Nasza Loteria

Wejherowo. Potrącenie dziecka przez samochód osobowy na ul. Sobieskiego, 21.06.2022 r. Co się stało? Zdjęcia

OPRAC.: ab / OSP Wejherowo
We wtorek, 21 czerwca doszło do kolejnego potrącenie pieszego w Wejherowie. Tym razem poszkodowane zostało dziecko, które potrącił samochód osobowy.

Wejherowo. Potrącenie dziecka przez samochód osobowy na ul. Sobieskiego, 21.06.2022 r.

21 czerwca, około godziny 9:00 doszło do kolejnego wypadku z udziałem pieszego w Wejherowie. W wyniku zdarzenia drogowego na ul. Sobieskiego potrącone zostało dziecko.

- Dziecko zostało potrącone przez samochód osobowy. W wyniku wypadku doznało urazu ręki. Było przytomne, na miejscu została udzielona mu pomoc medyczna. Następnie przewieziono je do szpitala – mówi oficer operacyjny stanowiska kierowania komendanta wojewódzkiego policji.

W działaniach brały udział zastępy OSP Wejherowo oraz KP PSP Wejherowo, a także zespół ratownictwa medycznego i wydział ruchu drogowego.

Wejherowo. Potrącenie dziecka przez samochód osobowy na ul. ...

MIEJSCE ZDARZENIA

RAPORT DROGOWY TRÓJMIASTO I POMORZE

Jesteś świadkiem wypadku? Daj nam znać! Poinformujemy innych o utrudnieniach. Czekamy na informacje, zdjęcia i wideo!

Bądź na bieżąco - dołącz do grupy na Facebooku:

od 16 lat
Wideo

Kobieta dachowała oplem na serpentynach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki