Skoki NA ŻYWO PLANICA 27.03.2022 r. Puchar Świata 2021/22. WYNIKI, KLASYFIKACJA Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
Udostępnij:
Skoki narciarskie na żywo 2021/2022. Terminarz, tabela + aktualne WYNIKI ONLINE. Śledźcie na bieżąco wyniki Polskich skoczków! 20 listopada w Niżnym Tagile rozpoczął się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Puchar Świata 2021/2022 zakończył się 27 marca 2022 roku w Planicy. Sprawdźcie wyniki wszystkich konkursów i klasyfikację końcową Pucharu Świata.

Skoki narciarskie. Terminarz Pucharu Świata 2021/22

CZYTAJ TAKŻE: Planica 2022. Piotr Żyła walczy o małą Kryształową Kulę. Gdzie oglądać?

Prawa do transmisji z Pucharu Świata oraz zawodów zaliczanych do cyklu jak Turniej Czterech Skoczni posiadają Eurosport oraz TVN. Po raz pierwszy zawodny Pucharu Świata będzie można obejrzeć w TVN.

Prawa do Pucharu Świata straciła Telewizja Polska, która będzie mogła pokazać tylko konkursy rozgrywane w Polsce.

Skoki narciarskie 2021/22 na żywo. Gdzie stream online z zawodów Pucharu Świata?

Stream do zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich będzie dostępny w serwisie Eurosport Player, ale dla posiadaczy zakupionego abonamentu.

CZYTAJ TAKŻE: Klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów. Wyniki, tabele

Puchar Świata 2021/22 w skokach narciarskich: Polacy marzą o sukcesach

Przed nami kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich i liczymy na wiele emocji i świetną postawę polskich skoczków narciarskich.

Polacy tradycyjnie powinni zaliczać się do grona faworytów. Na dobre skoki i wysokie miejsca liczy Kamil Stoch, który przed sezonem miał jednak problemy zdrowotne i ciężko mu przychodziło łapanie właściwej formy. Mocny powinien być Dawid Kubacki Przed startem zimowej rywalizacji znakomitą formę prezentował Piotr Żyła i w pierwszej fazie Pucharu Świata może być liderem naszej kadry. Może wreszcie młodzi zawodnicy zaczną mocniej pukać do podstawowego składu.

CZYTAJ TAKŻE: Piękne i pełne uroku partnerki polskich skoczków. Zobaczcie te zdjęcia [nowa galeria]

SKOKI NARCIARSKIE 2021/2022 TERMINARZ: PUCHAR ŚWIATA - WYNIKI KONKURSÓW NA ŻYWO ONLINE, TABELA WYNIKÓW:

  • 20 listopada 2021 (godz. 16): Niżny Tagił (Rosja) - 1. Karl Geiger (Niemcy) 252,4 (134,5 - 133,0), 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 243,7 (128,0 - 131,0), 3. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 239,7 (133,0 - 125,0)... 5. Kamil Stoch 221,3 (117,5 - 125,0), 13. Dawid Kubacki 206,0 (125,0 - 115,0), 32. Piotr Żyła 93,4 (113,5), 45. Jakub Wolny 71,9 (105,0), 48. Andrzej Stękała (wszyscy Polska) 49,0 (96,0)
  • 21 listopada 2021 (godz. 16): Niżny Tagił (Rosja) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 235,3 (134,5 - 122,0), 2. Karl Geiger (Niemcy) 226,5 (126,0 - 122,5), 3. Stefan Kraft (Austria) 223,8 (121,5 - 127,0)... 16. Piotr Żyła 202,0 (120,5 - 122,0), 30. Andrzej Stękała 170,4 (120,0 - 108,5), 33. Kamil Stoch 90,1 (112,0), 35. Dawid Kubacki 89,5 (113,5), 44. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 78,0 (111,0)
  • 27 listopada 2021 (godz. 16:30): Ruka (Finlandia) - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 324,5 (138,5 - 143,0), 2. Anze Lanisek (Słowenia) 318,9 (141,0 - 140,0), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 304,4 (136,5 - 132,0)... 8. Kamil Stoch 278,6 (134,0 - 128,0), 23. Piotr Żyła 234,6 (131,0 - 120,5), 33. Dawid Kubacki 122,1 (124,0), 37. Aleksander Zniszczoł 112,7 (118,0), 38. Andrzej Stękała 112,5 (119,0), 47. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 68,0 (95,5)
  • 28 listopada 2021 (godz. 16:15): Ruka (Finlandia) - 1. Anze Lanisek (Słowenia) 311,9 (147,0 - 135,0), 2. Karl Geiger (Niemcy) 310,3 (138,0 - 142,5), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 305,2 (145,0 - 135,5)... 23. Jakub Wolny 260,1 (130,0 - 132,0), 27. Piotr Żyła 236,9 (140,0 - 112,0), 41. Kamil Stoch 120,4 (121,5), 42. Aleksander Zniszczoł 120,2 (125,0), 44. Dawid Kubacki (wszyscy Polska) 125,5)
  • 4 grudnia 2021 (godz. 16:30): Wisła (Polska) - drużynowy - 1. Austria 843,0, 2. Niemcy 842,7; 3. Słowenia 834,4; 4. Polska 792,9; 5. Japonia 787,3; 6. Norwegia 767,2; 7. Rosja 746,4; 8. Szwajcaria 602,2; 9. USA 232,9
  • 5 grudnia 2021 (godz. 16): Wisła (Polska) - 1. Jan Hoerl (Austria) 261,9 (121,0 - 128,0), 2. Marius Lindvik (Norwegia) 255,2 (122,0 - 124,0), 3. Stefan Kraft (Austria) 253,6 (120,0 - 123,0)... 11. Kamil Stoch 236,5 (117,0 - 116,5), 25. Piotr Żyła 218,3 (115,0 - 116,0), 26. Aleksander Zniszczoł 217,8 (116,5 - 115,5), 32. Dawid Kubacki 103,6 (113,0), 40. Paweł Wąsek 96,3 (107,0), 41. Tomasz Pich 95,8 (106,5), 43. Stefan Hula 88,0 (104,0), 45. Jakub Wolny 83,8 (104,5), 46. Jan Habdas 82,3 (100,0), 47. Klemens Murańka 82,1 (101,5), 49. Andrzej Stękała (wszyscy Polska) 74,7 (100,5)
  • 11 grudnia 2021 (godz. 16): Klingenthal (Niemcy) - 1. Stefan Kraft (Austria) 267,0 (138,0 - 130,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 262,0 (136,0 - 137,5), 3. Kamil Stoch 261,9 (132,0 - 133,0)... 17. Piotr Żyła 244,1 (130,5 - 130,0), 30. Paweł Wąsek 221,3 (128,0 - 118,0), 37. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 108,8 (125,0)
  • 12 grudnia 2021 (godz. 16): Klingenthal (Niemcy) - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 262,8 (129,5 - 139,0), 2. Daniel Andre Tande (Norwegia) 260,2 (130,5 - 141,5), 3. Marius Lindvik (Norwegia) 256,6 (126,0 - 141,0)... 14. Piotr Żyła 226,7 (1424,0 - 129,0), 42 Aleksander Zniszczoł (obaj Polska) 82,1 (110,5)
  • 18 grudnia 2021 (godz. 16): Engelberg (Szwajcaria) - 1. Karl Geiger (Niemcy) 287,4 (137,0 - 140,0), 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 286,6 (137,5 - 140,5), 3. Timi Zajc (Słowenia) 282,6 (139,0 - 137,0)... 6. Kamil Stoch 270,2 (133,5 - 133,5), 35. Andrzej Stękała 108,0 (121,5), 44. Jakub Wolny 99,3 (118,0), 45. Paweł Wąsek 99,0 (116,0), 48. Dawid Kubacki (wszyscy Polska) 91,0 (111,0)
  • 19 grudnia 2021 (godz. 16): Engelberg (Szwajcaria) 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 306,0 (132,5 - 136,5), 2. Karl Geiger (Niemcy) 293,8 (135,0 - 131,5), 3. Marius Lindvik (Norwegia) 293,5 (133,0 - 138,5)... 15. Piotr Żyła 264,6 (128,0 - 128,0), 16. Kamil Stoch 259,3 (125,5 - 128,5), 19. Paweł Wąsek 255,9 (131,5 - 117,5), 39. Klemens Murańka 105,0 (110,0), 42. Dawid Kubacki (wszyscy Polska) 103,6 (110,5)
  • 29 grudnia 2021 (godz. 16:30): Oberstdorf (Niemcy) - Turniej Czterech Skoczni - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 302,0 (128,5 - 141,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 299,2 (132,0 - 133,0), 3. Robert Johansson (Norwegia) 298,6 (135,5 - 131,0)... 28. Dawid Kubacki 227,8 (111,5 - 113,5), 32. Jakub Wolny 124,0 (118,0), 33. Paweł Wąsek 123,8 (121,5), 38. Piotr Żyła 116,5 (114,0), 41. Kamil Stoch (wszyscy Polska) 114,0 (118,0)
  • 1 stycznia 2022 (godz. 14): Ga-Pa (Niemcy) - Turniej Czterech Skoczni - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 291,2 (143,0 - 135,5), 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 291,0 (141,0 - 143,5), 3. Lovro Kos (Słowenia) 286,0 (135,5 - 138,0)... 11. Piotr Żyła (Polska) 262,0 (135,5 - 131,0), 23. Jakub Wolny 246,5 (127,0 - 132,5), 35. Andrzej Stękała 118,0 (128,0), 35. Paweł Wąsek 118,0 (126,0), 39. Dawid Kubacki 115,7 (126,0), 47. Kamil Stoch (wszyscy Polska) 100,5 (118,0)
  • 5 stycznia 2022 (godz. 16:30): Bischofshofen (Austria) - Turniej Czterech Skoczni (w zastępstwie za odwołany Innsbruck) - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 291,3 (137,0 - 137,5), 2. Marius Lindvik (Norwegia) 286,6 (137,5 - 135,5), 3. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 282,4 (135,5 - 135,5)... 18. Piotr Żyła 250,1 (130,0 - 130,0), 21. Dawid Kubacki 248,2 (128,5 - 131,5), 30. Jakub Wolny 224,7 (124,0 - 125,0), 39. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 115,9 (127,5)
  • 6 stycznia 2022 (godz. 17:30): Bischofshofen (Austria) - Turniej Czterech Skoczni - 1. Daniel Huber (Austria) 286,8 (136,5 - 137,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 282,4 (136,5 - 136,0), 3. Karl Geiger (Niemcy) 281,9 (140,5 - 132,0)... 13. Piotr Żyła 260,9 (128,0 - 134,0), 27. Dawid Kubacki 235,0 (128,0 - 123,0), 39. Andrzej Stękała (wszyscy Polska) 112,6 (123,0)
  • 8 stycznia 2022 (godz. 16): Bischofshofen (Austria) - 1. Marius Lindvik (Norwegia) 291,7 (133,5 - 139,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 287,7 (133,5), 3. Jan Hoerl (Austria) 285,7 (131,5 - 137,5)... 7. Piotr Żyła (Polska) 278,8 (137,0 - 132,5), 27. Dawid Kubacki 244,2 (124,0 - 129,5), 36. Andrzej Stękała 112,2 (123,0), 48. Jakub Wolny 92,3 (112,0). Paweł Wąsek (wszyscy Polska) został zdyskwalifikowany
  • 9 stycznia 2022 (godz. 16): Bischofshofen (Austria) - drużynowy - 1. Austria 1015,5; 2. Japonia 1006,4; 3. Norwegia 1006,2; 4. Słowenia 1005,0; 5. Polska 973,7; 6. Niemcy 943,1; 7. Rosja 837,0; 8. Kazachstan 527,6
  • 15 stycznia 2022 (godz. 16): Zakopane (Polska) - drużynowy - 1. Słowenia 1101,7; 2. Niemcy 1034,7; 3. Japonia 1034,1; 4. Austria 1011,3; 5. Norwegia 1009,1; 6. Polska 962,1; 7. Rosja 949,7; 8. Czechy 805,9; 9. Kazachstan 352,3
  • 16 stycznia 2022 (godz. 16): Zakopane (Polska) - 1. Marius Lindvik (Norwegia) 294,6 (135,0 - 139,5), 2. Karl Geiger (Niemcy) 284,6 (134,5 - 135,5), 3. Anze Lanisek (Słowenia) 283,7 (134,5 - 135,5)... 17. Piotr Żyła 256,4 (123,5 - 131,5), 22. Paweł Wąsek 250,3 (125,5 - 124,0), 27. Stefan Hula 238,1 (126,0 - 124,0), 32. Maciej Kot 120,5 (124,5), 38. Jakub Wolny 116,5 (121,5), 41. Klemens Murańka 113,5 (120,0), 42. Tomasz Pilch 111,7 (118,5), 47. Andrzej Stękała 107,6 (120,5), 48. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 101,5 (115,5)
  • 22 stycznia 2022: Titisee-Neustadt (Niemcy), za Sapporo - 1. Karl Geiger (Niemcy) 288,3 (132,0 - 141,0), 2. Anze Lanisek (Słowenia) 283,1 (134,5 - 134,5), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 273,9 (132,5 - 132,0)... 29. Jakub Wolny 227,9 (121,0 - 124,0), 35. Andrzej Stękała 101,4 (118,0), 38. Klemens Murańka 99,4 (118,0), 40. Maciej Kot 98,1 (119,0), 48. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 84,2 (108,5)

  • 23 stycznia 2022: Titisee-Neustadt (Niemcy), za Sapporo -1. Karl Geiger (Niemcy) 282,7 (131,0 - 143,0), 2. Anze Lanisek (Słowenia) 280,5 (132,5 - 143,0), 3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 275,3 (135,0 - 134,5)... 29. Andrzej Stękała 190,9 (126,5 - 108,0), 36. Maciej Kot 99,9 (117,5), 37. Klemens Murańka 99,6 (118,5), 43. Aleksander Zniszczoł 94,3 (113,0), 45. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 92,1 (116,0)
  • 28 stycznia 2022 (godz. 16): Willingen (Niemcy) - mieszany - 1. Słowenia 862,6; 2. Norwegia 799,7; 3. Austria 779,5; 4. Niemcy 778,4; 5. Japonia 724,0; 6. Polska 563,1; 7. Francja 510,9; 8. Rosja 303,8; 9. Finlandia 148,9
  • 29 stycznia 2022 (godz. 16): Willingen (Niemcy) - 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 115,6 (145,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 111,6 (143,0), 3. Marius Lindvik (Norwegia) 107,0 (137,0)... 21. Kamil Stoch 72,3 (115,5), 27. Dawid Kubacki 65,6 (112,5), 38. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 41,5 (99,5), Piotr Żyła i Stefan Hula zdyskwalifikowani
  • 30 stycznia 2022 (godz. 15:15): Willingen (Niemcy) - 1. Marius Lindvik (Norwegia) 243,8 (140,0 - 144,5), 2. Karl Geiger (Niemcy) 238,7 (139,5 - 140,0), 3. Cene Prevc (Słowenia) 235,6 (148,0 - 133,5)... 14. Dawid Kubacki 194,2 (136,0 - 125,0), 34. Kamil Stoch 73,0 (115,0), 41. Piotr Żyła 56,9 (110,0), 43. Paweł Wąsek 56,5 (109,5), 44. Stefan Hula (wszyscy Polska) 50,6 (125,0)
  • 25 luty 2022 (godz. 17:00): Lahti (Finlandia), za Sapporo - 1. Stefan Kraft (Austria) 283,1 (124,5 - 131,0), 2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 268,2 (127,5 - 125,5), 3. Piotr Żyła 268,0 (120,5 - 129,5)... 13. Dawid Kubacki 251,6 (120,5 - 124,5), 24. Kamil Stoch 239,0 (118,5 - 117,0), 32. Kacper Juroszek 111,1 (115,0), 51. Stefan Hula 89,9 (102,0), 59. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 70,8 (97,5)
  • 26 luty 2022 (godz. 16:30): Lahti (Finlandia) - drużynowy - 1. Austria 1987,9; 2. Słowenia 1082,4; 3. Niemcy 1058,0; 4. Norwegia 1029,7; 5. Japonia 976,4; 6. Finlandia 945,3; 7. Polska 899,3; 8. Rosja 894,3; 9. Kazachstan 330,2
  • 27 luty 2022 (godz. 16): Lahti (Finlandia) - 1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 278,0 (127,0 - 128,5), 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 278,0 (125,0 - 130,5), 3. Stefan Kraft (Austria) 271,3 (124,0 - 128,0)... 7. Dawid Kubacki 263,5 (125,0 - 126,0), 11. Kamil Stoch 252,3 (125,0 - 122,0)... 14. Piotr Żyła 248,9 (122,0 - 125,0), 38. Paweł Wąsek 102,7 (111,5), 40. Kacper Juroszek 101,8 (111,5), 42. Stefan Hula (wszyscy Polska) 100,9 (111,5)
  • 3 marca 2022 (godz. 16): Lillehammer (Norwegia) - Raw Air - 1. Stefan Kraft (Austria) 294,1 (135,0 - 137,0), 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 289,0 (136,0 - 134,5), 3. Karl Geiger (Niemcy) 286,2 (135,0 - 134,5)... 8. Piotr Żyła 269,7 (130,0 - 137,0), 10. Kamil Stoch 265,7 (129,5 - 133,5), 15. Dawid Kubacki 257,8 (128,5 - 135,0), 23. Paweł Wąsek 248,2 (125,5 - 132,0), 36. Kacper Juroszek (wszyscy Polska) 104,1 (120,0)
  • 4 marca 2022 (godz. 16): Oslo (Norwegia) - mieszany - Raw Air - 1. Słowenia 942,9; 2. Austria 867,7; 3. Norwegia 866,9; 4. Japonia 847,5; 5. Niemcy 832,9; 6. Finlandia 612,1; 7. Polska 583,7; 8. Kanada 573,6
  • 5 marca 2022 (godz. 17): Oslo (Norwegia) - Raw Air - 1. Marius Lindvik (Norwegia) 270,4 (129,0 - 131,0), 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 268,8 (130,0 - 130,0), 3. Robert Johansson (Norwegia) 267,7 (128,5 - 131,0)... 11. Kamil Stoch 254,5 (125,0 - 128,0), 14. Paweł Wąsek 250,3 (123,5 - 127,5), 18. Dawid Kubacki 244,6 (130,0 - 119,5), 22. Piotr Żyła 239,4 (122,5 - 124,0), 47. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 106,0 (117,0)
  • 6 marca 2022 (godz. 16): Oslo (Norwegia) - Raw Air - 1. Daniel Andre Tande (Norwegia) 271,2 (128,5 - 133,5), 2. Anze Lanisek (Słowenia) 267,1 (130,5 - 131,5), 3. Stefan Kraft (Austria) 266,9 (131,5 - 128,5)... 15. Kamil Stoch 248,9 (129,0 - 118,0), 18. Piotr Żyła 243,6 (120,5 - 128,0), 18. Paweł Wąsek 243,6 (120,0 - 128,5), 26. Jakub Wolny 234,2 (124,0 - 118,0), 33. Dawid Kubacki 108,6 (117,0), 35. Kacper Juroszek (wszyscy Polska) 105,9 (118,0)
  • 19 marca 2022 (godz. 16): Oberstdorf (Niemcy) - 1. Stefan Kraft (Austria) 413,0 (232,0 - 207,0), 2. Ziga Jelar (Słowenia) 411,3 (232,0 - 220,0), 3. Timi Zajc (Słowenia) 400,0 (222,5 - 207,0)... 5. Piotr Żyła 396,0 (223,5 - 228,5), 12. Kamil Stoch 373,8 (223,0 - 204,0), 18. Dawid Kubacki 360,6 (213,5 - 209,0), 25. Jakub Wolny 349,4 (211,5 - 191,0), 26. Andrzej Stękała 349,2 (208,0 - 203,0), 32. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 166,0 (203,0)
  • 20 marca 2022 (godz. 16): Oberstdorf (Niemcy) - 1. Timi Zajc (Słowenia) 407,9 (211,5 - 232,0), 2. Piotr Żyła (Polska) 401,1 (218,5 - 221,0), 3. Stefan Kraft (Austria) 399,8 (212,0 - 222,5)... 7. Dawid Kubacki (Polska) 380,7 (221,0 - 206,5), 21. Kamil Stoch 346,6 (202,0 - 195,5), 28. Aleksander Zniszczoł (obaj Polska) 330,6 (203,0 - 198,5)
  • 25 marca 2022 (godz. 14): Planica (Słowenia) - 1. Ziga Jelar (Słowenia) 468,2 (232,0 - 239,0), 2. Peter Prevc (Słowenia) 464,8 (226,0 - 237,0), 3. Anze Lanisek (Słowenia) 458,5 (230,0 - 230,5)... 11. Kamil Stoch 438,3 (228,0 - 222,0), 15. Jakub Wolny 429,5 (228,0 - 226,0), 18. Piotr Żyła 427,7 (218,0 - 226,0), 20. Andrzej Stękała 422,0 (223,0 - 224,0), 26. Dawid Kubacki (wszyscy Polska) 408,2 (208,5 - 228,5)
  • 26 marca 2022 (godz. 9:45): Planica (Słowenia) - drużynowy - 1. Słowenia 1601,1; 2. Norwegia 1576,9; 3. Austria 1544,2; 4. Polska 1522,2; 5. Niemcy 1425,8; 6. Japonia 1355,3; 7. Finlandia 1259,5; 8. Szwajcaria 1198,1
  • 27 marca 2022 (godz. 10): Planica (Słowenia) - 1. Marius Lindvik (Norwegia) 455,1 (241,5 - 245,5), 2. Yukiya Sato (Japonia) 446,8 (236,5 - 242,5), 3. Peter Prevc (Słowenia) 438,6 (235,5 - 240,0)... 9. Dawid Kubacki 422,5 (231,0 - 235,0), 12. Piotr Żyła 419,0 (237,5 - 221,5), 14. Kamil Stoch (wszyscy Polska) 416,3 (225,0 - 231,5)

Klasyfikacja Pucharu Świata po 28 konkursach

1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 1621
2. Karl Geiger (Niemcy) 1515
3. Marius Lindvik (Norwegia) 1231
4. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 1227
5. Stefan Kraft (Austria) 1069
6. Markus Eisenbichler (Niemcy) 950
7. Anze Lanisek (Słowenia) 936
8. Timi Zajc (Słowenia) 711
9. Jan Hoerl (Austria) 662
10. Cene Prevc (Słowenia) 657
.....
14. Piotr Żyła 480
19. Kamil Stoch 397
27. Dawid Kubacki 231
43. Paweł Wąsek 61
47. Jakub Wolny 46
60. Andrzej Stękała 19
66. Aleksander Zniszczoł 8
74. Stefan Hula (wszyscy Polska) 4

Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni 2021/22 po 4 konkursach

1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 1162,3
2. Marius Lindvik (Norwegia) 1138,1
3. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 1128,2
4. Karl Geiger (Niemcy) 1123,6
4. Markus Eisenbichler (Niemcy) 1117,6
6. Robert Johansson (Norwegia) 1107,9
7. Lovro Kos (Słowenia) 1093,0
8. Jan Hoerl (Austria) 1075,7
9. Daniel Huber (Austria) 1069,9
10. Yukiya Sato (Japonia) 1064,7
...
15. Piotr Żyła 889,5
22. Dawid Kubacki 826,7
35. Jakub Wolny 595,2
48. Paweł Wąsek 357,7
51. Andrzej Stękała 230,6
53. Kamil Stoch (wszyscy Polska) 214,5

SKOKI NARCIARSKIE 2021/2022 TERMINARZ: MISTRZOSTWA ŚWIATA W LOTACH - WYNIKI KONKURSÓW NA ŻYWO ONLINE

  • 11 marca 2022 (godz. 16:30): Vikersund (Norwegia)
  • 12 marca 2022 (godz. 16:30): Vikersund (Norwegia)
  • 13 marca 2022 (godz. 16:30): Vikersund (Norwegia) - drużynowy

Mistrzostwa świata 2022 w lotach narciarskich w TV: Program konkursów w Planicy

  • 24.03.2022 (czwartek, godz. 15:00) - kwalifikacje do konkursu piątkowego

Transmisja: Player
Godzina: 15:00

  • 25.03.2022 (piątek, godz. 14:00) - konkurs indywidualny

Transmisja: TVN, Eurosport 1
Godzina: 13:35

  • 26.03.2022 (sobota, godz. 10:00) - konkurs drużynowy

Transmisja: TVN, Eurosport 1
Godzina: 9:35

  • 27.03.2022 (niedziela, godz. 10:00) - konkurs indywidualny

Transmisja: TVN, Eurosport 1
Godzina: 9:35

Skład Polaków na konkursy w Planicy

  • Kamil Stoch
  • Dawid Kubacki
  • Paweł Wąsek
  • Jakub Wolny
  • Piotr Żyła
  • Andrzej Stękała
Na tej skoczni Kamil Stoch powalczy o czwarte olimpijskie złoto. Obiekt na igrzyska w Pekinie jest już na ukończeniu

Xinhua

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie