Szkolny pedagog straszył uczennicę, że pobije ją pasem

olo
Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół podstawowych w Słupsku.
Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół podstawowych w Słupsku. Archiwum
Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół podstawowych w Słupsku. Jak informuje Radio Gdańsk to uczennica miała sprowokować belfra.

Ten z kolei odpowiedzieć szarpiąc 11-latkę za rękę. Co więcej, mężczyzna miał też wciągnąć dziecko do gabinetu, gdzie zdjął pas i groził pobiciem.

Anna Sadlak, dyrektor wydziału edukacji słupskiego ratusza potwierdza w rozmowie z „Głosem Pomorza”, że doszło do takiego incydentu. - Faktycznie taka sytuacja miała miejsce. Pedagog o którym mowa, to nauczyciel dużym stażem pracy i doświadczeniem - informuje dyrektor Anna Sadlak.

- Niestety zachował się tak jak nie powinien - podkreśla i dodaje, że szkoła natychmiast zareagowała na to zdarzenie. - Pani dyrektor od razu przeprowadziła rozmowę dyscyplinarną łącznie z udzieleniem nagany i wpisem do akt. Co było przyczyną? Mam wiedzę od dyrekcji szkoły, że dziewczyna to uczennica z problemami.

Ratusz zaznacza, że choć fakt że to uczennica sprowokowała nauczyciela absolutnie go nie tłumaczy. Belfer nie powinien się tak zachować, a cała sytuacja do której doszło kilka dni temu jest zwyczajnie niedopuszczalna. Urząd miejski nie chce mówić o szczegółach i nie podaje ani w jakie konkretnej szkole z uwagi na dobro dziecka doszło do tego zajścia, ani o którego nauczyciela chodzi.

Popularne na GP24. Zobacz:

 

gp24

Wideo

Materiał oryginalny: Szkolny pedagog straszył uczennicę, że pobije ją pasem - Głos Pomorza

Komentarze 124

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Joanna

Dzieci są różne, ale dorośli powinni być dla nich przykładem. Wiele negatywnych zachowań dzieci wynika z niewłaściwego postępowania dorosłych. Czy straszenie i okazywanie siły to właściwa metoda? Jak zareagowałby opisany Pedagog, gdyby inny pedagog tak potraktował jego dziecko?

N
Nauczyciel

Piszesz o słupskiej "Budowlance". A nie przyszło ci do głowy, że v-ce obarczona wszystkimi zadaniami wskutek prawie rocznej nieobecności dyr.D... nie miała nawet jak tych nadgodzin wyrobić. Gdzie była dyr Sadlak, która powinna przekazać środki na opłacenie zastępstwa za nieobecnego dyrektora?Lepiej było zrobić pseudoaferę i połączyć szkołę z centrum kształcenia, a dyrekcję "B" oszkalować, aby na stanowisko nowego dyrektora wyznaczyć swojego człowieka...

G
Gość

Nieprawda... Proponuję nie zgadywać i nie "strzelać", żeby uniknąć pomówień...

G
Gość

Jacek?

z
znam szowinistę z lo

Chyba GP powinno zająć się Ryszardem J z ogólniaka z Grottgera, który, śmiem twierdzić minął się z powołaniem. W mojej ocenie znęca się psychicznie. A na pewno nie dba o to by być autorytetem. Przykłady:  promowanie oddawania starych psów (8 letnich) do schroniska, bo są nic nie warte przy domu (podobno sam tak robi od lat) czy teksty: dziewczyny przyzwyczajajcie się do gwałtów, jak na dziewczynę to nawet dobrze odpowiedziałaś, krowy bym zarżnął i zeżarł, a nie czcił (odnośnie innych kultur).

I pan uczy EDB....żal

 

dodam, że pedagodzy z tej szkoły znają temat

J
Jacek Placek
W dniu 15.02.2016 o 10:50, rodzic napisał:

"Ptaszek" już dawno nie uczy. Z tą szkoła to jakaś pomyłka, bo wszyscy przypisują zdarzenie 3-ce. Mam tam syna w 6 klasie i nic nie wie na ten temat, a dzieci by wiedziały. W okolicy jest jeszcze inna szkoła.

To się stało w SP-4 na Leszczyńskiego

r
rodzic

"Ptaszek" już dawno nie uczy. Z tą szkoła to jakaś pomyłka, bo wszyscy przypisują zdarzenie 3-ce. Mam tam syna w 6 klasie i nic nie wie na ten temat, a dzieci by wiedziały. W okolicy jest jeszcze inna szkoła.

c
czarna pantera
W dniu 14.02.2016 o 20:45, Gość napisał:

 Nie rób z siebie cierpiętnika. Te teksty "jestem tym gorszym sortem Polaków", "nie popieram gejostwa to wbrew tobie toleruję, nie osmieszan i niwyżywam". Nic tylko się pokłonić nad twoja niedolą i cierpieniem. Nad twoim uciemiężeniem i krzywdą.Po prostu śmieszysz mnie.  Jeszcze raz zaakcentuję. Nie lubię jak ktoś ze mnie robi idiotę. A ten pan to próbuje robić. Obiecał to niech realizuje. I nic to nie ma wspólnego z nietolerancją itp.Chciało się być preziem to trzeba teraz ponosić tego konsekwencję. Trzeba było liczyć się z tym, że wśród słupszczan będą ludzie, którzy zadawać będą pytania dot. realizacji programu wyborczego. Będą rozliczać z niespełnionych obietnic. I nie będą z tym czekać do końca kadencji.Więc niech się bierze do roboty a nie do pajacowania. A jak tego nie potrafi to niech zrezygnuje i wsiądzie do autobusu z napisem "koniec wyścigu". 

 

Amen ! :)
 

G
Gość
W dniu 14.02.2016 o 20:58, Gość napisał:

Skieruj do Kaczyńskiego swoje sprzeciwy, czekaj do kolejnych wyborów licząc na to, że przypadkiem uda się jemu przegrać. Natomiast dalszą dyskusję prowadź ze sobą samym, ponieważ przestała mnie bawić dalsza dyskusja ze ścianą. Mogę ciebie zapewnić, że w pełni popieram to co robi i daję mu czas na całą kadencję.

 


A ja mogę cię zapewnić, że marny twój trud. Nie popieram i nigdy nie będę popierał tego co czyni ta pańcia. I nigdy do niego się nie przekonam. On jest wielka porażka tego miasta. Jest fircykiem, który nastawiony jest na zrobienie kariery kosztem naszego miasta. Jego ego idzie kilkanaście kroków przed nim. Przez niego wstyd się przyznać skąd się pochodzi.

A Kaczyński? Co ma to tego ten człowiek nie wiem. To widocznie twój problem.

Jeśli przestała cię "bawić dalsza dyskusja" to dobrze. Jak się nie ma nic do powiedzenia to się milczy. Lepiej nic nie mówić niż pleść jakieś głupoty.  Słuchaj swojego guru daleko zajdziesz. Bye, bye tolerancyjny  smakoszu parówek. :P

G
Gość
W dniu 14.02.2016 o 20:45, Gość napisał:

Nie rób z siebie cierpiętnika. Te teksty "jestem tym gorszym sortem Polaków", "nie popieram gejostwa to wbrew tobie toleruję, nie osmieszan i niwyżywam". Nic tylko się pokłonić nad twoja niedolą i cierpieniem. Nad twoim uciemiężeniem i krzywdą.Po prostu śmieszysz mnie. Jeszcze raz zaakcentuję. Nie lubię jak ktoś ze mnie robi idiotę. A ten pan to próbuje robić. Obiecał to niech realizuje. I nic to nie ma wspólnego z nietolerancją itp.Chciało się być preziem to trzeba teraz ponosić tego konsekwencję. Trzeba było liczyć się z tym, że wśród słupszczan będą ludzie, którzy zadawać będą pytania dot. realizacji programu wyborczego. Będą rozliczać z niespełnionych obietnic. I nie będą z tym czekać do końca kadencji.Więc niech się bierze do roboty a nie do pajacowania. A jak tego nie potrafi to niech zrezygnuje i wsiądzie do autobusu z napisem "koniec wyścigu".

Skieruj do Kaczyńskiego swoje sprzeciwy, czekaj do kolejnych wyborów licząc na to, że przypadkiem uda się jemu przegrać. Natomiast dalszą dyskusję prowadź ze sobą samym, ponieważ przestała mnie bawić dalsza dyskusja ze ścianą. Mogę ciebie zapewnić, że w pełni popieram to co robi i daję mu czas na całą kadencję.
G
Gość
W dniu 14.02.2016 o 14:36, Gość napisał:

Nie zamierzam tobie cokolwiek zabraniać bo i po co. Ty sam wystawiasz sobie obraz jak potrafisz tolerować innych. Wyglada na to, że jestem tym gorszym sortem Polaków a mówisz, że nie cierpisz PIS-u. Ja pomimo,że nie popieram gejostwa to wbrew tobie toleruję, nie osmieszan i niwyżywam się na nich tak jak ty to czynisz.

 


Nie rób z siebie cierpiętnika. Te teksty "jestem tym gorszym sortem Polaków", "nie popieram gejostwa to wbrew tobie toleruję, nie osmieszan i niwyżywam". Nic tylko się pokłonić nad twoja niedolą i cierpieniem. Nad twoim uciemiężeniem i krzywdą.

Po prostu śmieszysz mnie.  

Jeszcze raz zaakcentuję. Nie lubię jak ktoś ze mnie robi idiotę. A ten pan to próbuje robić. Obiecał to niech realizuje. I nic to nie ma wspólnego z nietolerancją itp.

Chciało się być preziem to trzeba teraz ponosić tego konsekwencję. Trzeba było liczyć się z tym, że wśród słupszczan będą ludzie, którzy zadawać będą pytania dot. realizacji programu wyborczego. Będą rozliczać z niespełnionych obietnic. I nie będą z tym czekać do końca kadencji.

Więc niech się bierze do roboty a nie do pajacowania. A jak tego nie potrafi to niech zrezygnuje i wsiądzie do autobusu z napisem "koniec wyścigu".

G
Gość

Z ulicy Banacha ? Czy to ten belfer od j.polskiego ? Piotr "ptaszek" ?

G
Gość
W dniu 14.02.2016 o 13:44, Gość napisał:

A co zabronisz mi tego?Nie dam z siebie zrobić durnia.Ty możesz - nic mi do tego.Ja po prostu nie znoszę kłamców.Życie wielokrotnie udowodniło mi, że taka postawa jest uzasadniona. Nie wolno odpuszczać fałszywym prorokom. :wub: :wub: :wub:

Nie zamierzam tobie cokolwiek zabraniać bo i po co. Ty sam wystawiasz sobie obraz jak potrafisz tolerować innych. Wyglada na to, że jestem tym gorszym sortem Polaków a mówisz, że nie cierpisz PIS-u. Ja pomimo,że nie popieram gejostwa to wbrew tobie toleruję, nie osmieszan i niwyżywam się na nich tak jak ty to czynisz.
G
Gość
W dniu 14.02.2016 o 11:35, Gość napisał:

Już wcześniej tobie pisałem, że jesteś w stanie zarządzanie zadłużonego miasta zaakceptować i nawet tolerować pod zarządem każdego poza Biedroniem.To twoja fobia i "Tolerancja" na tle Biedronia.

 


A co zabronisz mi tego?

Nie dam z siebie zrobić durnia.

Ty możesz - nic mi do tego.

Ja po prostu nie znoszę kłamców.

Życie wielokrotnie udowodniło mi, że taka postawa jest uzasadniona.  Nie wolno odpuszczać fałszywym  prorokom. :wub: :wub: :wub:

G
Gość
W dniu 14.02.2016 o 11:24, Gość napisał:

A mnie interesuje rozliczenie fircyka z jego obietnic wyborczych (całościowo). Też bardzo krótko.A jeśli chcesz dyskutować na temat "poprawianie budżetu", to dodaj na forum właśnie taki temat i dyskutuj.

Już wcześniej tobie pisałem, że jesteś w stanie zarządzanie zadłużonego miasta zaakceptować i nawet tolerować pod zarządem każdego poza Biedroniem.To twoja fobia i "Tolerancja" na tle Biedronia.
Dodaj ogłoszenie