Ranking najlepszych szpitali na Pomorzu. TOP 10 placówek medycznych w woj. pomorskim. Liczy się jakość świadczeń i bezpieczeństwo pacjentów!

Piotr Kallalas
Piotr Kallalas
Zaktualizowano 
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą” w ubiegłym roku przygotowało ranking najlepszych szpitali. Liczyła się między innymi jakość świadczeń i bezpieczeństwo pacjentów. Sprawdzono zarówno największe placówki medyczne, jak i mniejsze ośrodki. W zestawieniu ogólnopolskim, nasz region może pochwalić się największą liczbą placówek (aż 12), jakie znalazły się na głównej liście. Jak wygląda 10 najlepszych szpitali na Pomorzu? Czekamy na Wasze komentarze pod tekstem!

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

j
jw
2019-08-19T19:34:20 02:00, poinformowany:

eee tam jakość hehe bezpieczeństwo hehe,co za głupoty, rankingi.Wyssane z palca idiotyzmy.Wiadomo że szpitalami rządzą lekarze jest ich mało,nie ma innych i stawiają warunki wszędzie w szpitalach i przychodniach.Dyrektor nie ma wpływu bo odejdą i nie ma szpitala.Z lekarzami jeszcze nikt nie wygrał, zmieniają prace jak rekawiczki pracują gdzie chcą i jak chcą i za ile im się zamarzy.

2019-08-19T20:02:15 02:00, Gość:

"Bo odejdą ?" Ciekawe. To dzięki nam podatnikom lekarze się wyuczyli fachu, a oni zaraz po zakończeniu nauk sruuu do obcych landów, bo interesuje ich tylko kasa. Powinni chociaż kilka lat odpracować u nas koszty tej nauki, bo to się nam NALEŻY !!!

2019-08-21T10:55:26 02:00, Gość:

Popieram

21 sierpnia, 15:19, Gość:

Popieraj sam siebie , pracuj za półdarmo, odpracuj swój fach dla dobra rodaków chcę żeby naprawił mi kran półdarmowy hydraulik,meble zrobił półdarmowy stolarz, a w knajpie chcę zjeść półdarmowy obiad, no jazda , pracować dla mnie wszyscy, mi się top NALEŻY

2 września, 12:17, Gość:

Prawda, lekarz i nie tylko UCZYŁ się sam. Darmo to nawet w pysk nie dają.

popieram.

G
Gość
2019-08-19T19:34:20 02:00, poinformowany:

eee tam jakość hehe bezpieczeństwo hehe,co za głupoty, rankingi.Wyssane z palca idiotyzmy.Wiadomo że szpitalami rządzą lekarze jest ich mało,nie ma innych i stawiają warunki wszędzie w szpitalach i przychodniach.Dyrektor nie ma wpływu bo odejdą i nie ma szpitala.Z lekarzami jeszcze nikt nie wygrał, zmieniają prace jak rekawiczki pracują gdzie chcą i jak chcą i za ile im się zamarzy.

2019-08-19T20:02:15 02:00, Gość:

"Bo odejdą ?" Ciekawe. To dzięki nam podatnikom lekarze się wyuczyli fachu, a oni zaraz po zakończeniu nauk sruuu do obcych landów, bo interesuje ich tylko kasa. Powinni chociaż kilka lat odpracować u nas koszty tej nauki, bo to się nam NALEŻY !!!

2019-08-21T10:55:26 02:00, Gość:

Popieram

21 sierpnia, 15:19, Gość:

Popieraj sam siebie , pracuj za półdarmo, odpracuj swój fach dla dobra rodaków chcę żeby naprawił mi kran półdarmowy hydraulik,meble zrobił półdarmowy stolarz, a w knajpie chcę zjeść półdarmowy obiad, no jazda , pracować dla mnie wszyscy, mi się top NALEŻY

Prawda, lekarz i nie tylko UCZYŁ się sam. Darmo to nawet w pysk nie dają.

z
ziom
2019-08-21T19:59:50 02:00, Prawdziwy Gość:

To ranking z 2018 roku, gdzie są dane za 2017. Nijak to się ma do obecnej sytuacji ...

jo z roku na rok coraz gorzej, za następne 2-3 lata nie będzie czego szukać większość szpitali zamkną albo docisną śrubę i dostępu nie będzie.Tylko bogacze będą się leczyć a reszta jak Bóg da.

P
Prawdziwy Gość

To ranking z 2018 roku, gdzie są dane za 2017. Nijak to się ma do obecnej sytuacji ...

G
Gość
2019-08-19T19:34:20 02:00, poinformowany:

eee tam jakość hehe bezpieczeństwo hehe,co za głupoty, rankingi.Wyssane z palca idiotyzmy.Wiadomo że szpitalami rządzą lekarze jest ich mało,nie ma innych i stawiają warunki wszędzie w szpitalach i przychodniach.Dyrektor nie ma wpływu bo odejdą i nie ma szpitala.Z lekarzami jeszcze nikt nie wygrał, zmieniają prace jak rekawiczki pracują gdzie chcą i jak chcą i za ile im się zamarzy.

2019-08-19T20:02:15 02:00, Gość:

"Bo odejdą ?" Ciekawe. To dzięki nam podatnikom lekarze się wyuczyli fachu, a oni zaraz po zakończeniu nauk sruuu do obcych landów, bo interesuje ich tylko kasa. Powinni chociaż kilka lat odpracować u nas koszty tej nauki, bo to się nam NALEŻY !!!

2019-08-21T10:55:26 02:00, Gość:

Popieram

Popieraj sam siebie , pracuj za półdarmo, odpracuj swój fach dla dobra rodaków chcę żeby naprawił mi kran półdarmowy hydraulik,meble zrobił półdarmowy stolarz, a w knajpie chcę zjeść półdarmowy obiad, no jazda , pracować dla mnie wszyscy, mi się top NALEŻY

G
Gość
2019-08-19T19:34:20 02:00, poinformowany:

eee tam jakość hehe bezpieczeństwo hehe,co za głupoty, rankingi.Wyssane z palca idiotyzmy.Wiadomo że szpitalami rządzą lekarze jest ich mało,nie ma innych i stawiają warunki wszędzie w szpitalach i przychodniach.Dyrektor nie ma wpływu bo odejdą i nie ma szpitala.Z lekarzami jeszcze nikt nie wygrał, zmieniają prace jak rekawiczki pracują gdzie chcą i jak chcą i za ile im się zamarzy.

2019-08-19T20:02:15 02:00, Gość:

"Bo odejdą ?" Ciekawe. To dzięki nam podatnikom lekarze się wyuczyli fachu, a oni zaraz po zakończeniu nauk sruuu do obcych landów, bo interesuje ich tylko kasa. Powinni chociaż kilka lat odpracować u nas koszty tej nauki, bo to się nam NALEŻY !!!

Popieram

Z
ZBULWERSOWANI

Hehe Szpitale Pomorskie dobre sobie:-) Trzeba pomyśleć zanim pójdzie taka wiadomość w eter. Brak pracowników, ogólny brak szacunku do pracowników którzy tu pracują. Ludzie zwalniają się tu jak zobaczą co się dzieje. Ogólna porażka zarządzających tą firmą.

G
Gość
2019-08-19T18:34:37 02:00, życie:

Lekarze zawsze byli celebrytami, w miastach i miasteczkach plotkowano o ich prywatnym życiu,nienawidzono i zazdroszczono z powodu zamożności,za to latano do nich z niskimi ukłonami i podarunkami jak tylko bliski zachorował, a na koniec szło się z wieńcem kwiatów na pogrzeb doktora.Tak zawsze było,jest nadal i będzie zawsze.Szkoda nerwów i emocji w tym temacie.

2019-08-19T20:16:43 02:00, Gość:

Tak jest u mnie w miasteczku na pogrzebie jednej pani doktor były tłumy, ludzie z wieńcami i kondolencjami, tyle wiary się zeszło, że proboszcz ławki przed kościołem kazał ustawić.Jak żyła ludzie gadali a to dobra a to zła, a to umie a to nie umie, a to uzdrowicielka a to nie uzdrowi to miła a nie miła.Ludzie tacy są nie zmienisz.

2019-08-19T20:49:15 02:00, Gość:

nooo nie lubią tych lekarzy a pchają się do nich jeden przez drugiego.Do każdego lekarza są jakieś kolejki.każdy lekarz zaorany pacjentami, którzy tak bardzo nie lubią właśnie lekarzy.To się nazywa hmm chyba sprzeczność albo jakiś nonsens albo jakoś tak

20 lat budowania czegoś co jest paraszpitalem. Brawo. Aquapark 8 lat, co jeszcze za lipa powstanie?

G
Gość
2019-08-19T17:57:23 02:00, Gość:

a może tak zestaw jakości gazet stworzyć i tzw lokalnych dziennikarzy (piszę tzw. ponieważ większość takiego zawodu nie posiada)obsmarowywać w internecie?Zajmujecie się jedynie podburzaniem tłumów, zachęcacie do anonimowego obrzucania błotem, to naprawdę obrzydliwe.Nie wstyd?

2019-08-19T20:05:40 02:00, Gość:

Śmiech. Słupsk na pierwszym miejscu. Opieka Słupsku sięga dna, lekarze źle diagnozują i zbyt późno wykrywają choroby. Następnie pacjentów w stanie agonalnym odsyłają do Gdańska (do UCK)

ze względu na brak specjalistów, oddziałów i sprzętu. NIK powinien prześwietlić ten szpital w Słupsku.

2019-08-19T20:08:40 02:00, Gość:

To sam się diagnozuj skoro wszystko wiesz, gratuluję wiedzy i do dzieła:):):Może gp w przyszłości zrobi konkurs na szarlatana roku i wygrasz weekend w spa :):)):)hahahaha

Widziałem na własne oczy, bezradność i porażki lekarzy słupskiego szpitala. Bagatelizowanie wyników, nic się nie dzieje, a w Gdańsku życie tym ludziom ratowali bo w Słupsku nie dali rady. Niski poziom, odsyłanie do domu z fatalnymi wynikami i udawanie, że jest wszystko dobrze.

G
Gość
2019-08-19T18:34:37 02:00, życie:

Lekarze zawsze byli celebrytami, w miastach i miasteczkach plotkowano o ich prywatnym życiu,nienawidzono i zazdroszczono z powodu zamożności,za to latano do nich z niskimi ukłonami i podarunkami jak tylko bliski zachorował, a na koniec szło się z wieńcem kwiatów na pogrzeb doktora.Tak zawsze było,jest nadal i będzie zawsze.Szkoda nerwów i emocji w tym temacie.

2019-08-19T20:16:43 02:00, Gość:

Tak jest u mnie w miasteczku na pogrzebie jednej pani doktor były tłumy, ludzie z wieńcami i kondolencjami, tyle wiary się zeszło, że proboszcz ławki przed kościołem kazał ustawić.Jak żyła ludzie gadali a to dobra a to zła, a to umie a to nie umie, a to uzdrowicielka a to nie uzdrowi to miła a nie miła.Ludzie tacy są nie zmienisz.

nooo nie lubią tych lekarzy a pchają się do nich jeden przez drugiego.Do każdego lekarza są jakieś kolejki.każdy lekarz zaorany pacjentami, którzy tak bardzo nie lubią właśnie lekarzy.To się nazywa hmm chyba sprzeczność albo jakiś nonsens albo jakoś tak

G
Gość
2019-08-19T18:34:37 02:00, życie:

Lekarze zawsze byli celebrytami, w miastach i miasteczkach plotkowano o ich prywatnym życiu,nienawidzono i zazdroszczono z powodu zamożności,za to latano do nich z niskimi ukłonami i podarunkami jak tylko bliski zachorował, a na koniec szło się z wieńcem kwiatów na pogrzeb doktora.Tak zawsze było,jest nadal i będzie zawsze.Szkoda nerwów i emocji w tym temacie.

Tak jest u mnie w miasteczku na pogrzebie jednej pani doktor były tłumy, ludzie z wieńcami i kondolencjami, tyle wiary się zeszło, że proboszcz ławki przed kościołem kazał ustawić.Jak żyła ludzie gadali a to dobra a to zła, a to umie a to nie umie, a to uzdrowicielka a to nie uzdrowi to miła a nie miła.Ludzie tacy są nie zmienisz.

G
Gość
2019-08-19T17:57:23 02:00, Gość:

a może tak zestaw jakości gazet stworzyć i tzw lokalnych dziennikarzy (piszę tzw. ponieważ większość takiego zawodu nie posiada)obsmarowywać w internecie?Zajmujecie się jedynie podburzaniem tłumów, zachęcacie do anonimowego obrzucania błotem, to naprawdę obrzydliwe.Nie wstyd?

2019-08-19T20:05:40 02:00, Gość:

Śmiech. Słupsk na pierwszym miejscu. Opieka Słupsku sięga dna, lekarze źle diagnozują i zbyt późno wykrywają choroby. Następnie pacjentów w stanie agonalnym odsyłają do Gdańska (do UCK)

ze względu na brak specjalistów, oddziałów i sprzętu. NIK powinien prześwietlić ten szpital w Słupsku.

To sam się diagnozuj skoro wszystko wiesz, gratuluję wiedzy i do dzieła:):):Może gp w przyszłości zrobi konkurs na szarlatana roku i wygrasz weekend w spa :):)):)hahahaha

G
Gość
2019-08-19T17:57:23 02:00, Gość:

a może tak zestaw jakości gazet stworzyć i tzw lokalnych dziennikarzy (piszę tzw. ponieważ większość takiego zawodu nie posiada)obsmarowywać w internecie?Zajmujecie się jedynie podburzaniem tłumów, zachęcacie do anonimowego obrzucania błotem, to naprawdę obrzydliwe.Nie wstyd?

Śmiech. Słupsk na pierwszym miejscu. Opieka Słupsku sięga dna, lekarze źle diagnozują i zbyt późno wykrywają choroby. Następnie pacjentów w stanie agonalnym odsyłają do Gdańska (do UCK)

ze względu na brak specjalistów, oddziałów i sprzętu. NIK powinien prześwietlić ten szpital w Słupsku.

:):):)
2019-08-19T19:34:20 02:00, poinformowany:

eee tam jakość hehe bezpieczeństwo hehe,co za głupoty, rankingi.Wyssane z palca idiotyzmy.Wiadomo że szpitalami rządzą lekarze jest ich mało,nie ma innych i stawiają warunki wszędzie w szpitalach i przychodniach.Dyrektor nie ma wpływu bo odejdą i nie ma szpitala.Z lekarzami jeszcze nikt nie wygrał, zmieniają prace jak rekawiczki pracują gdzie chcą i jak chcą i za ile im się zamarzy.

2019-08-19T20:02:15 02:00, Gość:

"Bo odejdą ?" Ciekawe. To dzięki nam podatnikom lekarze się wyuczyli fachu, a oni zaraz po zakończeniu nauk sruuu do obcych landów, bo interesuje ich tylko kasa. Powinni chociaż kilka lat odpracować u nas koszty tej nauki, bo to się nam NALEŻY !!!

A Ty kiedy swoją zawodówkę przymusowo odpracujesz?

G
Gość
2019-08-19T19:34:20 02:00, poinformowany:

eee tam jakość hehe bezpieczeństwo hehe,co za głupoty, rankingi.Wyssane z palca idiotyzmy.Wiadomo że szpitalami rządzą lekarze jest ich mało,nie ma innych i stawiają warunki wszędzie w szpitalach i przychodniach.Dyrektor nie ma wpływu bo odejdą i nie ma szpitala.Z lekarzami jeszcze nikt nie wygrał, zmieniają prace jak rekawiczki pracują gdzie chcą i jak chcą i za ile im się zamarzy.

"Bo odejdą ?" Ciekawe. To dzięki nam podatnikom lekarze się wyuczyli fachu, a oni zaraz po zakończeniu nauk sruuu do obcych landów, bo interesuje ich tylko kasa. Powinni chociaż kilka lat odpracować u nas koszty tej nauki, bo to się nam NALEŻY !!!

Dodaj ogłoszenie