Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wojsko sprzedaje sprzęt motoryzacyjny. Wśród nich kultowe polskie i socjalistyczne pojazdy. Sprawdź CENNIK

PWN
W marcu 2024 roku możesz kupić wojskowy sprzęt. Demobil sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego z Olsztyna. Za ile? Sprawdź na kolejnych zdjęciach
W marcu 2024 roku możesz kupić wojskowy sprzęt. Demobil sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego z Olsztyna. Za ile? Sprawdź na kolejnych zdjęciach Agencja Mienia Wojskowego
Gratka dla fanów motoryzacji m.in. z czasów PRL. Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje autentyczny sprzęt z epoki. Za stosunkowo niewielkie pieniądze można mieć m.in. stara, ziła, rower wodny, wózki aku... Ale też coś, co przyda się dziś w budowlance. Część jest gotowa do użytku, nad innymi trzeba popracować i przywrócić dawny blask. Tak wyglądają wojskowe samochody i sprzęt z demobilu, który możesz kupić od armii.

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje samochody

Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się swoich sprzętów w całej Polsce. Część z nich to demobil - rzeczy pochodzące z magazynów wojskowych różnych oddziałów polskiego wojska. Inne to rzeczy nieużywane, zalegające w wojskowych składach, których polska armia już użytkować nie może.

Są też takie sprzęty, które lata świetności mają już za sobą, ale wciąż mogą się przydać w pracy. Wśród nich znajdziemy koparki, wózki widłowe - tu ceny zaczynają się od kilku i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Są też "perełki", za które zapłacisz mniej niż złotówkę lub... pół grosza. Naprawdę!

Wśród nich jest sprzęt motoryzacyjny od Agencji Mienia Wojskowego, który został wystawiony na sprzedaż.

W marcu 2024 roku możesz kupić wojskowy sprzęt. Demobil sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego z Olsztyna. Za ile? Sprawdź na kolejnych zdjęciach

Wojsko sprzedaje sprzęt motoryzacyjny. Wśród nich kultowe po...

Tu znajdziemy m.in.

 • STAR-660 M2
 • ZIŁ 130
 • plastikowy rower wody
 • Wózek transportowy akumulatorowy WNA-1320
 • Przyczepa do wózka transportowego WP-1,5.

AMW w Olsztynie wyprzedaje samochody i pojazdy

Olsztyński oddział Agencji Mienia Wojskowego w środę 6 marca rozstrzygnie przetarg na wystawiony na sprzedaż powojskowy sprzęt i pojazdy. Na nabywców czeka sporo zabytkowych pojazdów.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium (to 10 proc. ceny wywoławczej) na pozycje przetargowe, których kupnem jesteśmy zainteresowani, a zostały wyszczególnione w formularzu ofertowym. Szczegóły, wraz z numerem konta, znajdziemy na stronie Agencji Mienia Wojskowego.

Ofertę należy złożyć (przesłać/doręczyć) w kancelarii Oddziału Regionalnego w Warszawie, ul. Chełmżyńska 9, w terminie do dnia 26.08.2022 r. do godziny 11:00. Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie.

Osoby, które wpłaciły wadium, będą dopuszczone do udziału w przetargu pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym AMW najpóźniej w przeddzień terminu przetargu. Oferent traci złożone wadium i prawa wynikające z wyboru jego oferty, jeżeli nie uiści ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia go o przyjęciu jego oferty, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.

Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały przyjęte, będzie zwrócone nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od daty zakończenia przetargu. Wadium złożone przez nabywcę ulega zarachowaniu na poczet ceny nabycia.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

Oddziały Agencji Mienia Wojskowego

Agencja Mienia Wojskowego ma swoją centralę w Warszawie. Do tego także oddziały regionalne umiejscowione w różnych miejscach Polski:

 • Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy,
 • Oddział Regionalny AMW w Gdyni,
 • Oddział Regionalny AMW w Krakowie,
 • Oddział Regionalny AMW w Lublinie,
 • Oddział Regionalny AMW w Olsztynie,
 • Oddział Regionalny AMW w Poznaniu,
 • Oddział Regionalny AMW w Szczecinie,
 • Oddział Regionalny AMW w Warszawie,
 • Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu,
 • Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze.

Zobacz też na dziennikbaltycki.pl - KLIKNIJ

Sprzęt wojskowy na sprzedaż od Agencji Mienia Wojskowego. Militaria, odzież, i akcesoria codziennego użytku. Te rzeczy można kupić! ZOBACZ OFERTY ▶

Oto jakie rzeczy można kupić od wojska! Sprzęt na sprzedaż o...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki