Sparingi. Arka przegrała w Płocku. Bytovia i Chojniczanka muszą trenować karne

Arka Gdynia przegrała w Płocku z Wisłą. Chojniczanka zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz, a Drutex Bytovia Bytów z Olimpią Grudziądz. A już w najbliższy weekend rusza runda wiosenna w piłkarskiej pierwszej lidze.

Arka przegrała swój ostatni sparing z liderem pierwszej ligi, w Płocku, z Wisłą 0:2 (0:1). Bramki: Arkadiusz Reca (10), Jakub Bąk (86).

Arka: Jałocha - Socha, Marcjanik (46 Sobieraj), Alan, Warcholak (73 Wojowski) - Yussuff (46 Marcus), Nalepa (64 Łukasiewicz), Kakoko, Szwoch (73 Tomasiewicz), Bożok (46 Formella) - Siemaszko (62 Sangoy).

Olimpia Grudziądz zremisowała z Druteksem Bytovią Bytów 2:2 (1:1). Bramki: Marcin Kaczmarek (26), Nildo (56) - Mateusz Klichowicz (39), Maciej Liśkiewicz (74). W 78 minucie Adrian Chomiuk (Bytovia) nie wykrzystał rzutu karnego.

Bytovia: Bieszczad (70 Oszmaniec) - Wróbel (70 Liśkiewicz), Czarnecki, Opałacz (77 Wilczyński) - Janeczko (60 Chomiuk), Rzuchowski (77 Poczobut), Kryszak (60 Wacławczyk), Wojach (77 Jastrzembski), Klichowicz (64 Jakóbowski), Monterde (60 Formela) - Surdykowski (77 Nwaogu).

Zawisza Bydgoszcz zremisował w meczu sparingowym z Chojniczanką 1:1 (1:0). Bramki: Wasił Panajotow (karny) - Marcin Krzywicki.W 27. minucie Przemysław Pietruszka (Chojniczanka) nie wykorzystał rzutu karnego.

Chojniczanka: Podleśny - Lisowski, Kieruzel, Biernat, Pietruszka - Rogalski, Zawistowski, Czerwiński, Rybski, Mikita - Krzywicki. W II połowie weszli na boisko: Grzelak, Kosakiewicz, Niedziela, Haluch, Garbacik.