Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502 499 776.
-
Aleksandra Słupska
Studio Tańca Nie po palcach, Toruń
202głosy -
Katarzyna Skowrońska-Sobolewska
Młodzieżowy Dom Kultury, Toruń
128głosów -
Paweł Kienast
Centrum Kultury i Sztuki, Sępólno Krajeńskie
40głosów -
Agnieszka Laskowska
Gminne Centrum Kultury, Białe Błota
22głosy -
Izabela Mikołajczewska
Brzeskie Centrum Kultury i Historii Wahadło, Brześć Kujawski
20głosów -
Judyta Witkowska
Judyta Witkowska Dance Studio, Włocławek
10głosów -
Paulina Sierocińska
Chełmiński Dom Kultury, Chełmno
10głosów -
Witold Polakowski
Szkoła Tańca Alwidance, Bydgoszcz
8głosów -
Alina Trępała-Polakowska
Szkoła Tańca Alwidance, Bydgoszcz
6głosów -
Karolina Ślusarska
Puls Centrum tańca i sportu, Włocławek
5głosów -
Marcin Koperski
Gminne Centrum Kultury, Białe Błota
4głosy -
Renata Prugar
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Bydgoszcz
2głosy -
Beata Neumann
Studio Kreacji Tańca, Bydgoszcz
1głos -
Adriana Muller
Chełmżyński Ośrodek Kultury, Chełmża
— -
Agnieszka Kędra
Grudziądzki Teatr Tańca, Grudziądz
— -
Agnieszka Kraszewska
Miejskie Centrum Kultury, Ciechocinek
— -
Agnieszka Misiorek-Franków
Nakielski Ośrodek Kultury, Nakło nad Notecią
— -
Agnieszka Oberlan-Stefańska
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza, Toruń
— -
Agnieszka Terek
Studio Tańca FAN, Toruń
— -
Aleksandra Stępniewska
Szkoła Tańca Góreccy, Włocławek
— -
Alicja Kozłowska
Grudziądzki Teatr Tańca, Grudziądz
— -
Alicja Nowak
Gminny Ośrodek Kultury, Gostycyn
— -
Aneta Giemza-Bartnicka
Brodnicki Dom Kultury, Brodnica
— -
Anna Andruszkiewicz
Studio Tańca FAN, Toruń
— -
Anna Kannenberg
Młodzieżowy Dom Kultury, Toruń
— -
Arkadiusz Adamiak
Centrum Kultury i Sztuki, Sępólno Krajeńskie
— -
Arkadiusz Milarski
Mogileński Dom Kultury, Mogilno
— -
Arkadiusz Renk
Mogileński Dom Kultury, Mogilno
— -
Barbara Mońko-Juraszek
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie, Obrowo
— -
Danuta Ciechanowska
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza, Toruń
— -
Elena Kwiatkowska
Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu, Inowrocław
— -
Enia Rożankowska
Pałac Młodzieży, Bydgoszcz
— -
Ewa Quiring-Korczak
Centrum Kultury i Sztuki, Sępólno Krajeńskie
— -
Ewa Talaśka
Gminny Ośrodek Kultury, Gostycyn
— -
Ewa Wanko-Jastrowska
Pałac Młodzieży, Bydgoszcz
— -
Ewelina Kaźmierczak
Studio Tańca Adelante, Bydgoszcz
— -
Filip Kukliński
Szkoła tańca DANCE LIFE, Inowrocław
— -
Grażyna Adamska
Dom Kultury, Strzelno
— -
Ina Griszczuk
Brzeskie Centrum Kultury i Historii Wahadło, Brześć Kujawski
— -
Izabela Kamecka
Biblioteka - Centrum Kultury i Promocji Gminy, Lubiewo
— -
Izabela Kotlęga
Biblioteka - Centrum Kultury i Promocji Gminy, Lubiewo
— -
Jakub Jurek
Chełmiński Dom Kultury, Chełmno
— -
Janina Twardy
Centrum Kultury Browar B, Włocławek
— -
Joanna Śmiałowicz
Area Dance, Bydgoszcz
— -
Karolina Kopeć
Dom Kultury, Golub-Dobrzyń
— -
Katarzyna Misiak
Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, Włocławek
— -
Katarzyna Piasecka-Kowalik
Żniński Dom Kultury, Żnin
— -
Katarzyna Piotrowska
Tucholski Ośrodek Kultury, Tuchola
— -
Kinga Rogóż
Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu, Inowrocław
— -
Krystyna Megger
Gminny Ośrodek Kultury, Śliwice
— -
Krzysztof Pilarski
Młodzieżowy Dom Kultury, Toruń
— -
Krzysztof Toczko
Miejskie Centrum Kultury, Ciechocinek
— -
Krzysztof Tomaszewski
Biblioteka - Centrum Kultury i Promocji Gminy, Lubiewo
— -
Kuba Muńko
Jagielski Dance Project, Toruń
— -
Maciej Zajda
Brodnicki Dom Kultury, Brodnica
— -
Maja Modliszewska
Area Dance, Bydgoszcz
— -
Małgorzata Popek
Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Grudziądz
— -
Marcin Fołda
Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu, Inowrocław
— -
Marek Fijałkowski
Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Grudziądz
— -
Marek Nowak
Żniński Dom Kultury, Żnin
— -
Marianna Gitner-Sawistowska
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz
— -
Mariusz Procelewski
Studio Tańca Bailamos, Bydgoszcz
— -
Marta Haliniak
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury, Bydgoszcz
— -
Michalina Kuklińska
Szkoła tańca DANCE LIFE, Inowrocław
— -
Michalina Zychal
Studio Tańca Adelante, Bydgoszcz
— -
Monika Cichocka
Szkoła Tańca Raz Dwa Trzy, Inowrocław
— -
Monika Myszkowska
Chełmżyński Ośrodek Kultury, Chełmża
— -
Monika Osowicz
Dom Kultury, Strzelno
— -
Patryk Ciak
Centrum Kultury i Sztuki, Sępólno Krajeńskie
— -
Paulina Karkosik
Jagielski Dance Project, Toruń
— -
Piotr Klimek
Gminny Ośrodek Kultury, Gostycyn
— -
Piotr Strzałka
Żniński Dom Kultury, Żnin
— -
Romana Janka
Nakielski Ośrodek Kultury, Nakło nad Notecią
— -
Sławomir Wróblewski
Miejski Dom Kultury, Barcin
— -
Stanisław Górecki
Szkoła Tańca Góreccy, Włocławek
— -
Sylwia Mówka
Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Grudziądz
— -
Sylwia Rubczak
Studio Tańca Bailamos, Bydgoszcz
— -
Teresa Szyczewska
Centrum Kultury, Świecie
— -
Urszula Kulczyk
Centrum Kultury, Świecie
— -
Wioleta Górska-Nowik
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury, Bydgoszcz
— -
Wojciech Czapiewski
Pałac Młodzieży, Bydgoszcz
— -
Wojciech Łukaszewski
Brzeskie Centrum Kultury i Historii Wahadło, Brześć Kujawski
— -
Zbigniew Kulwicki
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz
— -
Maciej Uchal
Akademia Odkrywców Gwiazd, Bydgoszcz
—