Skoki NA ŻYWO PLANICA 28.03.2021 r. Jaki to był sezon dla Polaków? WYNIKI KLASYFIKACJA Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
Skoki narciarskie na żywo 2020/2021. Terminarz, tabela + aktualne WYNIKI ONLINE. Śledźcie na bieżąco wyniki Polskich skoczków! 21 listopada w Wiśle rozpoczął się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Puchar Świata 2020/2021 zakończył się 28 marca 2021 roku w Planicy. Gdzie będzie można oglądać na żywo Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego i pozostałych Polaków w telewizji i internecie? W tym materiale będziemy na bieżąco aktualizować wyniki po poszczególnych konkursach. Sprawdźcie końcowe wyniki Pucharu Świata.

Skoki narciarskie. Terminarz Pucharu Świata 2020/21

CZYTAJ TAKŻE: Puchar Świata w Planicy na zakończenie sezonu. Będą dalekie loty Polaków? Gdzie oglądać konkursy?

Prawa do transmisji z Pucharu Świata oraz zawodów zaliczanych do cyklu jak Turniej Czterech Skoczni wykupił Eurosport. Jednak zmagania skoczków narciarskich będzie można oglądać nie tylko w tej stacji.

Prawa ma także Telewizja Polska, która zakupiła od Eurosportu sublicencję. I ta sublicencja obowiązuje do sezonu 2020/21 włącznie.

CZYTAJ TAKŻE: Skoki narciarskie. Terminarz Pucharu Świata 2020/21, wyniki, klasyfikacja

Skoki narciarskie 2020/21 na żywo. Gdzie stream online z zawodów Pucharu Świata?

Wszystkie zawody Pucharu Świata będzie można obejrzeć za darmo na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach mobilnych Telewizji Polskiej. Stream będzie dostępny także w serwisie Eurosport Player, ale dla posiadaczy zakupionego abonamentu.

Puchar Świata 2020/21 w skokach narciarskich: Stoch i Kubacki marzą o czołowych miejscach

Przed nami kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich i liczymy na wiele emocji i świetną postawę polskich skoczków narciarskich. Liderami naszej reprezentacji będą Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

Stoch tradycyjnie zalicza się do grona skoczków, którzy rywalizować będą o "Kryształową Kulę". Kamil jest zawodnikiem ze światowego topu, więc można wierzyć w to, że i w tym sezonie da polskim kibicom bardzo dużo emocji i radości za sprawą swoich skoków. Najgroźniejszymi rywalami Kamila ponownie mogą być Japończyk Ryoyu Kobayashi, Austriak Stefan Kraft czy Niemiec Karl Geiger. Nie można lekceważyć Norwegów. Polscy kibice liczą też na Dawida Kubackiego, który w ubiegłym sezonie wygrał Turniej Czterech Skoczni.

SKOKI NARCIARSKIE 2020/2021 TERMINARZ: PUCHAR ŚWIATA - WYNIKI KONKURSÓW NA ŻYWO ONLINE, TABELA WYNIKÓW:

  • 21 listopada 2020 (godz. 16): Wisła (Polska) - drużynowy - 1. Austria 1078,0; 2. Niemcy 1069,3; 3. Polska 1061,5; 4. Norwegia 1024,2; 5. Japonia 996,3; 6. Słowenia 968,4; 7. Rosja 875;5, 8. Szwajcaria 863; 9. Czechy 368,0

  • 22 listopada 2020 (godz. 16): Wisła (Polska) - 1. Markus Eisenbichler (Niemcy) 267,6 (137,5 - 134,0), 2. Karl Geiger (Niemcy) 258,6 (133,5 - 128,0), 3. Daniel Huber (Austria) 255,7 (138,5 - 125,5)... 5. Piotr Żyła 246,5 (125,5 - 128,0), 11. Dawid Kubacki 227,6 (124,5 - 116,0), 19. Andrzej Stękała 214,6 (124,5 - 127,5), 20. Maciej Kot 214,5 (117,0 - 121,0), 22. Klemens Murańka 213,3 (127,5 - 107,0), 27. Kamil Stoch 193,6 (121,5 - 104,0), 29. Stefan Hula 190,4 (117,5 - 111,5), 33. Jakub Wolny 94,0 (114,5), 34. Aleksander Zniszczoł 93,0 (115,0), 43. Tomasz Pilch 88,5 (119,0), 48. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 65,8 (102,5)

  • 28 listopada 2020 (godz. 16:30): Ruka (Finlandia) - 1. Markus Eisenbichler (Niemcy) 313,4 (146,0 - 141,0), 2. Piotr Żyła (Polska) 294,1 (136,0 - 137,0), 3. Dawid Kubacki (Polska) 293,9 (139,0 - 132,5)... 9. Klemens Murańka 265,2 (131,0 - 134,5), 11. Andrzej Stękała 260,6 (131,0 - 131,5), 12. Kamil Stoch 257,9 (125,0 - 136,0), 22. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 236,0 (130,0 - 123,5)

  • 29 listopada 2020 (godz. 15:30): Ruka (Finlandia) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 282,0 (137,0 - 142,0), 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 272, 1 (141,0 - 131,0), 3. Dawid Kubacki (Polska) 265,6 (132,0 - 139,0)... 7. Kamil Stoch 246,5 (130,0 - 132,0), 23. Piotr Żyła 198,2 (121,0 - 116,5), 25. Paweł Wąsek 197,3 (128,0 - 117,0), 33. Andrzej Stękała (wszyscy Polska) 98,0 (123,0)

  • 5 grudnia 2020 (godz. 16:30): Niżny Tagił (Rosja) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 270,0 (132,5 - 132,0), 2. Daniel Huber (Austria) 255,7 (131,0 - 133,0), 3. Robert Johansson (Norwegia) 254,1 (120,5 - 142,5)... 6. Aleksander Zniszczoł 230,6 (131,0 - 122,0), 15. Jakub Wolny 221,7 (133,0 - 122,0), 25. Maciej Kot 198,3 (123,5 - 111,0), 30. Tomasz Pilch 164,8 (124,0 - 96,5), 32. Paweł Wąsek 104,3 (121,0), 41. Stefan Hula (wszyscy Polska) 91,9 (117,0)

  • 6 grudnia 2020 (godz. 16): Niżny Tagił (Rosja) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 241,5 (135,5 - 124,5), 2. Robert Johansson (Norwegia) 240,7 (139,0 - 118,5), 3. Marius Lindvik (Norwegia) 240,6 (131,5 - 127,0)... 6. Paweł Wąsek 218,9 (128,0 - 121,5), 19. Aleksander Zniszczoł 198,6 (113,5 - 123,5), 31. Maciej Kot 89,1 (114,0), 35. Stefan Hula 80,0 (109,5), 42. Tomasz Pilch 61,3 (97,0), 44. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 53,2 (94,0)

  • 19 grudnia 2020 (godz. 16): Engelberg (Szwajcaria) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 311,4 (133,5 - 138,0), 2. Kamil Stoch (Polska) 309,2 (134,0 - 134,0), 3. Anze Lanisek (Słowenia) 302,7 (137,3 - 133,0)... 5. Piotr Żyła 286,8 (128,5 - 131,0), 7. Andrzej Stękała 284,4 (125,0 - 131,5), 9. Dawid Kubacki 282,6 (126,0 - 132,5), 25. Aleksander Zniszczoł 249,1 (127,5 - 118,0), 34. Klemens Murańka (wszyscy Polska) 111,3 (115,5)

  • 20 grudnia 2020 (godz. 15): Engelberg (Szwajcaria) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 305,4 (141,5 - 135,5), 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 303,7 (134,0 - 137,5), 3. Piotr Żyła (Polska) 296,2 (132,5 - 127,5)... 7. Kamil Stoch 293,4 (137,0 - 127,5), 8. Dawid Kubacki 285,6 (130,5 - 128,0), 15. Andrzej Stękała 274,7 (126,5 - 123,5), 22. Klemens Murańka 262,7 (127,5 - 123,0), 48. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 104,3 (108,0)

  • 29 grudnia 2020 (godz. 16:30): Oberstdorf (Niemcy) - Turniej Czterech Skoczni - 1. Karl Geiger (Niemcy) 291,1 (127,0 - 136,5), 2. Kamil Stoch (Polska) 288,3 (125,0 - 132,5), 3. Marius Lindvik (Norwegia) 285,2 (126,5 - 135,5)... 7. Andrzej Stękała (Polska) 273,3 (123,0 - 136,5), 15. Dawid Kubacki 264,3 (122,0 - 126,5), 21. Piotr Żyła 256,7 (119,5 - 129,0), 30. Klemens Murańka 238,3 (122,0 - 120,5), 44. Maciej Kot 112,0 (118,5), 45. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 111,5 (117,0)

  • 1 stycznia 2021 (godz. 14): Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) - Turniej Czterech Skoczni - 1. Dawid Kubacki (Polska) 282,1 (139,0 - 144,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 274,9 (137,0 - 136,0), 3. Piotr Żyła 260,4 (129,5 - 137,0), 4. Kamil Stoch (obaj Polska) 260,0 (135,0 - 132,0)... 10. Andrzej Stękała 253,7 (133,5 - 133,0), 22. Klemens Murańka 232,0 (130,5 - 126,0), 34. Aleksander Zniszczoł 108,2 (125,0), 34. Maciej Kot (wszyscy Polska) 108,2 (126,5)

  • 3 stycznia 2021 (godz. 13:30): Innsbruck (Austria) - Turniej Czterech Skoczni - 1. Kamil Stoch (Polska) 261,1 (127,5 - 130,0), 2. Anze Lanisek (Słowenia) 249,6 (127,5 - 123,5), 3. Dawid Kubacki 248,3 (126,0 - 127,0), 4. Piotr Żyła 246,2 (126,5 - 124,5)... 18. Andrzej Stękała 233,3 (126,5 - 120,0), 19. Aleksander Zniszczoł 232,9 (128,0 - 126,5), 31. Maciej Kot 115,0 (121.0), 41. Klemens Murańka (wszyscy Polska) 99,6 (112,5)

  • 6 stycznia 2021 (godz. 16:45): Bischofshofen (Austria) - Turniej Czterech Skoczni - 1. Kamil Stoch (Polska) 300,7 (139,0 - 140,0), 2. Markus Lindvik (Norwegia) 280,4 (137,0 - 140,5), 3. Karl Geiger (Niemcy) 277,3 (138,0 - 133,5)... 7. Piotr Żyła (Polska) 273,9 (134,0 - 136,5), 8. Andrzej Stękała (Polska) 272,2 (135,0 - 133,0), 15. Dawid Kubacki 263,1 (132,0 - 131,5), 25. Aleksander Zniszczoł 231,9 (126,0 - 123,0), 32. Klemens Murańka 111,2 (122,0), 48. Maciej Kot (wszyscy Polska) 91,4 (113,0)

  • 9 stycznia 2021 (godz. 16): Titisee-Neustadt (Niemcy) - 1. Kamil Stoch (Polska) 281,6 (139,0 - 144,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 277,6 (137,5 - 138,5), 3. Piotr Żyła 270,8 (143,0 - 139,5)... 5. Andrzej Stękała 265,2 (143,5 - 134,0), 7. Dawid Kubacki 262,3 (143,0 - 128,0), 11. Jakub Wolny 252,0 (135,0 - 133,0), 28. Paweł Wąsek 215,3 (131,0 - 121,5), 36. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 104,2 (124,5)

  • 10 stycznia 2021 (godz. 16:30): Titisee-Neustadt (Niemcy) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 299,4 (140,0 - 138,0), 2. Daniel Andre Tande (Norwegia) 297,0 (138,5 - 138,0), 3. Stefan Kraft (Austria) 291,3 (138,0 - 136,0)... 6. Dawid Kubacki 287,0 (134,0 - 137,0), 9. Jakub Wolny (Polska) 278,5 (136,0 - 134,0), 16. Piotr Żyła 266,6 (129,0 - 131,5), 17. Kamil Stoch 265,7 (123,5 - 131,0), 21. Andrzej Stękała 258,3 (129,5 - 128,0), 28. Aleksander Zniszczoł 240,4 (128,5 - 121,5), 30. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 237,0 (128,0 - 120,0)

  • 16 stycznia 2021: Zakopane (Polska, godz. 16:15) - drużynowy - 1. Austria 991,2; 2. Polska 982,3; 3. Norwegia 974,8; 4. Słowenia 936,9; 5. Japonia 925,1; 6. Niemcy 870,3; 7. Finlandia 801,9; 8. Szwajcaria 700,5; 9. Włochy 336,6

  • 17 stycznia 2021: Zakopane (Polska, godz. 16) - 1. Marius Lindvik (Norwegia) 296,5 (135,0 - 145,5), 2. Anze Lanisek (Słowenia) 294,2 (133,5 - 143,5), 3. Robert Johansson (Norwegia) 292,9 (132,0 - 141,0)... 5. Andrzej Stękała 284,7 (134,0 - 136,5), 11. Kamil Stoch 276,7 (128,0 - 134,0), 15. Dawid Kubacki 272,7 (125,0 - 134,5), 27. Klemens Murańka 256,0 (125,5 - 131,0), 28. Paweł Wąsek 244,9 (125,0 - 124,0), 33. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 118,7 (123,0)

  • 23 stycznia 2021: Lahti (Finlandia, godz. 16:15) drużynowy - 1. Norwegia 1024,2; 2. Polska 1018,3; 3. Niemcy 1014,4; 4. Austria 1003,0; 5. Japonia 957,3; 6. Słowenia 938,0; 7. Szwajcaria 792,8; 8. Finlandia 772,0; 9. USA 310,1

  • 24 stycznia 2021: Lahti (Finlandia, godz. 16) - 1. Robert Johansson (Norwegia) 265,9 (128,5 - 126,5), 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 264,2 (1295, - 128,5), 3. Karl Geiger (Niemcy) 264,0 (130,5 - 126,0)... 11. Piotr Żyła 251,2 (124,0 - 125,0), 15. Andrzej Stękała 248,0 (121,5 - 125,5), 16. Kamil Stoch 247,4 (125,0 - 121,5), 22. Jakub Wolny 239,9 (121,5 - 123,0), 23. Dawid Kubacki 239,7 (123,5 - 119,0), 29. Aleksander Zniszczoł 219,7 (120,0 - 114,0), 32. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 111,8 (118,0)

  • 30 stycznia 2021: Willingen (Niemcy, godz. 16) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 285,5 (147,5 - 145,5), 2. Daniel Andre Tande 276,6 (145,0 - 140,5), 3. Kamil Stoch 272,2 (142,5 - 135,5)... 5. Dawid Kubacki (Polska) 260,7 (138,5 - 140,0), 9. Piotr Żyła (Polska) 251,1 (130,5 - 141,0), 17. Jakub Wolny 227,9 (127,0 - 138,0), 20. Andrzej Stękała 224,6 (127,0 - 132,5), 32. Klemens Murańka 102,2 (125,0), 34. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 101,1 (124,5)

  • 31 stycznia 2021: Willingen (Niemcy, godz. 16:15) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 154,3 (149,0), 2. Piotr Żyła (Polska) 135,0 (137,0), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 132,9 (143,0), 4. Klemens Murańka 127,6 (134,5)... 10. Dawid Kubacki 118,9 (130,0), 18. Jakub Wolny 114,2 (129,0), 21. Andrzej Stękała 110,3 (128,5), 27. Kamil Stoch 107,4 (125,0), 40. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 92,7 (120,0)

  • 6 lutego 2021: Klingenthal (Niemcy, za Sapporo, godz. 14:30) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 284,2 (140,5 - 141,5), 2. Kamil Stoch (Polska) 271,6 (138,5 - 134,0), 3. Bor Pavlovcić (Słowenia) 270,8 (137,5 - 142,5), 4. Piotr Żyła 262,9 (137,5 - 131,0)... 6. Dawid Kubacki (Polska) 259,7 (138,5 - 131,5), 14. Jakub Wolny 240,1 (126,5 - 136,0), 21. Andrzej Stękała 224,8 (123,5 - 127,0), 30. Klemens Murańka 209,3 (127,0 - 121,0), 43. Tomasz Pilch (wszyscy Polska) 94,9 (117,0)

  • 7 lutego 2021: Klingenthal (Niemcy, za Sapporo, godz. 14:30) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 288,5 (136,0 - 140,5), 2. Bor Pavlovcić (Słowenia) 287,8 (140,0 - 146,0), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 285,7 (138,0 - 141,5)... 6. Kamil Stoch 277,8 (138,0 - 137,0), 7. Dawid Kubacki 275,8 (138,5 - 146,0), 17. Piotr Żyła 245,9 (128,0 - 135,5), 18. Andrzej Stękała 240,0 (132,0 - 127,5), 20. Jakub Wolny 237,2 (134,0 - 128,5), 36. Klemens Murańka 102,0 (121,5), 37. Tomasz Pilch (wszyscy Polska) 100,9 (120,0)

  • 13 lutego 2021: Zakopane (Polska, za Zhangjiakou, godz. 16) - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 268,9 (136,5 - 134,5), 2. Andrzej Stękała (Polska) 268,6 (137,0 - 133,5), 3. Marius Lindvik (Norwegia) 267,8 (133,0 - 141,5)... 8. Piotr Żyła 257,5 (132,0 - 134,5), 11. Dawid Kubacki 251,6 (132,0 - 131,0), 20. Kamil Stoch 244,7 (127,5 - 132,0), 32. Paweł Wąsek 110,7 (125,5), 36. Jakub Wolny 107,6 (121,5), 38. Klemens Murańka 107,2 (124,0), 38. Maciej Kot 107,2 (123,5), 40. Tomasz Pilch 106,8 (124,0), 41. Stefan Hula 104,1 (123,5), 45. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 100,0 (121,5)

  • 14 lutego 2021: Zakopane (Polska, za Zhangjiakou, godz. 16:10) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 298,1 (132,0 - 133,0), 2. Anze Lanisek (Słowenia) 295,2 (129,0 - 132,0), 3. Robert Johansson (Norwegia) 293,8 (125,0 - 142,0)... 6. Dawid Kubacki 288,4 (128,0 - 137,0), 19. Klemens Murańka 271,4 (130,5 - 125,5), 23. Kamil Stoch 268,6 (128,0 - 124,0), 33. Piotr Żyła 129,2 (120,0), 35. Jakub Wolny 126,0 (122,5), 37. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 124,5 (124,0)

  • 19 lutego 2021: Rasnov (Rumunia, godz. 14:15) - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 257,9 (94,0 - 98,5), 2. Kamil Stoch (Polska) 256,3 (92,5 - 97,5), 3. Karl Geiger (Niemcy) 255,7 (94,5 - 96,5), 4. Dawid Kubacki 255,6 (95,5 - 95,0), 5. Piotr Żyła 253,4 (93,0 - 96,0)... 16. Klemens Murańka 236,7 (93,0 - 89,5), 19. Jakub Wolny 233,9 (93,5 - 85,5), 22. Andrzej Stękała 230,3 (90,5 - 90,0), 31. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 110,2 (89,5)

  • 20 lutego 2021: Rasnov (Rumunia, godz. 9.45) - drużyny mieszane - 1. Norwegia 968,7; 2. Słowenia 945,3; 3. Austria 924,6; 4. Japonia 920,8; 5. Niemcy 875,8; 6. Rosja 861,2; 7. Polska 856,9; 8. Francja 785,5; 9. Rumunia 334,3

  • 13 marca 2021: Oslo (Norwegia, godz. 15:30) - drużynowy - Turniej Raw Air - odwołany

  • 14 marca 2021: Oslo (Norwegia, godz. 15:30) - Turniej Raw Air - odwołany

  • 16 marca 2021: Lillehammer (Norwegia, godz. 17) - Turniej Raw Air - odwołany

  • 18 marca 2021: Trondheim (Norwegia, godz. 17) - Turniej Raw Air - odwołany

  • 20 marca 2021: Vikersund (Norwegia, godz. 16.30) - drużynowy - Turniej Raw Air - odwołany

  • 21 marca 2021: Vikersund (Norwegia, godz. 16:30) - Turniej Raw Air - odwołany

  • 25 marca 2021: Planica (Słowenia, godz. 15) - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 452,5 (233,5 - 244,5), 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 445,1 (232,5 - 238,5), 3. Karl Geiger (Niemcy) 431,3 (224,5 - 238,0)... 10. Piotr Żyła 413,2 (214,5 - 230,0), 14. Jakub Wolny 406,8 (215,0 - 231,0), 18. Andrzej Stękała 400,0 (216,5 - 225,5), 31. Dawid Kubacki 175,0 (200,5), 32. Kamil Stoch (wszyscy Polska) 173,7 (200,5)

  • 26 marca 2021: Planica (Słowenia, godz. 15) - 1. Karl Geiger (Niemcy) 237,3 (232,0), 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 227,7 (231,0), 3. Bor Pavlovcić (Słowenia) 225,2 (227,5)... 7. Piotr Żyła 213,5 (239,0), 10. Jakub Wolny 208,1 (237,0), 16. Dawid Kubacki 203,0 (230,0), 32. Kamil Stoch 186,3 (212,0), 36. Andrzej Stękała 183,4 (203,5), 48. Klemens Murańka (wszyscy Polska) 170,3 (199,5)

  • 27 marca 2021: Planica (Słowenia, godz. 10) - drużynowy - przełożony na 28.03 (godz. 9) - 1. Niemcy 819,5; 2. Japonia 810,0, 3. Austria 788,9; 4. Słowenia 785,5; 5. Norwegia 779,2; 6. Polska 763,9; 7. Rosja 712,2; 8. Finlandia 638,5; 9. Szwajcaria 621,0

  • 28 marca 2021: Planica (Słowenia, godz. 10:30) - 1. Karl Geiger (Niemcy) 459,3 (231,0 - 232,5), 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 452,4 (242,0 - 217,0), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 447,9 (221,0 - 230,0)... 13. Piotr Żyła 415,4 (226,5 - 230,5), 15. Andrzej Stękała 402,6 (219,0 - 222,0), 18. Dawid Kubacki 397,0 (219,0 - 216,0), 20. Kamil Stoch 381,9 (216,5 - 206,5), 26. Jakub Wolny 369,6 (212,0 - 216,5), 29. Klemens Murańka (wszyscy Polska) 324,0 (200,5 - 189,0)

    Klasyfikacja Pucharu Świata po 25 konkursach

    1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 1572
    2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 1190
    3. Kamil Stoch (Polska) 955
    4. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 919
    5. Robert Johansson (Norwegia) 884
    6. Karl Geiger (Niemcy) 826
    7. Piotr Żyła (Polska) 825
    8. Dawid Kubacki (Polska) 786
    9. Anze Lanisek (Słowenia) 775
    10. Marius Lindvik (Norwegia) 612
    ...
    16. Andrzej Stękała (Polska) 473
    27. Jakub Wolny (Polska) 195
    31. Klemens Murańka (Polska) 141
    40. Aleksander Zniszczoł (Polska) 81
    45. Paweł Wąsek (Polska) 62
    58. Maciej Kot (Polska) 17
    74. Stefan Hula (Polska) 2
    76. Tomasz Pilch (Polska) 1

    ## Turniej Czterech Skoczni 2020/21. Końcowa klasyfikacja generalna po 4 konkursach

    1. Kamil Stoch (Polska) 1110,6
    2. Karl Geiger (Niemcy) 1062,5
    3. Dawid Kubacki (Polska) 1057,8
    4. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 1057,4
    5. Piotr Żyła (Polska) 1037,2
    6. Andrzej Stękała (Polska) 1032,5
    6. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 1032,5
    8. Stefan Kraft (Austria) 1019,1
    9. Peter Prevc (Słowenia) 1018,0
    10. Daniel Huber (Austria) 1014,7
    ...
    31. Aleksander Zniszczoł 684,5
    32. Klemens Murańka 681,1
    42. Maciej Kot (wszyscy Polska) 426,6

    ## SKOKI NARCIARSKIE 2020/2021 TERMINARZ: MISTRZOSTWA ŚWIATA W LOTACH - WYNIKI KONKURSÓW NA ŻYWO ONLINE

  • 11 grudnia 2020: Planica (Słowenia, godz. 16)

  • 12 grudnia 2020: Planica (Słowenia, godz: 16) - 1. Karl Geiger (Niemcy) 877,2 (241,0 - 223,5 - 240,5 - 231,5), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 876,7 (221,0 - 229,5 - 239,0 - 243,0), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 859,3 (220,0 - 247,0 - 234,5 - 230,0)... 7. Piotr Żyła 828,6 (221,5 - 224,5 227,0 - 224,5), 8. Kamil Stoch 808,5 (213,0 - 229,0 - 223,0 - 222,5), 10. Andrzej Stękała 792,4 (224,5 - 215,5 - 224,5 - 212,0), 15. Dawid Kubacki (wszyscy Polska) 754,4 (219,0 - 215,5 - 211,0 - 196,0)

  • 13 grudnia 2020: Planica (Słowenia, godz. 16) - drużynowy - 1. Norwegia (Daniel Andre Tande, Johann Andre Forfang, Robert Johansson, Halvor Egner Granerud) 1727,7; 2. Niemcy (Constantin Schmid, Pius Paschke, Markus Eisenbichler, Karl Geiger) 1708,5; 3. Polska (Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch, Dawid Kubacki) 1665,5; 4. Słowenia 1609,9; 5. Japonia 1483,5; 6. Austria 1422,1; 7. Rosja 1356,3; 8. Finlandia 1285,3

    ## SKOKI NARCIARSKIE 2020/2021 TERMINARZ: MISTRZOSTWA ŚWIATA - WYNIKI KONKURSÓW NA ŻYWO ONLINE

  • 27 lutego 2021: Oberstdorf (Niemcy, godz. 16:30) - konkurs indywidualny na skoczni normalnej - 1. Piotr Żyła (Polska) 268,8 (105,0 - 102,5), 2. Karl Geiger (Niemcy) 265,2 (103,5 - 102,0), 3. Anze Lanisek (Słowenia) 261,5 (102,5 - 101,0), 4. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 259,7 (99,0 - 103,0), 5. Dawid Kubacki (Polska) 257,1 (102,0 - 99,0), 6. Robert Johansson (Norwegia) 256,5 (100,0 - 101,0), 7. Michael Hayboeck (Austria) 253,9 (101,0 - 97,5), 8. Bor Pavlovcić (Słowenia) 253,4 (101,5 - 98,0), 9. Daniel Andre Tande (Norwegia) 251,6 (101,0 - 98,0), 10. Stefan Kraft (Austria) 251,2 (100,5 - 97,5)... 22. Kamil Stoch 236,0 (96,0 - 96,0), 30. Andrzej Stękała 211,6 (95,0 - 87,5), 36. Klemens Murańka (wszyscy Polska) 108,0 (93,0)

  • 28 lutego 2021: Oberstdorf (Niemcy, godz. 17) - konkurs drużyn mieszanych - 1. Niemcy 1000,8; 2. Norwegia 995,6; 3. Austria 986,5; 4. Słowenia 954,8; 5. Japonia 940,3; 6. Polska 837,6; 7. Rosja 805,4; 8. Czechy 777,2; 9. Finlandia 332,0, 10. Kanada 298,9; 11. Rumunia 265,6; 12. USA 258,6

  • 5 marca 2021: Oberstdorf (Niemcy, godz. 17) - konkurs indywidualny na dużej skoczni - 1. Stefan Kraft (Austria) 276,5 (132,5 - 134,0), 2. Robert Johansson (Norwegia) 272,1 (129,5 - 135,5), 3. Karl Geiger (Niemcy) 267,4 (132,0 - 132,0), 4. Piotr Żyła (Polska) 264,4 (130,5 - 137,0), 5. Anze Lanisek (Słowenia) 258,5 (126,5 - 136,5), 6. Marius Lindvik (Norwegia) 257,2 (126,5 - 131,5), 7. Yukiya Sato (Japonia) 256,7 (134,0 - 130,5), 8. Daniel Huber (Austria) 255,3 (133,5 - 123,5), 9. Cene Prevc (Słowenia) 253,2 (129,5 - 129,5), 10. Jan Hoerl (Austria) 245,4 (127,0 - 136,5)... 15. Dawid Kubacki 235,8 (130,5 - 119,0), 19. Kamil Stoch 230,0 (120,0 - 129,5), 21. Andrzej Stękała (wszyscy Polska) 219,2 (121,5 - 122,5)

  • 6 marca 2021: Oberstdorf (Niemcy, godz. 17:00) - konkurs drużynowy na dużej skoczni - 1. Niemcy 1046,6; 2. Austria 1035,5; 3. Polska 1031,2; 4. Japonia 1017,5; 5. Słowenia 1010,0; 6. Norwegia 974,1, 7. Szwajcaria 856,6; 8. Rosja 778,2; 9. Finlandia 344,6; 10. USA 237,4; 11. Czechy 226,5; 12. Rumunia 219,8; 13. Ukraina 200,8; 14. Kazachstan 189,5

Puchar Świata 2020/21 w skokach narciarskich w TV: Program konkursów w Planicy

  • 24.03.2021 (środa, godz. 16:30) - kwalifikacje

Transmisja: brak danych
Godzina: brak danych

  • 25.03.2021 (czwartek, godz. 15:00) - konkurs indywidualny

Transmisja: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1
Godzina: brak danych

  • 26.03.2021 (piątek, godz. 13:30) - kwalifikacje

Transmisja: brak danych
Godzina: brak danych

  • 26.03.2021 (piątek, godz. 15:00) - konkurs indywidualny

Transmisja: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1
Godzina: 14:45

  • 28.03.2021 (sobota, godz. 9:00) - konkurs drużynowy

Transmisja: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1
Godzina: 9:40

  • 28.03.2021 (niedziela, godz. 10:30) - konkurs indywidualny

Transmisja: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1
Godzina: 9:40

Skład Polaków na konkursy w Planicy

  • Kamil Stoch
  • Dawid Kubacki
  • Piotr Żyła
  • Andrzej Stękała
  • Jakub Wolny
  • Klemens Murańka
Na tej skoczni Kamil Stoch powalczy o czwarte olimpijskie złoto. Obiekt na igrzyska w Pekinie jest już na ukończeniu

Xinhua

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie