W ostatnim sparingu Przodkowo daje lekcję futbolu biało-bordowym [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Ostatni sprawdzian przed rozpoczynającym się jutro sezonem III ligi, dla kościerskiej Kaszubii wypadł fatalnie.

Zespół kierowany przez Tomasza Bąkowskiego został rozgromiony na własnym terenie przez drużynę GKS Przodkowo 4:0.
Początek meczu nie zapowiadał ostatecznego pogromu.

Okazję do zdobycia pierwszej bramki już w 2 minucie miał Mateusz Łuczak, jednak strzelił prosto w bramkarza gości. Piłkarze w kolejnych minutach fatalnie prezentowali się pod względem skuteczności, co jak się później okazało, z zimną krwią wykorzystali przyjezdni. Zawodnicy Przodkowa w pierwszej odsłonie czterokrotnie umieszczali futbolówkę w bramce Kaszubii. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ponieważ gospodarze nie mieli żadnego pomysłu na zniwelowanie rozmiarów porażki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem z pierwszej połowy.

- Trudno komentować mecz, w którym przegrywa się różnicą czterech bramek - powiedział trener Kaszubii Tomasz Bąkowski. - To nie tak miało być. Mam nadzieję, że ten zimny prysznic mobilizująco podziała na zawodników podczas pierwszego ligowego spotkania.

Kaszubia Kościerzyna zainauguruje sezon w III lidze już jutro wyjazdowym spotkaniem ze Świtem Skolwin. Natomiast już za tydzień, podopieczni Tomasza Bąkowskiego podejmować będą na własnym terenie zespół Cartusii Kartuzy.