Sobotnie korki na Pomorzu. Informacje o wypadkach i kolizjach drogowych. Bądź na bieżąco! 13.08.2022 r.

Krzysztof Dunaj
Krzysztof Dunaj
Udostępnij:
Długi weekend sierpniowy wiąże się z urlopem oraz ogromnymi korkami, które 13.08. pojawiają się od wczesnych godzin rannych. W związku z tym znajdziesz tutaj Informacje o utrudnieniach drogowych, wypadkach oraz kolizjach na terenie województwa pomorskiego. Artykuł aktualizujemy na bieżąco.

Korek na autostradzie A1 i Obwodnicy Trójmiasta - 13.08.2022 r.

13.08.2022 r, 20.20

Obecnie ruch na wjeździe oraz zjeździe z A1 jest przejezdny.

13.08.2022 r, 18:30

W sobotę doszło też do wypadku na DK20, czyli obwodnicy Kościerzyny. Niestety jedna osoba nie żyje.

13.08.2022 r., 18:10

Zakończyły się utrudnienia po zderzeniu trzech samochodów na S6 na łącznicy zjazdowej z ul. Słowackiego w Gdańsku. Łącznica została odblokowana.

13.08.2022 r., 16:25

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia związane z wypadkiem w miejscowości Gościcino dobiegły końca. W wyniku zderzenia osobówek jedna osoba została poszkodowana.

13.08.2022 r., 16:00

O godz. 15:25 doszło do zderzenia dwóch samochodów na S6 w miejscowości Gościcino (na wysokości Lębork - Wejherowo). Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Gdyni.

13.08.2022 r., 14:40

Po godz. 13:00 na S6 na łącznicy zjazdowej z ul. Słowackiego w Gdańsku (jadąc od strony Wrzeszcza) w kierunku Łodzi doszło do zderzenia trzech osobówek. Łącznica zjazdowa jest zablokowana do odwołania.

13.08.2022 r., 13:30

Zakończyły się utrudnienia dotyczące kolizji w miejscowości Kleszczewko. O godz. 13:10 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że ruch w kierunku Gdańska ponownie odbywa się dwoma pasami.

13.08.2022 r., 12:30

Kolizja dwóch samochodów osobowych na A1 w miejscowości Kleszczewko (na wysokości Stanisławie - PPO Rusocin). Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Gdańska.

13.08.2022 r., 12:15

Utrudnienia w ruchu drogowym występują również na Węźle Gdynia Wielki Kack (Obwodnica Trójmiasta) przy zjeździe na Karwiny (od strony Gdańska). Powodem jest budowa drogi ekspresowej S6 i tymczasowe zmiany w organizacji ruchu.

Sobotnie korki na Pomorzu. Informacje o wypadkach i kolizjach drogowych. Bądź na bieżąco! 13.08.2022 r.
Screen Google Maps

13.08.2022 r., 11:40

Około godziny 11:00 na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Łąkie (na wysokości Bytów - Kościerzyna) przewrócił się samochód osobowy. Zablokowany jeden pas ruchu - ruch wahadłowy. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że utrudnienia mogą potrwać do 2 godzin.

13.08.2022 r., 11:30

Obecnie na zjeździe z autostrady A1 (PPO Rusocin) natężenie ruchu jest bardzo wysokie. Wjazd na autostradę wygląda podobnie.

Wjazd na A1 (PPO Rusocin)
Wjazd na A1 (PPO Rusocin) Screen AmberOne

RAPORT DROGOWY TRÓJMIASTO I POMORZE

Jesteś świadkiem wypadku? Daj nam znać! Poinformujemy innych o utrudnieniach. Czekamy na informacje, zdjęcia i wideo!

Bądź na bieżąco - dołącz do grupy na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Bacscan

Aisko BACscan F-30

349,84 zł236,50 zł-32%
miejsce #2

Bacscan

Bacscan CA 9000 Professional SG

382,26 zł265,00 zł-31%
miejsce #3

Promiler

Promiler iBlow 10

1 799,00 zł1 538,00 zł-15%
miejsce #4

Certen

Certen Personal White

389,00 zł338,00 zł-13%
miejsce #5

Promiler

PROMILER AL 7000 LITE

238,00 zł229,00 zł
miejsce #6

Bean

AlcoFind AF-35

299,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Nowy taryfikator