zawód: kurator sądowy

25. Krygier-Nowak Urszula Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 450
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łeba
  • Zawód: urzędnik

26. Kurzelewska Arleta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 893
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Człuchów
  • Zawód: radca prawny

27. Kowalski Michał Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 000
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,55%
  • Miejsce zamieszkania: Władysławowo
  • Zawód: nauczyciel

28. Klawiter Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 340
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,92%
  • Miejsce zamieszkania: Rumia
  • Zawód: urzędnik państwowy

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Senyszyn Joanna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 36 405
  • Procent głosów oddanych na listę: 50,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,27%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: profesor

2. Rutka Marek Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 929
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,37%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel akademicki

3. Haska Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 410
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Wejherowo
  • Zawód: właścicielka małego sklepu

4. Łukaszewicz Anna Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 023
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Słupsk
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

5. Lubiewski Adam Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kębłowo
  • Zawód: inspektor ochrony danych

6. Szubińska Bożena Leokadia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 970
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: żołnierz

7. Ponulak Jan Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: manager

8. Kutwa Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 898
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Słupsk
  • Zawód: analityk finansowy

9. Wirkus Katarzyna Gabriela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Rzepnica
  • Zawód: kierownik domu pomocy społecznej

10. Lampart Jacek Heliodor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 741
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Lębork
  • Zawód: handlowiec

11. Gajewska Beata Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 309
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

12. Kwiatkowski Ryszard Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 909
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Słupsk
  • Zawód: inżynier budownictwa

13. Żynis Jakub Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 836
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: stolarz

14. Kozioł Krzysztof Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 968
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Bińcze
  • Zawód: nauczyciel

15. Jarosz Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 657
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Borkowo
  • Zawód: menadżer

16. Stencel Beata Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 862
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kościerzyna
  • Zawód: doradca klienta

17. Kowalewski Michał Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: lektor języka obcego

18. Marciak Rafał Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 585
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: psycholog biznesu

19. Zajączkowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: tester oprogramowania komputerowego

20. Czubala Grażyna Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 250
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: ekonomista

21. Lamentowicz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 436
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Rumia
  • Zawód: nauczyciel akademicki

22. Szczotkowski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Charnowo
  • Zawód: urzędnik

23. Drywa Magdalena Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 745
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: pracownik centrum obsługi telefonicznej

24. Wekwert Paweł Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 349
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Radosław
  • Zawód: rolnik

25. Strzelecka Magdalena Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Reda
  • Zawód: prezes

26. Słupecki Jacek Ignacy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Borkowo
  • Zawód: programista aplikacji

27. Nowak Dominika Wirginia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 721
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: specjalista bankowości

28. Strzelczyk Marcin Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: prezes

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Dziambor Artur Erwin ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 45,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,33%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel

2. Kozieł Andrzej Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 313
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: inżynier mechanik budowy okrętów

3. Wałdoch Marcin Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 255
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Chojnice
  • Zawód: nauczyciel akademicki

4. Kłeczek Tomasz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Rumia
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Lotkowski Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 808
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Truszkowski Michał Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 944
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: operator CNC

7. Szymczak Wiesława Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 187
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: emerytowana położna

8. Gryń Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 927
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Lębork
  • Zawód: administratywista

9. Stupkiewicz Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 797
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Stegna
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Bruc Piotr Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 800
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kębłowo
  • Zawód: policjant

11. Świeczkowski Arkadiusz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Somonino
  • Zawód: kierowca

12. Wieczorek Łukasz Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 908
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: technik utrzymania ruchu

13. Sypniewska-Marczyk Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 729
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: HR manager i trener biznesu

14. Głowacki Bartłomiej Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 587
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Glincz
  • Zawód: technik BHP

15. Dyszer Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 827
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Lemany
  • Zawód: przedsiębiorca

16. Kozłowski Krzysztof Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 578
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Reda
  • Zawód: nauczyciel

17. Jarzębiński Damian Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 687
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Kartuzy
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Kubiak Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: specjalista ds. logistyki kontenerowej

19. Szynaka Paulina Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: tester oprogramowania

20. Warcikowska Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: koordynator działu handlowego

21. Pokryfka Paweł Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 464
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: bez zawodu

22. Szczepaniak Agnieszka Wiktoria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: psycholog

23. Paprocka Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 495
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel

24. Duda Gabriela Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 464
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gościcino
  • Zawód: pracownik socjalny

25. Trela Zuzanna Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 475
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: inżynier środowiska

26. Sugier Sylwia Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Skarszewy
  • Zawód: specjalista ds. kontroli jakości

27. Zblewska Maria Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 503
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: krawcowa

28. Lipski Przemysław Emil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 099
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Lędowo-Osiedle
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Nowacka Barbara Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 88 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 42,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 15,3%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: informatyczka

2. Plocke Kazimierz Florian ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 627
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kłanino
  • Zawód: inżynier rolnik

3. Konwiński Zbigniew Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 286
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,29%
  • Miejsce zamieszkania: Słupsk
  • Zawód: historyk

4. Krzywonos-Strycharska Henryka Krystyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,5%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: maszynistka biurowa

5. Bonna Leszek Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 815
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,35%
  • Miejsce zamieszkania: Chojnice
  • Zawód: menager

6. Aziewicz Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,62%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: ekonomista

7. Furgo Grzegorz Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 807
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: menager kultury

8. Szumełda Radomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,72%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Kwiecień Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 275
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,6%
  • Miejsce zamieszkania: Sierakowice
  • Zawód: nauczyciel

10. Wawrowska Danuta Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 074
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Grabno
  • Zawód: radca prawny

11. Szlas Rafał Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,22%
  • Miejsce zamieszkania: Wejherowo
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Dzierżyński Arkadiusz Wacław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 050
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Mosty
  • Zawód: finansista

13. Łuczycka Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 364
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Człuchów
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

14. Domozych Marika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 255
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: student gospodarki przestrzennej

15. Struk Andrzej Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 874
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Jastarnia
  • Zawód: technik mechanik

16. Szczygieł Karolina Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 201
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczyce
  • Zawód: towaroznawca

17. Mielewczyk Iwona Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 014
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Osowo Lęborskie
  • Zawód: nauczyciel

18. Szroeder Jaromir Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 598
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Parchowo
  • Zawód: pracownik muzeum - kustosz

19. Kalinowska Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 896
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Karczemki
  • Zawód: politolog

20. Wojtunik Anna Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 181
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Pierwoszyno
  • Zawód: dyplomowany opiekun medyczny

21. Singer Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 766
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Brusy
  • Zawód: doktor nauk ekonomicznych

22. Ryckiewicz Iwona Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 778
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Pasieka
  • Zawód: nauczyciel

23. Bondarenko Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 817
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,66%
  • Miejsce zamieszkania: Człuchów
  • Zawód: menager kultury

24. Namyślak Hubert Konrad ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 260
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Lębork
  • Zawód: adwokat

25. Sopyłło Tomasz Szczepan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 955
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Lębork
  • Zawód: politolog

26. Skórzybót Igor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Cewice
  • Zawód: student filozofii

27. Wittbrodt Piotr Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: ekonomista

28. Dąbkowski Marek Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 465
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel historii

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 64

Granice tego okręgu to obszar powiatu:

  • pucki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Gdynia.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 64. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Bełbot Marcin ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 50 293
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 28,66%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: inżynier budownictwa

Rybicki Sławomir Piotr ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 106 970
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 60,95%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: prawnik

Wójcik Józef Franciszek ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA FRANCISZKA WÓJCIKA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 18 233
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,39%
  • Miejsce zamieszkania: Rumia
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: kapitan żeglugi wielkiej

Dowiedz się więcej

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie