Rio 2016: Rozkład jazdy na czwartek

ŁŻZaktualizowano 
W czwartek dorobek medalowy polskich reprezentantów w Rio de Janeiro może się powiększyć. Spore szanse na podium mają wioślarze. Kolejny mecz rozegrają też siatkarze.

Teoretycznie największe szanse na medal ma dwójka podwójna kobiet w składzie: Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj. Finał, z udziałem naszych pań, zaplanowany został na godz. 16.04, o ile oczywiście w jego przeprowadzeniu pozwolą warunki pogodowe, a te jak wiadomo, w Rio de Janeiro były różne.

W czwartek polskich reprezentantów zobaczymy też na pływalni. W eliminacjach wystartują: Filip Wypych i Paweł Juraszek (50m stylem dowolnym), Konrad Czerniak i Paweł Korzeniowski (100m stylem motylkowym) oraz Alicja Tchórz (200m stylem grzbietowym).

Zmagania wznowią w czwartek też nasi żeglarze. W klasie RS:X wystartują Piotr Myszka i Małgorzata Białecka. Ten pierwszy ma realne szanse na medal, bo po dwóch dniach rywalizacji plasuje się na trzecim miejscu.

W półfinale (C2) w kajakarstwie górskim zobaczymy też nasz duet: Marcin Pochwała - Piotr Szczepański (godz. 17.30). W tym przypadku o medal będzie jednak bardzo trudno.

Ponadto, w czwartek kolejny mecz rozegrają polscy siatkarze, którzy zmierzą się z Argentyną (godz. 20). O być albo nie być w turnieju olimpijskim zagrają natomiast szczypiorniści reprezentacji Polski. Początek meczu z Egiptem o godz. 16.30.

Starty Polaków w czwartek (11 sierpnia):
13.00: badminton, mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn - Adrian Dziółko

13.30: wioślarstwo, dwójka bez sterniczki kobiet, półfinał - Anna i Maria Wierzbowskie

13.50: wioślarstwo, dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinał - Weronika Deresz, Martyna Mikołajczak

14.00: strzelectwo karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, eliminacje - Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay

14.20: wioślarstwo, dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinał - Miłosz Jankowski, Artur Mikołajczewski

15.15: badminton, mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn - Adam Cwalina i Przemysław Wacha

15.00: judo, 78 kg, kobiety - Daria Pogorzelec, eliminacje

15.00: wioślarstwo, ósemka mężczyzn, repasaż - Zbigniew Schodowski, Robert Fuchs, Krystian Aranowski, Mateusz Wilangowski, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Marcin Brzeziński, Piotr Juszczak i Daniel Trojanowski (sternik)

15.12: wioślarstwo, czwórka podwójna mężczyzn, finał A - Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz i Mirosław Ziętarski

15.24: wioślarstwo, czwórka podwójna kobiet, finał A - Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska

15.30: judo, 78 kg, kobiety, ćwierćfinały - ew. Pogorzelec

16.00: siatkówka plażowa, kobiety, grupa A: Monika Brzostek, Kinga Kołosińska - Larissa, Talita (Brazylia)

16.04: wioślarstwo, dwójka podwójna kobiet, finał A - Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj

16.30: piłka ręczna, mężczyźni, Polska - Egipt

Ciąg dalszy programu na kolejnej stronie

19.25: żeglarstwo, 470 kobiet, 4. wyścig - Mrózek Gliszczynska i Skrzypulec

19.46: pływanie, 200 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje - Alicja Tchórz

20.00: kajakarstwo górskie kobiety K1, finał - ew. Pacierpnik

20.00: siatkówka, mężczyźni, Polska - Argentyna

20.00: żeglarstwo, RS:X mężczyzn, 9. wyścig - Piotr Myszka

20.10: żeglarstwo, RS:X kobiet, 9. wyścig - Małgorzata Białecka

20.30: judo, 78 kg, kobiety, repasaże - ew. Pogorzelec

20.46: judo, 78 kg, kobiety, półfinały - ew. Pogorzelec

21.00: kolarstwo torowe, eliminacje, sprint drużynowego mężczyzn - Krzysztof Maksel, Rafał Sarnecki, Damian Zieliński

21.19: kolarstwo torowe, eliminacje, wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet - Edyta Jasińska, Małgorzata Wojtyra, Natalia Rutkowska, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik

21.40: judo, 78 kg, kobiety, o brązowy medal - ew. Pogorzelec

22.00: judo, 78 kg, kobiety, finał - ew. Pogorzelec

22.10: kolarstwo torowe, 1. runda, sprint drużynowy mężczyzn - Maksel, Sarnecki, Zieliński

23.21: kolarstwo torowe, sprint drużynowo mężczyzn, o brązowy medal - ew. Maksel, Sarnecki, Zieliński

23.25: kolarstwo torowe, sprint drużynowo mężczyzn, finał - ew. Maksel, Sarnecki, Zieliński

00.00: tenis, 1/8 finału gry mieszanej - Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot - Irina-Camelia Begu i Horia Tecau (Rumunia)

3.03: pływanie, 50 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Juraszek, Wypych

3.35: pływanie, 200 m st. grzbietowym kobiet, półfinały - ew. Tchórz

4.00: siatkówka plażowa, mężczyźni, runda play-off - ew. Fijałek i Prudel, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak

4.34: pływanie, 100 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Czerniak, Korzeniowski

Opracował: ŁŻ

polecane: FLESZ: Niebawem zmiana czasu, jedna z ostatnich

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie