Wielkanoc 2020 w telewizji. Jakie filmy będziemy mogli obejrzeć w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny w TV? Program TVP, TVN, POLSAT

Sandra Janikowska
Sandra Janikowska
Już w najbliższy piątek, 10 kwietnia, rozpocznie się długi weekend świąteczny. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną tegoroczne święta Wielkiej Nocy spędzimy zamknięci w domach. A co wtedy możemy robić? Nadrabiać zaległości w filmach i serialach! Czy Wielkanoc w telewizji może odbyć się bez ciekawych propozycji filmowych? Telewizje wyszły naprzeciw oczekiwaniom widzów i przygotwały coś zarówno dla starszych, jak i młodszych! Jaką ofertę z okazji Wielkanocy znajdziemy w tv? Co warto obejrzeć w Wielkanoc? Sprawdźcie poniżej! Unsplash
Już w najbliższy piątek, 10 kwietnia, rozpocznie się długi weekend świąteczny. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną tegoroczne święta Wielkiej Nocy spędzimy zamknięci w domach. A co wtedy możemy robić? Nadrabiać zaległości w filmach i serialach! Czy Wielkanoc w telewizji może odbyć się bez ciekawych propozycji filmowych? Telewizje wyszły naprzeciw oczekiwaniom widzów i przygotwały coś zarówno dla starszych, jak i młodszych! Jaką ofertę z okazji Wielkanocy znajdziemy w tv? Co warto obejrzeć w Wielkanoc? Sprawdźcie poniżej!

Tegoroczne święta Wielkiej Nocy będą nieco inne inne niż dotychczas. Wiele osób nie spędzi tego magicznego czasu w gronie najbliższych ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce. Koronawirus pokrzyżował nasze plany! Warto jednak mieć na uwadze bezpieczeństwo swoje oraz innych i zostać w domu - także w trakcie świąt. Z pomocą w tym trudnym dla wszystkich czasie idą stacje telewizyjne, które mają na uwadze, że Wielkanoc w 2020 roku będziemy świętować w zaciszu naszych czterech ścian. Z tej okazji przygotowali wiele interesujących propozycji filmowych na zbliżające się święta Wielkanocne.

Niedziela Wielkanocna, 12 kwietnia. Program TV

Alvin i wiewiórki II, TVP2, godz. 8:55

Alvin wraz ze swoimi braćmi postanawiają przerwać karierę i wrócić do szkoły. Tam spotykają Britanny, Żanetę i Eleonorę, które śpiewają w zespole "Wiewióretki". Okazuje się, że menedżerem dziewcząt jest Ian.

Gang Wiewióra, Polsat, godz. 9:30

Wiewiór popada w konflikt z szefem miejskiego parku - szopem Pierunem. Zostaje wygnany do miasta, w którym zimą czeka go ciężki los. Sprzyja mu jednak szczęście. Wiewiór odkrywa sklep z orzechami i decyduje się na kradzież smakołyków. Problem w tym, że w przybytku swoją siedzibę mają ludzcy rabusie, którym przewodzi Król. Jak dalej potoczą się losy wiewióra?

Mój przyjaciel orzeł, TVP2, godz. 10:30

Lukas znajduje zranione pisklę orła, które wypadło z gniazda. Postanawia mu pomóc i przygarnąć zwierzę. Ma zamiar także wyleczyć jego złamane skrzydło. Relacja z dzikim ptakiem zamienia się w niezwykłą więź.

Piotruś Królik, Polsat, godz. 11:45

Piotruś to zuchwały królik, który wolny czas spędza na psotach. Wraz z rodziną mieszka w norze sąsiadującej z ogrodem warzywnym sędziwego pana McGregora. Ich relacja jest dosyć napięta. Wzajemne konflikty nie zniechęcają jednak Piotrusia, jego sióstr i kuzyna Beniamina do codziennych wizyt na podwórku starszego pana. Banda niesfornych zwierzaków pod przywództwem Piotrusia regularnie kradnie warzywa, omijając zręcznie zastawione na nich pułapki. Jak dalej potoczą się ich losy?

Wspaniała Gilly, TVP2, godz. 12:15

12-letnia Gilly Hopkins nie przepada za ludźmi i sprawia problemy wychowawcze. Nigdy nie poznała swojej matki. Pewnego dnia Gilly trafia do domu pani Trotter...

Mój przyjaciel Hachiko, TVP1, godz. 13:30

Profesor Wilson przygarnia uroczego szczeniaka rasy akita. Zwierzak staje się jego najwierniejszym przyjacielem, codziennie czeka na peronie na jego powrót z pracy. Pewnego dnia profesor nie wraca.

Shrek Forever, Polsat, godz. 13:45

Ogr zawiera pakt z podstępnym karłem. Czar przenosi go do alternatywnej rzeczywistości.

Kopciuszek, TVN, godz. 15:50

Córka kupca jest zdana na towarzystwo okrutnej macochy i jej córek. Z pomocą wróżki chrzestnej dziewczyna bierze udział w organizowanym przez księcia balu, co na zawsze odmieni jej życie.

Gnomeo i Julia, TVP2, godz. 16:25

Gnomeo i Julia przyjeżdżają do Londynu i odkrywają, że na terenie brytyjskiej stolicy ktoś na masową skalę kradnie krasnale ogrodowe. Wszyczynają śledztwo, które szybko... wymyka się spod kontroli.

Harry Potter i Książe Półkrwi, TVN7, godz. 16:50

Harry Potter rozpoczyna kolejny rok nauki w Hogwarcie. Profesor Dumbledore pomaga mu poznać przeszłość Voldemorta, wierząc, że tylko w ten sposób czarodziej przygotuje się do walki ze złem. Co spotka nas w 6. części znanej serii?

Dotknij Nieba, TVP1, godz. 17:30

Bart Millard mieszka z bezwzględnym ojcem. Chłopak, obdarzony talentem muzycznym, postanawia zostać wokalistą wbrew wszystkiemu. Przelewa uczucia i słowa na papier. To właśnie wtedy powstaje piosenka "I Can Only Imagine".

Piraci z Karaibów: na Nieznanych Wodach, TVN7, godz. 20:00

Znany pirat Jack Sparrow nadal poszukuje źródła młodości. W portowej tawernie spotyka Angelikę, córkę Czarnobrodego. Kobieta wraz z ojcem postanawia wykorzystać Jacka i z jego pomocą dotrzeć do źródła młodości. Uda się?

Riwiera dla dwojga, TVP2, godz. 20:10

Richard to rozwiedziony biznesmen, który właśnie ma zamiar odejść na emeryturę. Okazuje się, że cały jego dobytek został zdefraudowany przez innego biznesmena...

Siódmy syn, TVN, godz. 21:30

Siódmy syn siódmego syna, mistrz Gregory - stracharz, poszukuje następcy, ostatniego siódmego syna, który stanie do walki ze złem. Ze wszystkich kandydatów został tylko jeden młody wojownik...

Gambit, TVP2, godz. 21:55

Spokojny kustosz kolekcji obrazów ekscentrycznego lorda Shabandara, Harry Deane, ma ciężkiego szefa. W takiej sytuacji wymyśla plan zemsty za doznane krzywdy.

Cudowny chłopak, TVP1, godz. 22:20

Syn Isabel i Nate'a, Auggie, urodził się z dosyć niespotykaną wadą genetyczną, przez którą jego twarz ulgła zdeformowaniu. Chłopiec uczy się w domu. Rodzice postanawiają zapisać go do szkoły...

ZOBACZ TAKŻE: Duże zmiany w telewizji naziemnej w Polsce. Wielu z nas będzie musiało kupić nowy telewizor

Poniedziałek Wielkanocny, 13 kwietnia. Program TV

Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii, Polsat, godz. 7:50

Jelonka jest pozytywnie nastawiona do świata i wierzy, że każdy zasługuje na szansę. Gdy tylko spotyka tajemniczą bestię z Nibylandii, zaprasza ją do Przystani Elfów. Niestety nie wszystkim wróżkom podoba to posunięcie...

Ralph Demolka, TVN, godz. 8:45

Ralph jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Ten niewdzięczny fach sprawia, że nikt go nie lubi. Pewnego dnia Ralph postanawia udowodnić, że jest lepszy, niż wszyscy myślą. Uda mu się?

Zaplątani, Polsat, godz. 9:30

Flynn Rider to poszukiwany złodziej i awanturnik. Pewnego dnia dostaje się do tajemniczej wieży, w której chce się ukryć. Ale nie tak prędko! Okazuje się, że budynek ma lokatorkę - piękną księżniczkę Roszpunkę, słynącą z tego, że jej niezwykle długie włosy posiadają magiczną moc. Flynn staje się więźniem dziewczyny, która zawiera z nim tajemniczy układ...

Rocky i Łoś Superktoś, TVN7, godz. 9:35

Natasha i Boris łamią kod umożliwiający przenikanie ze świata animowanego do rzeczywistości... Co się z tym wiąże?

Niania i wielkie bum, TVN, godz. 10:45

Akcja rozgrywa się w Wielkiej Brytanii w latach 40. XX wieku. Isabel wychowuje trójkę dzieci, gdy jej mąż jest na froncie. Pewnego dnia w domu Greenów pojawia się pani McPhee, która wnosi w życie rodziny nieco magii.

Auta 3, Polsat, godz. 11:50

Zygzak McQueen - popularna na całym świecie legenda sportów motorowych - trafia na boczny tor, podczas gdy jego dotychczasowe miejsce zajmują ultraszybkie auta nowej generacji. Jedyną nadzieją na powrót do czasów świetności jest młoda, pełna pasji mechanik Cruz Ramirez. Czy dzięki niej uda się wrócić Zygzakowi do łask?

Znachor, TVP1, godz. 13:35

Chirurg, profesor Wilczur, na skutek napaści traci pamięć. Po kilkunastu latach włóczęgi zamieszkuje na wsi pod przybranym nazwiskiem. Jako Antoni Kosiba zyskuje sławę znakomitego znachora... Czy aby na zawsze?

Alicja w Krainie Czarów, Polsat, godz. 14:00

Gdy Alicja była małą dziewczynką, przez przypadek wpadła do nory Białego Królika. Trafiła wtedy do tajemniczego, podziemnego świata, zamieszkanego przez dziwne stworzenia i fantastyczne postaci. Obecnie Alicja ma 19 lat i za chwilę zaręczy się z synem angielskiego arystokraty. W trakcie przyjęcia zaręczynowego na chwilę opuszcza zaproszonych gości, by w spokoju przemyśleć sprawy związane ze zbliżającym się ślubem. Dziwnym zbiegiem okoliczności znów ląduje w niezwykłej krainie, którą dobrze zna z dzieciństwa. Ponownie spotyka wszystkich swoich magicznych przyjaciół. Czy to zwiastuje kolejną przygodę?

Masz wiadomość, TVN7, godz. 15:40

Para młodych ludzi nawiązuje znajomość za pośrednictwem poczty elektronicznej. Korespondują ze sobą, nie zdając sobie sprawy, że w życiu zawodowym... znajdują się po dwóch przeciwnych stronach.

Alicja po drugiej stronie lustra, Polsat, godz. 16:20

Na przestrzeni ostatnich lat Alicja żeglowała po morzach i oceanach całego świata. Została kapitanem statku i zwyciężyła w walce z piratami. Po powrocie do Londynu dziewczyna używa magicznego lustra, by ponownie przenieść się do Krainy Czarów. Spotyka tam swoich starych znajomych. Jeden z nich wygląda teraz jak cień samego siebie. Żeby ocalić swojego przyjaciela, Alicja przenosi się w przeszłość i podejmuje walkę z samym Czasem...

Różowa Pantera, TVP2, godz. 16:20

Inspektor Clouseau powraca, aby rozwikłać zagadkę morderstwa i odzyskać legendarny diament - Różową Panterę.

Pacyfikator, TVN, godz. 17:00

Przed agentem służb specjalnych stoi ciężkie zadanie do wykonania. Przed nim opieka nad gromadką niesfornych dzieciaków... Czy Shane odkryje w sobie ojcowskie powołanie?

Kot w butach, TVN7, godz. 18:10

Przygody Kota w Butach - znanego zawadiaki z filmu "Shrek".

Sing, TVN, godz. 20:05

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w duże kłopoty. Ostatnią szansą na przetrwanie przedsięwzięcia jest konkurs na najpiękniejszy głos świata... Powiedzie się?

Dla niej wszystko, TVP2, godz. 20:10

Żona wykładowcy języka angielskiego zostaje oskarżona o zamordowanie przełożonej i skazana na wiele lat więzienia. Mąż wierzy w jej niewinność i postanawia zorganizować ucieczkę żony.

Iniemamocni, Polsat, godz. 20:10

Rodzina Iniemamocnych po raz kolejny naraża się władzom, której przedstawiciele krytykują konsekwencje starcia z Człowiekiem Szpadlem. Po kolejnym upomnieniu ze strony adwokata Helen i Bob Parrowie wraz z trojgiem dzieci rozważają nad minionymi wydarzeniami...

Lejdis, TVN7, godz. 21:00

Cztery, młode kobiety zmagają się z problemami w życiu osobistym. W ciągu roku ich życie przechodzi ogromne zmiany a ich przyjaźń zostaje poddana ciężkiej próbie.

Niezapomniany, TVN, godz. 22:20

Małżeństwo Tessy i Davida rozpadło się. Kobieta nie może pogodzić się z tym, że były mąż szybko znalazł nową miłość. Zdruzgotana postanawia zniszczyć życie jego nowej wybrance... Uda się?

Błękitna głębia, TVP2, godz. 22:30

Czwórka poszukiwaczy podwodnych skarbów odkrywa podczas nurkowania zatopiony samolot z ładunkiem kokainy. Znalezisko staje się przyczyną poważnych kłopotów... Uda im się je rozwiązać?

Mission Impossible: Rogue Nation, Polsat, godz. 22:40

Szef CIA Alan Hunley postanawia rozwiązać elitarną jednostkę Mission Impossible Force. Swoją decyzję uzasadnia tym, że agenci działają w sposób nieprzewidywalny i ryzykowny, stwarzając zagrożenie dla całego globu. Ich sukcesy przypisuje łutowi szczęścia, a nie kompetencjom. Niebawem jednak okazuje się, że świat potrzebuje Ethana Hunta oraz jego zaprawionych w brawurowych akcjach współpracowników. Międzynarodowa szajka terrorystyczna Syndykat usiłuje zaprowadzić nowy porządek. Jest trudna do namierzenia, gdyż zrzesza doskonale wyszkolonych byłych agentów, którzy dopuścili się zdrady, zostali uznali za zmarłych lub zaginionych. Byli członkowie MIF muszą dokonać niemożliwego bez pomocy jakiegokolwiek wsparcia.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie