Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia 84:81. W środę mecz o mistrzostwo!

Trefl Sopot wygrał z Asseco Prokomem Gdynia 84:81 (21:20, 20:26, 23:21, 20:14). Sopocianie wyrównali finałową rywalizację play off na 3:3. W środę odbędzie się w Gdyni siódmy mecz finału, który zadecyduje o tym, kto zdobędzie mistrzostwo Polski!

Trefl: Dylewicz 28, Koszarek 14, Mallett 13, Turek 10, Wiśniewski 8, Kuzminskas 5, Stefański 4, Waczyński 2, Cummings 0.

Asseco Prokom: Blassingame 27, Zamojski 13, Motiejunas 10, Hryacniuk 10, Szczotka 8, Dmitriew 7, Day 3, Łapeta 2, Frasunkiewicz 1, Kuebler 0, Ponitka 0.

40 min. - koniec meczu. Trefl - Asseco Prokom 84:81!

40 min. - Mallett wykorzystał 2 rzuty wolne. 84:81 dla Trefla

40 min. - Blassingame wykorzystał 3 rzuty wolne. 82:81 dla Trefla

38 min. - za 3 punkty trafił Blassingame. 82:78 dla Trefla

38 min. - za 3 punkty trafił Wiśniewski. 82:75 dla Trefla

38 min. - za 2 punkty trafił Zamojski. 79:75 dla Trefla

35 min. - 1 celny rzut Kuzminskasa. 79:73 dla Trefla

35 min. - celny rzut za 2 punkty oddał Blassingame. 78:73 dla Trefla

35 min. - Blassingame wykorzystał 2 rzuty wolne. 78:71 dla Trefla

35 min. - za 2 punkty trafił Dylewicz. 78:69 dla Trefla

34 min. - za 3 punkty trafił Koszarek. 76:69 dla Trefla

34 min. - za 3 punkty trafił Dylewicz. 73:69 dla Trefla

33 min. - Dylewicz rzucił celnie za 3 punkty. 70:69 dla Trefla

32 min. - Kuzminskas trafił za 2 punkty. 67:69 dla Asseco Prokomu

32 min. - Zamojski wykorzystał 2 rzuty wolne. 65:69 dla Asseco Prokomu

31 min. - 1 celny rzut wolny Malletta. 65:67 dla Asseco Prokomu

30 min. - koniec trzeciej kwarty. Trefl - Asseco Prokom 64:67

29 min. - 1 rzut wolny trafił Turek. 64:67 dla Asseco Prokomu

29 min. - Hrycaniuk wykorzystał oba rzuty wolne. 63:67 dla Asseco Prokomu

29 min. - Koszarek wykorzystał 2 rzuty wolne. 63:65 dla Asseco Prokomu

29 min. - za 3 punkty trafił Dmitriew. 61:65 dla Asseco Prokomu

29 min. - Dylewicz wykorzystał oba rzuty wolne. 61:62 dla Asseco Prokomu

28 min. - za 3 punkty trafił Blassingame. 59:62 dla Asseco Prokomu

28 min. - Koszarek wykorzystał oba rzuty wolne. Remis 59:59

28 min. - za 2 punkty trafił Turek. 57:59 dla Asseco Prokomu

28 min. - celny rzut za 3 punkty Dylewicza. 55:59 dla Asseco Prokomu

27 min. - 1 rzut wolny wykorzystał Turek. 52:59 dla Asseco Prokomu

26 min. - za 2 punkty trafił Dmitriew. 51:59 dla Asseco Prokomu

26 min. - za 3 punkty trafił Dylewicz. 51:57 dla Asseco Prokomu

25 min. - celny rzut za 2 punkty Hrycaniuka (Asseco), a za chwilę za 3 punkty trafił Dylewicz (Trefl). 48:57 dla Asseco Prokomu

24 min. - za 3 punkty trafił Mallett. 45:55 dla Asseco Prokomu

24 min. - za 3 punkty trafił Blassingame. 42:55 dla Asseco Prokomu

22 min. - 1 celny rzut wolny Malletta. 42:52 dla Asseco Prokomu

22 min. - za 2 punkty trafił Montiejunas. 41:52 dla Asseco Prokomu

21 min. - 2 razy za 2 punkty trafił Blassingame. 41:50 dla Asseco Prokomu

20 min. - koniec pierwszej połowy meczu. Trefl - Asseco Prokom 41:46

20 min. - 2 punkty Malletta. 41:46 dla Asseco Prokomu

20 min. - celny rzut za 2 punkty Hrycaniuka. 39:46 dla Asseco Prokomu

19 min. - za 3 punkty trafił Zamojski. 39:44 dla Asseco Prokomu

19 min. - za 2 punkty trafił Blassingame. 39:41 dla Asseco Prokomu

18 min. - najpierw za 3 punkty trafił Zamojski (Asseco Prokom), a za chwilę za 2 punkty Wiśniewski. Remis 39:39

17 min. - 1 rzut wolny Turka. 37:36 dla Trefla

17 min. - za 3 punkty trafił Zamojski. Trefl - Asseco Prokom 36:36

16 min. - celny rzut za 2 punkty Koszarka. 36:33 dla Trefla

16 min. - Dylewicz wykorzystał 2 rzuty wolne. 34:33 dla Trefla

16 min. - celny rzut za 3 punkty Turka. 32:33 dla Asseco Prokomu

15 min. - za 3 punkty rzucił Day. 29:33 dla Asseco Prokomu

14 min. - za 2 punkty trafił Montiejunas. 29:30 dla Asseco Prokomu

14 min. - celne rzuty za 2 punkty Szczotki i Montiejunasa (obaj Asseco), ale szybko odpowiedź Dylewicza (Trefl) za 3 punkty. 29:28 dla Trefla

12 min. - najpierw 2 punkty zdobył Montiejunas (Asseco), a za chwilę celny rzut za 2 punkty oddał Stefański. 26:24 dla Trefla

12 min. - na rzut za 2 punkty Dmitriewa (Asseco), odpowiedział trafieniem za 3 punkty Wiśniewski. 24:22 dla Trefla

10 min. - 2 punkty Kuzminskasa i Malletta, 3 punkty Koszarka oraz 2 punkty Blassingame'a i 2 Fraskunkewicza. Koniec pierwszej kwarty. 21:20 dla Trefla

8 min. - 2 punkty Dylewicza oraz 2 punkty Hrycaniuka i Blassingame'a. 14:16 dla Asseco Prokomu

7 min. - 2 punkty dla Trefla Malletta i Koszarka oraz 2 punkty Zamojskiego dla gdynian. Pierwszy remis w meczu - 12:12

6 min. - 2 punkty Dylewicza oraz 2 punkty Szczotki. 8:10 dla Asseco Prokomu

4 min. - 2 punkty Stefańskiego i Turka. 6:8 dla Asseco Prokomu

3 min. - 2 punkty Hrycaniuka. 2:8 dla Asseco Prokomu

2 min. - 2 punkty Waczyńskiego dla Trefla oraz po 2 Szczotki i Łapety dla gości. 2:6 dla Asseco Prokomu

1 min. - punkty Łapety. 0:2 dla Asseco Prokomu