Polpharma Starogard Gdański zdeklasowana przez AZS Koszalin

Ewa Macholla
Gracze Polpharmy chyba robią wszystko, aby po II etapie zająć 8 miejsce. Trzecia porażka stała się faktem. Starogardzianie musieli uznać wyższość AZS Koszalin (65:80). Polpharmie w meczu z bezpośrednim rywalem w tabeli nie wychodziło kompletnie nic. W pierwszej połowie gospodarze trafili aż 7-krotnie z dystansu, goście zaledwie raz. Było to chyba najgorsze spotkanie Polpharmy, której brakowało nie tylko skuteczności, ale też determinacji i ambicji. Walkę z AZS nawiązali dopiero w czwartej kwarcie.

AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 80:65 (19:9, 27:17, 18:10, 16:29)

AZS: Wiśniewski 19 (2), Harris 13, Leończyk 12, Henry 11, Wołoszyn 9 (3), Miliić 8 (2), Mielczarek 5 (1), Jones 3 (1), Śpica 0.

Polpharma: Mirković 16, Lichodzijewski 12, McCauley 11, Nowakowski 10 (1), Radwański 5, Sarzało 5, Hicks 4 (1), Majewski 2.