Szkocja - Polska. Lewandowski, co ci "szkoci" strzelić? [NAJLEPSZE MEMY]

Po dramatycznym boju reprezentacja Polski zremisowała ze Szkocją w Glasgow 2:2. Bohaterem naszej drużyny w tym pojedynku był oczywiście Robert Lewandowski.

Napastnik Bayernu Monachium strzelił dla biało-czerwonych dwie bramki. Pierwszą z nich zaaplikował rywalom już w trzeciej minucie spotkania. Drugą natomiast właściwie w... ostatniej sekundzie pojedynku (94. minuta). Po tej akcji bowiem arbiter zakończył szalenie trudną dla Polski batalię.

Robert Lewandowski udowodnił w tym spotkaniu, że jest w znakomitej formie. W pięciu ostatnich meczach, w których brał udział, zapisał na swoim koncie w sumie 14 bramek! Obecnie przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców eliminacji Euro 2016 z 12 trafieniami na koncie!

Oczywiście internauci jak zwykle błysnęli pomysłowością po meczu naszej kadry. Głównym bohaterem memów był nie kto inny jak Robert Lewandowski. W końcu to właśnie ten piłkarz uratował dla Polski cenny remis.

Teraz przed biało-czerwonymi batalia o wszystko z Irlandią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie zaplanowane została na niedzielę. Początek pojedynku o godz. 20.45.

El. Euro 2016: Lewandowski uratował remis! W niedzielę mecz o wszystko z Irlandią [BRAMKI, ZDJĘCIA]