TOP 10 najlepszych techników w Gdańsku 2019. Ranking gdańskich techników

mk
Zobacz TOP 10 NAJLEPSZYCH TECHNIKÓW W GDAŃSKU WG. RANKINGU PORTALU WASZAEDUKACJA.PL >>>
Oto TOP 10 najlepszych gdańskich techników, przygotowany na podstawie rankingu portalu WaszaEdukacja.pl. Gimnazjaliści i ósmoklasiści egzaminy mają za sobą i stoją przed wyborem szkoły średniej. Ranking portalu WaszaEdukacja.pl może pomóc w podjęciu tej trudnej decyzji. Został przygotowany nie tylko na podstawie wyników matur i olimpiad, ale też z uwzględnieniem wskaźnika EWD, który - mówiąc najprościej - pokazuje, jaka jest efektywność nauczania w danej szkole. W którym technikum w Gdańsku uczą najlepiej? Sprawdź!

Ranking gdańskich techników 2019 portalu WaszaEdukacja.pl

W środę 24.04.2019 r. portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl opublikował ranking "Licea i Technika 2019".

Zobacz TOP 10 NAJLEPSZYCH TECHNIKÓW W GDAŃSKU WG. RANKINGU PORTALU WASZAEDUKACJA.PL:

TOP 10 najlepszych techników w Gdańsku 2019. Ranking gdański...

Jak przygotowano ranking?

- Pod uwagę braliśmy między innymi wyniki z egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Uwzględnione zostały również wyniki z olimpiad przedmiotowych krajowych oraz międzynarodowych a także wskaźniki Edukacyjnej Wartości Dodanej - mówi Jakub Handke z zespołu WaszaEdukacja.pl. - W technikach dodatkowym kryterium branym pod uwagę były również wyniki z egzaminów zawodowych. To wszystko pozwoliło nam na opublikowanie rankingu, który w doskonały i przejrzysty sposób ukazuje poziom danej placówki na tle innych szkół.

W rankingu maksymalnie uzyskać można było 100 punktów a trzy najlepsze szkoły z danego miasta otrzymały złoty, srebrny lub brązowy order za odpowiednio pierwsze, drugie lub trzecie miejsce podium.

TOP 10 najlepszych liceów w Gdańsku 2019. Ranking gdańskich ...

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 w Gdańsku

Lada chwila rozpocznie się rekrutacja do szkół średnich na rok szkolny 2019/2020. W tym roku zderzą się ze sobą dwa roczniki - o przyjęcie do szkół ubiegać się będą absolwenci gimnazjów i ósmych klas szkół podstawowych.

Gimnazjaliści i ósmoklasiści egzaminy mają już za sobą. Teraz czekają na wyniki i walczą o jak najlepsze oceny na świadectwie, bo one też będą się liczyły przy podliczaniu punktów.

Zobacz

Ile punktów trzeba było mieć w 2018 r., żeby dostać się do LO i technikum w Gdańsku? Sprawdź poniżej!

Progi punktowe w technikach w Gdańsku w 2018 r. Ile punktów ...

Progi punktowe w liceach ogólnokształcących w Gdańsku w 2018...

Czytaj także

Co roku swój ranking liceów i techników przygotowuje portal perspektywy.pl. Sprawdź, jakie pozycje zajęły trójmiejskie szkoły średnie na liście Perspektyw:

TOP 10 najlepszych techników na Pomorzu. Prestiżowy ranking ...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie