Skoki 2022/23 NA ŻYWO. KLASYFIKACJA, WYNIKI. Tabela, Puchar Świata, Puchar Narodów, loty narciarskie, Willingen 5.02.2023 r.

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
Puchar Świata w skokach narciarskich 2022/2023. Klasyfikacja generalna. Tabela, Puchar Narodów. Klasyfikacja generalną Pucharu Świata oraz Pucharu Narodów. Sprawdź wyniki konkursów! Za nami konkursy w Willingen. Przed nami kolejne zawody w Lake Placid (11-12.02.2023 r.). [tabela, klasyfikacja generalna].

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata w skokach narciarskich 2022/2023

M-ceZawodnikKrajPunkty
1.Halvor Egner GranerudNorwegia1516
2.Dawid KubackiPolska1278
3.Anze LanisekSłowenia1083
4.Stefan KraftAustria1003
5.Piotr ŻyłaPolska804
6.Manuel FettnerAustria584
7.Ryoyu KobayashiJaponia579
8.Andreas WellingerNiemcy463
9.Jan HoerlAustria445
10.Timi ZajcSłowenia442
11.Kamil StochPolska423
12.Michael HayboeckAustria414
13.Daniel TschofenigAustria396
14.Karl GeigerNiemcy369
15.Johann Andre ForfangNorwegia347
29.Paweł WąsekPolska131
35.Aleksander ZniszczołPolska59
50.Jan HabdasPolska10
53.Tomasz PilchPolska8
58.Stefan HulaPolska4

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata w lotach narciarskich 2022/2023

M-ceZawodnikKrajPunkty
1.Halvor Egner GranerudNorwegia200
2.Stefan KraftAustria140
3.Timi ZajcSłowenia120
4.Jan HoerlAustria90
4.Piotr ŻyłaPolska90
6.Domen PrevcSłowenia82
7.Andreas WellingerNiemcy79
8.Ziga JelarSłowenia51
9.Markus LindvikNorwegia50
10.Anze LanisekSłowenia49
15.Dawid KubackiPolska40
17.Kamil StochPolska26
19.Aleksander ZniszczołPolska23

CZYTAJ TAKŻE: Puchar Świata w skokach narciarskich. Kalendarz, wyniki

Klasyfikacja Pucharu Narodów 2022/23

M-ceKrajPunkty
1.Austria3904
2.Norwegia3452
3.Polska3117
4.Słowenia3036
5.Niemcy2412
6.Japonia1028
7.Włochy282
8.Finlandia267
9.USA192
10.Szwajcaria129
11.Czechy51
11.Bułgaria51
13.Rumunia25
14.Estonia17
15.Turcja16
16.Kanada14
17.Ukraina5
18.Kazachstan2

Wyniki konkursu w Wiśle (5.11.2022 r.)

1. Dawid Kubacki (Polska) 272,2 (130,5 - 132,5)
2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 266,6 (130,0 - 133,5)
3. Stefan Kraft (Austria) 258,0 (125,0 - 133,5)
4. Manuel Fettner (Austria) 252,4 (123,0 - 129,0)
5. Piotr Żyła (Polska) 250,0 (129,0 - 127,0)
6. Daniel Tschofenig (Austria) 242,2 (122,0 - 121,5)
7. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 240,5 (119,0 - 128,5)
8. Philipp Aschenwald (Austria) 239,8 (123,5 - 127,5)
9. Johann Andre Forfang (Norwegia) 238,7 (126,0 - 122,0)
10. Kamil Stoch (Polska) 237,0 (127,5 - 116,0)
...
15. Paweł Wąsek 234,4 (124,5 - 121,0)
23. Tomasz Pilch 221,2 (125,5 - 120,0)
27. Stefan Hula 210,8 (118,5 - 113,0)
31. Aleksander Zniszczoł 105,7 (120,0)
34. Jan Habdas 104,0 (117,5)
36. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 103,4 (117,0)

Wyniki konkursu w Wiśle (6.11.2022 r.)

1. Dawid Kubacki (Polska) 287,0 (131,0 - 133,5)
2. Anze Lanisek (Słowenia) 278,7 (131,5 - 131,0)
3. Marius Lindvik (Norwegia) 277,0 (131,0 - 133,5)
4. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 273,5 (128,0 - 133,0)
5. Stefan Kraft (Austria) 272,7 (126,0 - 132,0)
6. Jan Hoerl (Austria) 272,0 (131,0 - 131,5)
7. Daniel Andre Tande (Norwegia) 268,8 (127,5 - 130,0)
8. Piotr Żyła (Polska) 267,7 (125,5 - 130,5)
9. Manuel Fettner (Austria) 263,7 (127,0 - 129,0)
10. Timi Zajc (Słowenia) 263,4 (128,5 - 127,0)
...
22. Paweł Wąsek 249,1 (125,0 - 123,5)
31. Kacper Juroszek 120,1 (121,0)
34. Jan Habdas 117,9 (118,5)
37. Stefan Hula 116,1 (118,5)
40. Jakub Wolny 115,1 (116,5)
45. Aleksander Zniszczoł 111,4 (118,5)
50. Maciej Kot (wszyscy Polska) 99,8 (113,0)

Wyniki konkursu w Ruce (26.11.2022 r.)

1. Anze Lanisek (Słowenia) 312,8 (149,0 -141,5)
2. Stefan Kraft (Austria) 311,5 (141,5 - 144,0)
3. Piotr Żyła (Polska) 300,7 (143,0 - 142,0)
4. Dawid Kubacki (Polska) 296,5 (139,5 - 139,5)
5. Manuel Fettner (Austria) 294,5 (142,5 - 138,5)
6. Karl Geiger (Niemcy) 288,7 (139,5 - 139,5)
7. Daniel Andre Tande (Norwegia) 286,8 (139,5 - 135,5)
7. Marius Lindvik (Norwegia) 286,8 (138,5 - 137,0)
9. Michael Hayboeck (Austria) 286,7 (139,0 - 140,0)
10. Johann Andre Forfang (Norwegia) 285,4 (137,0 - 141,0)
...
17. Kamil Stoch 266,8 (135,5 - 131,0)
25. Paweł Wąsek 250,6 (133,5 - 129,5)
35. Aleksander Zniszczoł 119,4 (130,0)
44. Tomasz Pilch 106,3 (123,5)
46. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 99,2 (119,0)

Wyniki konkursu w Ruce (27.11.2022 r.)

1. Stefan Kraft (Austria) 304,5 (140,0 - 147,0)
1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 304,5 (139,0 - 145,0)
3. Naoki Nakamura (Japonia) 294,9 (144,0 - 139,5)
4. Anze Lanisek (Słowenia) 294,6 (145,0 - 139,0)
5. Piotr Żyła (Polska) 284,1 (138,0 - 139,0)
6. Dawid Kubacki (Polska) 278,7 (145,5 - 130,0)
7. Andreas Wellinger (Niemcy) 277,8 (133,5 - 143,0)
8. Pius Paschke (Niemcy) 276,2 (132,5 - 139,5)
8. Daniel Tschofenig (Austria) 276,2 (138,5 - 134,0)
10. Markus Eisenbichler (Niemcy) 275,0 (137,5 - 136,0)
...
14. Kamil Stoch 269,3 (129,0 - 139,0)
28. Paweł Wąsek 217,7 (130,0 - 117,0)
39. Jakub Wolny 103,4 (122,0)
40. Aleksander Zniszczoł 103,0 (120,0)
45. Tomasz Pilch (wszyscy Polska) 58,9 (100,0)

Wyniki konkursu w Titisee-Neustadt (9.12.2022 r.)

1. Anze Lanisek (Słowenia) 272,8 (133,5 - 141,0)
2. Dawid Kubacki (Polska) 271,5 (130,5 - 144,0)
3. Karl Geiger (Niemcy) 269,2 (135,0 - 141,5)
4. Michael Hayboeck (Austria) 265,4 (135,0 - 138,5)
5. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 262,2 (136,5 - 135,0)
6. Piotr Żyła (Polska) 255,1 (132,0 - 136,0)
7. Constantin Schmid (Niemcy) 251,2 (132,5 - 134,0)
8. Stefan Kraft (Austria) 248,3 (131,0 - 133,0)
9. Manuel Fettner (Austria) 244,1 (129,5 - 134,5)
10. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 243,2 (132,0 - 131,0)
...
14. Paweł Wąsek 238,6 (130,5 - 128,5)
29. Aleksander Zniszczoł 209,8 (128,0 - 121,0)
35. Jakub Wolny 100,3 (124,5)
40. Kamil Stoch 97,0 (119,5)
49. Tomasz Pilch (wszyscy Polska) 79,8 (113,5)

Wyniki konkursu w Titisee-Neustadt (10.12.2022 r.)

1. Austria 985,9
2. Norwegia 959,2
3. Niemcy 954,1
4. Słowenia 920,0
5. Japonia 842,6
6. Włochy 814,7
7. Polska 787,6
8. Finlandia 779,6

Wyniki konkursu w Titisee-Neustadt (11.12.2022 r.)

1. Dawid Kubacki (Polska) 309,7 (139,5 - 143,0)
2. Anze Lanisek (Słowenia) 284,0 (132,5 - 138,5)
3. Stefan Kraft (Austria) 283,1 (131,0 - 141,5)
4. Piotr Żyła (Polska) 274,3 (131,5 - 137,0)
5. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 273,4 (133,0 - 132,0)
5. Karl Geiger (Niemcy) 273,4 (132,0 - 138,0)
7. Robert Johansson (Norwegia) 271,1 (128,5 - 136,5)
8. Kamil Stoch (Polska) 268,7 (133,0 - 136,0)
9. Markus Eisenbichler (Niemcy) 265,2 (128,5 - 135,5)
10. Michael Hayboeck (Austria) 264,7 (128,5 - 135,0)
11. Paweł Wąsek (Polska) 260,5 (133,0 - 132,5)
...
43. Jakub Wolny 104,3 (117,0)
45. Aleksander Zniszczoł 103,0 (113,0)
50. Tomasz Pilch (wszyscy Polska) 94,0 (112,0)

Wyniki konkursu w Engelbergu (17.12.2022 r.)

1. Anze Lanisek (Słowenia) 320,3 (139,5 - 142,0)
2. Dawid Kubacki (Polska) 317,0 (139,0 - 140,0)
3. Piotr Żyła (Polska) 312,3 (141,0 - 139,0)
4. Stefan Kraft (Austria) 307,4 (136,5 - 138,0)
5. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 300,6 (134,5 - 141,0)
6. Andreas Wellinger (Niemcy) 295,1 (137,0 - 139,0)
7. Jan Hoerl (Austria) 294,1 (141,0 - 134,0)
8. Kamil Stoch (Polska) 287,8 (130,0 - 135,5)
9. Timi Zajc (Słowenia) 286,8 (131,5 - 133,5)
10. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 284,7 (134,5 - 134,5)
...
23. Paweł Wąsek 270,2 (136,0 - 129,5)
46. Aleksander Zniszczoł 114,3 (118,5)
49. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 112,1 (120,5)

Wyniki konkursu w Engelbergu (18.12.2022 r.)

1. Dawid Kubacki (Polska) 300,4 (141,5 - 135,5)
2. Manuel Fettner (Austria) 297,2 (138,0 - 138,0)
3. Anze Lanisek (Słowenia) 293,7 (135,0 - 142,0)
4. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 293,1 (135,0 - 137,5)
5. Piotr Żyła (Polska) 292,3 (139,5 - 134,0)
6. Stefan Kraft (Austria) 283,3 (135,0 - 130,0)
7. Michael Hayboeck (Austria) 280,2 (138,0 - 137,0)
8. Giovanni Bresadola (Włochy) 271,7 (132,5 - 134,0)
9. Robert Johansson (Norwegia) 266,1 (137,5 - 129,0)
10. Karl Geiger (Niemcy) 265,6 (140,0 - 136,5)
...
37. Aleksander Zniszczoł 103,5 (119,5)
39. Kamil Stoch 101,8 (117,5)
50. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 82,2 (105,5)

Wyniki konkursu w Oberstdorfie (29.12.2022 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 312,4 (142,5 - 139,0)
2. Piotr Żyła (Polska) 299,0 (132,5 - 137,0)
3. Dawid Kubacki (Polska) 294,9 (140,5 - 136,0)
4. Karl Geiger (Niemcy) 293,6 (136,5 - 134,0)
5. Stefan Kraft (Austria) 292,0 (133,5 - 138,0)
6. Andreas Wellinger (Niemcy) 285,2 (135,0 - 132,0)
7. Lovro Kos (Słowenia) 280,7 (125,5 - 133,5)
8. Daniel Tschofeing (Austria) 278,8 (122,5 - 132,5)
9. Kamil Stoch (Polska) 276,1 (133,0 - 130,0)
10. Anze Lanisek (Słowenia) 267,4 (119,5 - 129,0)
...
19. Paweł Wąsek 245,2 (121,5 - 118,5)
48. Stefan Hula 91,1 (108,0)
49. Jan Habdas (wszyscy Polska) 89,2 (105,5)

Wyniki konkursu w Ga-Pa (1.01.2023 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 303,7 (140,0 - 142,0)
2. Anze Lanisek (Słowenia) 297,3 (140,5 - 137,0)
3. Dawid Kubacki (Polska) 294,4 (136,0 - 138,5)
4. Manuel Fettner (Austria) 279,6 (136,0 - 138,0)
5. Jan Hoerl (Austria) 278,9 (136,0 - 138,5)
6. Piotr Żyła (Polska) 277,0 (135,5 - 134,5)
7. Daniel Tschofenig (Austria) 275,4 (131,0 - 136,0)
8. Andreas Wellinger (Niemcy) 273,1 (137,0 - 133,0)
9. Kamil Stoch (Polska) 272,2 (135,0 - 134,5)
10. Michael Hayboeck (Austria) 269,8 (128,5 - 140,0)
...
22. Paweł Wąsek 242,0 (130,0 - 126,0)
47. Stefan Hula (obaj Polska) 87,3 (113,0)

Wyniki konkursu w Innsbrucku (4.01.2023 r.)

1. Dawid Kubacki (Polska) 265,2 (127,0 - 121,5)
2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 261,7 (123,0 - 133,0)
3. Anze Lanisek (Słowenia) 258,8 (127,0 - 121,5)
4. Stefan Kraft (Austria) 255,0 (129,5 - 125,0)
5. Kamil Stoch (Polska) 249,2 (127,0 - 121,0)
6. Marius Lindvik (Norwegia) 246,2 (128,0 - 121,0)
7. Michael Hayboeck (Austria) 239,1 (128,0 - 122,0)
8. Daniel Tschofenig (Austria) 234,3 (117,0 - 120,5)
9. Jan Hoerl (Austria) 233,7 (122,5 - 119,0)
10. Piotr Żyła (Polska) 231,5 (120,5 - 119,0)
...
20. Paweł Wąsek 212,8 (119,5 - 111,5)
43. Jan Habdas 84,5 (106,5)
45. Stefan Hula (wszyscy Polska) 82,7 (102,0)

Wyniki konkursu w Bischofshofen (6.01.2023 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 313,4 (139,5 - 143,5)
2. Anze Lanisek (Słowenia) 305,5 (140,5 - 139,0)
3. Dawid Kubacki (Polska) 303,7 (135,5 - 140,0)
4. Michael Hayboeck (Austria) 297,6 (138,5 - 137,0)
5. Jan Hoerl (Austria) 292,1 (135,5 - 140,5)
6. Kamil Stoch (Polska) 289,9 (138,0 - 134,5)
7. Peter Prevc (Słowenia) 288,6 (134,5 - 139,5)
8. Manuel Fettner (Austria) 285,6 (134,5 - 139,0)
9. Timi Zajc (Słowenia) 285,3 (135,5 - 137,0)
10. Piotr Żyła (Polska) 282,5 (133,5 - 136,0)
10. Clemens Aigner (Austria) 282,5 (136,5 - 139,5)
...
40. Jan Habdas 121,0 (121,5)
42. Paweł Wąsek 120,7 (123,5)
43. Stefan Hula (wszyscy Polska) 119,3 (125,0)

Wyniki konkursu drużynowego w Zakopanem (14.01.2023 r.)

1. Austria 1151,5
2. Polska 1150,5
3. Niemcy 1144,4
4. Słowenia 1117,7
5. Norwegia 1113,4
6. Finlandia 1015,5
7. USA 873,3
8. Czechy 778,4
9. Rumunia 352,3

Wyniki konkursu w Zakopanem (15.01.2023 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 287,7 (129,0 - 141,0)
2. Dawid Kubacki (Polska) 286,6 (137,5 - 124,0)
3. Stefan Kraft (Austria) 278,5 (134,0 - 145,5)
4. Anze Lanisek (Słowenia) 275,1 (126,0 - 136,5)
5. Jan Hoerl (Austria) 271,6 (139,0 - 126,0)
6. Markus Eisenbichler (Niemcy) 265,0 (130,5 - 132,0)
7. Kamil Stoch (Polska) 261,6 (126,5 - 124,0)
8. Marius Lindvik (Norwegia) 260,4 (128,0 - 121,5)
9. Daniel Tschofenig (Austria) 258,7 (126,5 - 129,0)
10. Clemens Aigner (Austria) 258,2 (127,5 - 134,0)
...
21. Jan Habdas 231,1 (129,0 - 123,0)
27. Aleksander Zniszczoł 221,7 (125,0 - 129,0)
30. Paweł Wąsek 214,0 (118,0 - 114,0)
39. Piotr Żyła (wszyscy Polska) 93,8 (111,5)

Wyniki konkursu w Sapporo (20.01.2023 r.)

1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 271,5 (135,0 - 130,0)
2. Dawid Kubacki (Polska) 264,3 (137,0 - 125,5)
3. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 262,6 (130,5 - 126,0)
4. Kamil Stoch (Polska) 253,0 (133,0 - 123,5)
5. Stefan Kraft (Austria) 252,6 (130,0 - 132,0)
6. Anze Lanisek (Słowenia) 247,9 (130,5 - 127,0)
7. Timi Zajc (Słowenia) 245,9 (128,5 - 132,0)
8. Andreas Wellinger (Niemcy) 245,3 (133,5 - 122,0)
9. Daniel Andre Tande (Norwegia) 244,4 (127,0 - 130,0)
10. Gregor Deschwanden (Szwajcaria) 244,1 (124,5 - 132,5)
...
14. Piotr Żyła 239,3 (131,5 - 124,5)
33. Paweł Wąsek 105,9 (118,0)
38. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 102,6 (114,0)

Wyniki konkursu w Sapporo (21.01.2023 r.)

1. Stefan Kraft (Austria) 283,5 (139,0 - 135,5)
2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 277,9 (129,5 - 132,0)
3. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 276,1 (129,0 - 137,5)
4. Dawid Kubacki (Polska) 264,8 (131,5 - 128,0)
5. Daniel Tschofenig (Austria) 257,9 (135,0 - 128,5)
6. Manuel Fettner (Austria) 255,2 (127,0 - 133,5)
7. Andreas Wellinger (Niemcy) 251,2 (130,0 - 130,0)
8. Kamil Stoch (Polska) 250,6 (131,5 - 121,0)
9. Piotr Żyła (Polska) 249,8 (130,0 - 134,0)
10. Zak Mogel (Słowenia) 248,9 (133,0 - 137,5)
...
25. Aleksander Zniszczoł (Polska) 224,0 (141,0 - 109,0)

Wyniki konkursu w Sapporo (22.01.2023 r.)

1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 280,9 (141,0 - 143,0)
2. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 268,9 (140,0 - 136,5)
3. Markus Eisenbichler (Niemcy) 256,9 (140,5 - 139,5)
4. Domen Prevc (Słowenia) 249,8 (136,0 - 140,0)
5. Johann Andre Forfang (Norwegia) 241,9 (143,5 - 127,0)
6. Peter Prevc (Słowenia) 241,7 (139,0 - 130,0)
7. Daniel Tschofenig (Austria) 241,3 (138,5 - 127,5)
8. Piotr Żyła (Polska) 240,5 (130,0 - 136,0)
9. Anze Lanisek (Słowenia) 240,4 (129,0 - 132,5)
10. Timi Zajc (Słowenia) 239,7 (142,0 - 121,0)
...
11. Dawid Kubacki 238,7 (137,5 - 125,0)
17. Aleksander Zniszczoł 223,3 (129,0 - 136,0)
23. Kamil Stoch 215,3 (122,5 - 128,0)
26. Paweł Wąsek (wszyscy Polska) 201,2 (130,0 - 122,0)

Wyniki konkursu w Bad Mitterndorf (28.01.2023 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 440,7 (238,0 - 231,0)
2. Stefan Kraft (Austria) 431,9 (232,5 - 234,0)
3. Domen Prevc (Słowenia) 425,4 (236,0 - 224,0)
4. Piotr Żyła (Polska) 423,0 (233,5 - 226,5)
5. Jan Hoerl (Austria) 397,8 (212,5 - 223,0)
6. Timi Zajc (Słowenia) 391,3 (205,5 - 243,0)
7. Ziga Jelar (Słowenia) 375,9 (212,5 - 200,0)
8. Markus Eisenbichler (Niemcy) 370,8 (200,5 - 210,0)
9. Andreas Wellinger (Niemcy) 369,8 (209,0 - 206,0)
10. Dawid Kubacki (Polska) 366,2 (194,5 - 230,5)
...
17. Kamil Stoch 326,3 (186,5 - 203,0),
19. Aleksander Zniszczoł (obaj Polska) 316,6 (222,5 - 165,5)

Wyniki konkursu w Bad Mitterndorf (29.01.2023 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 455,5 (234,5 - 235,0)
2. Timi Zajc (Słowenia) 451,4 (234,0 - 230,5)
3. Stefan Kraft (Austria) 446,4 (233,0 - 229,0)
4. Andreas Wellinger (Niemcy) 432,3 (230,0 - 230,0)
5. Jan Hoerl (Austria) 416,0 (220,0 - 222,0)
6. Piotr Żyła (Polska) 415,5 (226,5 - 220,0)
7. Manuel Fettner (Austria) 412,8 (235,0 - 221,5)
8. Johann Andre Forfang (Norwegia) 410,9 (223,0 - 224,0)
9. Anze Lanisek (Słowenia) 408,9 (225,0 - 221,0)
10. Marius Lindvik (Norwegia) 406,1 (222,5 - 224,0)
...
17. Dawid Kubacki 379,6 (214,5 - 208,5)
19. Kamil Stoch 378,3 (216,0 - 208,0)
20. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 374,0 (212,0 - 208,5)

Wyniki konkursu drużyn mieszanych w Willingen (3.02.2023 r.)

1. Norwegia 450,6
2. Austria 415,1
3. Niemcy 409,8
4. Japonia 375,8
5. Słowenia 367,4
6. USA 270,0
7. Włochy 208,8
8. Rumunia 81,5

Wyniki konkursu w Willingen (4.02.2023 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 296,6 (149,5 - 138,0)
2. Anze Lanisek (Słowenia) 293,9 (150,0 - 138,0)
3. Dawid Kubacki (Polska) 281,3 (147,0 - 137,0)
4. Piotr Żyła (Polska) 265,1 (137,0 - 138,0)
5. Karl Geiger (Niemcy) 264,3 (137,0 - 135,5)
6. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 263,5 (137,0 - 135,5)
7. Johann Andre Forfang (Norwegia) 261,2 (134,0 - 135,0)
8. Stefan Kraft (Austria) 257,4 (138,0 - 131,5)
9. Philipp Raimund (Niemcy) 255,7 (142,5 - 130,0)
10. Andreas Wellinger (Niemcy) 255,4 (132,0 - 132,5)
...
22. Paweł Wąsek 226,0 (132,0 - 122,0)
25. Kamil Stoch 224,5 (127,0 - 127,0)
27. Aleksander Zniszczoł (wszyscy Polska) 222,0 (139,5 - 119,0)

Wyniki konkursu w Willingen (5.02.2023 r.)

1. Halvor Egner Granerud (Norwegia) 273,0 (147,5 - 142,0)
2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 252,3 (134,5 - 145,5)
3. Daniel Andre Tande (Norwegia) 249,2 (141,5 - 137,0)
4. Manuel Fettner (Austria) 247,4 (141,0 - 139,0)
5. Ziga Jelar (Słowenia) 236,3 (134,5 - 135,5)
6. Domen Prevc (Słowenia) 232,4 (132,5 - 135,0)
7. Piotr Żyła (Polska) 230,3 (135,5 - 140,0)
8. Michael Hayboeck (Austria) 221,0 (134,0 - 128,5)
9. Markus Eisenbichler (Niemcy) 220,7 (132,0 - 135,0)
10. Timi Zajc (Słowenia) 220,1 (129,5 - 134,5)
...
17. Dawid Kubacki 206,0 (127,0 - 128,0)
25. Aleksander Zniszczoł 182,3 (119,0 - 126,0)
39. Paweł Wąsek 61,5 (106,0)
48. Jakub Wolny (wszyscy Polska) 39,4 (98,5)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Magazyn Gol24 - Tomasz Kłos / skrót 1

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie