Trefl Sopot przegrał ze Śląskiem Wrocław [ZDJĘCIA]

Paweł Durkiewicz
Pawel Relikowski/Gazeta Wrocławska
Trefl Sopot przegrał we Wrocławiu ze Śląskiem 81:95 (16:21, 21:20, 20:35, 24:19) w meczu koszykarskiej Tauron Basket Ligi.

Sopocianie przegrali we Wrocławiu ze Śląskiem, głównie z powodu fatalnie rozegranej trzeciej kwarty. Na początku tej części nasza drużyna wyszła na prowadzenie 43:41, jednak zamiast pójść za ciosem, kompletnie oddała pole silnemu rywalowi, który zdobył w ciągu niecałych 10 minut aż 36 punktów! Sopocianie po raz kolejny pokazali, że w obronie nie są w stanie rywalizować z czołówką ligi.

Nieudany debiut w roli trenera Czarnych zaliczył Litwin Donaldas Kairys.

Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 95:81 (21:16, 20:21, 36:20, 19:24)

Śląsk: Mladenović 20, Radivojević 15 (3), Dłoniak 15 (2), Trice 11, Wiśniewski 10, Kinnard 7, Gabiński 7, Ikowlew 6, Skibniewski 2, Tomaszek 2

Trefl: Lydeka 16, Dutkiewicz 16 (3), Vasiliauskas 13 (2), Michalak 13, Kulka 10, Leończyk 8, Bendzius 4, Kemp 1, Dzierżak 0, Włodarczyk 0