Paweł Adamowicz nie żyje
  Zmarł 14.01.2019

  KSIĘGA KONDOLENCYJNA

  Rozwiń
  Paweł Adamowicz nie żyje
  Zwiń
  Prognoza pogody na Sylwestra i Nowy Rok 2019 dla Pomorza i...

  Prognoza pogody na Sylwestra i Nowy Rok 2019 dla Pomorza i Polski. Jaka będzie pogoda w sylwestrową noc i 1 stycznia 2019 (1.01.2019)?

  IMGW-PIB/red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Prognoza pogody na Sylwestra 2018/2018 i Nowy Rok 2019. Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w sylwestrową noc 31 grudnia 2018 r. i 1 stycznia 2019 (31.12.2018-1.01.2019)?

  Prognoza pogody na Sylwestra i Nowy Rok dla Polski  Prognoza pogody 31.12.2018 – Sylwester

  W zachodniej połowie kraju zachmurzenie przeważnie umiarkowane i bez opadów. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże, miejscami opady śniegu i deszczu ze śniegiem, w górach opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C na północnym wschodzie do 2°C na południu i zachodzie. Temperatura maksymalna od 0°C na Suwalszczyźnie, około 3°C w centrum i na południu kraju, do 6°C na północnym zachodzie. Na Podhalu około -1°C. Wiatr na ogół umiarkowany, na południu okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.

  Prognoza pogody 01.01.2019 – Nowy Rok

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu lub mżawki, na południowym wschodzie kraju przejściowo również deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -3°C, -2°C na wschodzie do 1°C, 2°C na zachodzie i nad morzem, chłodniej na Podhalu około -6°C. Temperatura maksymalna od 2°C, 3°C na południowym wschodzie, około 5°C w centrum i na zachodzie kraju do 8°C na Pomorzu. Na Podhalu około 0°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, nad morzem do 85 km/h, zachodni i północno-zachodni.

  Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!  Prognoza pogody na Sylwestra i Nowy Rok dla Pomorza  Prognoza pogody 31.12.2018 – Sylwester

  W dzień na Pomorzu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Nad morzem słabe, przelotne opady deszczu, na Kaszubach lokalnie również deszczu ze śniegiem, po południu zanikające. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni, po południu skręcający na południowo-zachodni.

  W nocy na Pomorzu zachmurzenie duże, tylko początkowo miejscami umiarkowane. Postępujące od zachodu opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C, wystąpi w pierwszej części nocy. Nad ranem wzrost temperatury. Wiatr umiarkowany, wzmagający się do dość silnego, nad morzem rano okresami silny 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

  Prognoza pogody 01.01.2019 – Nowy Rok

  W dzień na Pomorzu zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu lub mżawki, na Kaszubach po południu przechodzące w przelotny deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C, wystąpi przed południem. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, nad morzem silny, od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 90 km/h, zachodni.

  W nocy zachmurzenie duże i opady śniegu, przed północą również deszczu lub deszczu ze śniegiem. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej w powiatach nadmorskich do 5 cm. Temperatura minimalna od -1°C do 0°C, nad samym morzem do 2°C. Wiatr dość silny, okresami silny od 35 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, nad morzem od 40 km/h do 55 km/h, rano w porywach do 85 km/h, zachodni, skręcający na północno-zachodni i północny. Silny wiatr nad ranem powodować może zawieje śnieżne.

  Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?


  Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:


  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo