Prawybory prezydenckie. Zagłosuj na swojego kandydata!

redZaktualizowano 
fot. D. Gdesz/Polskapresse
Po raz pierwszy w historii największe polskie dzienniki - w tym "Dziennik Bałtycki" oraz portal dziennikbaltycki.pl - organizują Prawybory Prezydenckie 2015. Prawybory prezydenckie odbędą się na Pomorzu, a także w 15 pozostałych województwach

Szóste z kolei po 1989 roku wybory prezydenta Polski zostaną przeprowadzone 10 maja. O najważniejszy urząd w państwie ubiega się 11 kandydatów. Jeszcze przed prawdziwymi wyborami możecie Państwo wyrazić swoje poparcie. Po raz pierwszy w historii organizują je wszystkie największe w Polsce dzienniki i portale regionalne.

PRAWYBORY PREZYDENCKIE 2015 W WOJ. POMORSKIM - GŁOSUJ

PREZENTUJEMY RANKING Z SUMĄ GŁOSÓW ZE WSZYSTKICH WOJEWÓDZTW

Poznaj kandydatów i głosuj na swojego faworyta. Wielki finał w poniedziałek, 27 kwietnia, o godzinie 24 w portalach regionalnych w całej Polsce – również na stronach dziennikbaltycki.pl. Można głosować - przez SMS, Facebook i klik na portalu.

Głosowanie w ramach prawyborów rozpocznie się w piątek, 3 kwietnia, o godzinie 9, a zakończy w poniedziałek, 27 kwietnia, o godzinie 24. Na kandydatów można oddawać głos na trzy sposoby: z poziomu portalu internetowego (tylko dla zalogowanych użytkowników serwisów), poprzez profil dziennika na Facebooku oraz wysyłając SMS pod numer 71321 - treść przy nazwiskach kandydatów. Klik na portalu to 1 punkt dla wskazanego kandydata (istnieje możliwość oddania pięciu głosów dziennie). Głos oddany za pośrednictwem Facebooka to 2 punkty (tę czynność można zrealizować raz dziennie). Natomiast wysłany SMS to 10 punktów dla kandydata. Nie ma żadnych ograniczeń w zakresie wysyłania SMS. Cena SMS 1,23 złotego z VAT.

W całej Polsce Prawybory Prezydenckie 2015 organizuje 19 dzienników i portali regionalnych ukazujących się w każdym województwie, w tym "Dzienni Bałtycki" i dziennikbaltycki.pl. Prócz naszej gazety w przedsięwzięciu udział biorą pozostałe tytuły wchodzące w skład Polska Press Grupy - jednego z największych wydawców prasy w Polsce i lidera na rynku mediów lokalnych.

Na naszym portalu prezentować będziemy aktualną klasyfikację wojewódzką oraz ogólnopolską. Z kolei w wydaniu papierowym w każdy poniedziałek znajdzie się specjalna strona poświęcona prawyborom z prezentacją liderów, uzupełniona o ciekawostki na temat kandydatów oraz relacje i zapowiedzi wydarzeń kampanijnych.

Treści, za które warto zapłacić!
REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie