Program MiauCzat. Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz z...

  Program MiauCzat. Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz z Kołobrzegu i Mateusz Janusz z Lęborka [wideo]

  red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  W pierwszym odcinku programu MiauCzat gośćmi są Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz z Kołobrzegu i Mateusz Janusz w Lęborka. Para to popularni youtuberzy i i fit lifestyle'owcy. Zobaczcie odcinek!
  Zapraszamy na 1. odcinek programu "MiauCzat", w którym oprócz znanych osób, występuje również gromada kociaków - tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Znani w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne...

  Gośćmi 1. odcinka programu "Miauczat" są Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - popularni youtuberzy i fit lifestyle'owcy oraz uczestnicy programu "Ameryka Express". Oboje kochają sport - Fit Lovers powstali właśnie dzięki miłości - Pameli do tańca i Mateusza do akrobatyki. Jak się poznali i jak powstał ich pierwszy vlog? O tym opowiadają w programie "Miauczat".

  W otoczeniu uroczych kociaków Fit Lovers musieli się również zmierzyć z hejsterskim komentarzem i wczuć się przez chwilę w Małgorzatę i Radosława Majdanów. Jak wyszło? Zobaczcie nasz "Miauczat"!


  Zobacz koniecznie:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo