Radość piłkarzy Arki Gdynia po zdobyciu Superpucharu Polski

KM
Piłkarze Arki sprawili nie lada sensację, wygrywając po karnych w meczu o Superpuchar Polski z Legią Warszawa na jej stadionie. W regulaminowym czasie gry było 1:1, ale do siatki trafiała tylko Legia. Samobójczą bramkę zdobył bowiem Michał Pazdan. Dla "Wojskowych" trafił Thibault Moulin. Zgodnie z przepisami Superpucharu, od razu po regulaminowym czasie gry mieliśmy rzuty karne, a nie dogrywkę. W niej dwie "jedenastki" obronił Pavels Steinbors, bramkarz Arki, a jego drużyna wygrała 4:3. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, jak piłkarze żółto-niebieskich cieszyli się ze zdobycia trofeum! Bartek Syta / Polska Press
Piłkarze Arki sprawili nie lada sensację, wygrywając po karnych w meczu o Superpuchar Polski z Legią Warszawa na jej stadionie.