Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Sportowy Talent Roku
Głosowanie będzie trwać do piątku, 29 grudnia 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Mateusz Draszanowski
tenis ziemny, Gdańska Akademia Tenisowa
1911głosów -
Stanisław Osowski
piłka nożna, KS Wierzyca Decka Pelplin
1569głosów -
Antonina Maćkiewicz
karate tradycyjne, Karate Klub Gdynia
1133głosy -
Michał Baranek
tenis ziemny, GAT Gdańsk
670głosów -
Marek Kubas
piłka nożna, KS Dragon Pomorze
437głosów -
Zofia Pakur
jeździectwo - skoki przez przeszkody, Sopocki Klub Jeździecki
411głosów -
Marta Jaworska
akrobatyka sportowa, UKS Kociewie
377głosów -
Noe Wolski
zapasy, GKS Cartusia
248głosów -
Aleksandra Słomczyńska
sportowy taniec towarzyski, TKS Creative Dance
212głosów -
Lena Kobylska
jeździectwo, Klub jeździecki Pegaz Reda
201głosów -
Aleksandra Krawczyk
pływanie, UKS Dwójka Morena
191głosów -
Oskar Perkowski
piłka nożna, Akademia Piłkarska Tiki Taka
185głosów -
Kacper Łoś
triathlon / aquathlon, KTS Ironman
146głosów -
Hanna Cielas
lekkoatletyka, DKS Powiśle Dzierzgoń
129głosów -
Tomasz Kiejdo
piłka ręczna, SPR Wybrzeże Gdańsk
122głosy -
Igor Gienieczko
piłka nożna, Sztorm Kosakowo
108głosów -
Katarzyna Kumiszcza
ujeżdżenie, Klub Jeździecki Barłomino
92głosy -
Oliwia Lis
fitness sportowy, UKS Kociewie Starogard Gdańsk
78głosów -
Marcin Pęgowski
judo, UKS Akademia Judo Dragon
77głosów -
Jan Grzesiak
koszykówka, Młode Lwy Gdańsk
73głosy -
Wiktoria Narloch
karate, Karate Klub Inazuma
73głosy -
Zuzanna Gretkowska
nordic walking, LKS Zantyr Sztum
68głosów -
Jeremiasz Sobieraj
piłka nożna, Stolem Gniewino
65głosów -
Nicola Brzeska
koszykówka, Sportowa Politechnika Gdańsk
64głosy -
Antoni Orczykowski
Gimnastyka sportowa, Wirtuozi gimnastyki - Szkoła Olimpijczyk
62głosy -
Tomasz Piotrowski
pływanie, Gdańskie Ratownictwo Wodne
60głosów -
Michał Zawadzki
piłka nożna, Akademia Piłkarska Tiki Taka
58głosów -
Bartłomiej Klamrowski
piłka nożna, Wejherowska Akademia Piłki Nożnej Błękitni Wejherowo
51głosów -
Gabriela Friedrich
żeglarstwo, KS Zatoka Puck
51głosów -
Franek Dobke
karting, DYMOVEE RACING
50głosów -
Aleksander Okruciński
biegi, KS Wejher Wejherowo
49głosów -
Olaf Gołaszewski
piłka nożna, Stolem Gniewino
47głosów -
Jagna Wieczorkowska
piłka nożna, MKS Gryf Tczew
45głosów -
Edward Niezgoda
pływanie, UKS Siódemka
43głosy -
Sebastian Prokop
łucznictwo konne, KS Strzała Opalenie
42głosy -
Michał Reszuta
piłka nożna, Akademia Piłkarska Kowale
42głosy -
Wojciech Piechociński
pit bike mini motocross, Gdański Auto Moto Klub - GAMK
39głosów -
Juliusz Drózd
piłka nożna, Syrena Młynary
39głosów -
Szymon Gerbatowski
piłka nożna, AP Kaszubia Kościerzyna
38głosów -
Gabriela Niespodziana
piłka ręczna, UKS Szczypiorniak
37głosów -
Nadia Szauła
strzelectwo sportowe, KS LOK Lider - Amicus Lębork
37głosów -
Karolina Kłosek
lekkoatletyka, DKS Powiśle Dzierzgoń
36głosów -
Amelia Jędrzejewska
karate, KS Gokken
34głosy -
Tatiana Kohnke
badminton, UKS Bliza Władysławowo
30głosów -
Tymoteusz Hoga
rugby, Rugby Club Arka Gdynia
29głosów -
Aleksander Czuba
piłka nożna, Syrena Młynary
28głosów -
Antoni Kudlicki
piłka ręczna, SPR Wybrzeże Gdańsk
23głosy -
Julia Płotka
jazda motocyklem offroad, MK Enduro Gościszewo
22głosy -
Maciej Damps
piłka nożna, MKS Lew Lębork
21głosów -
Maksymilian Kolaska
piłka nożna, UKS Orły Tczew
21głosów -
Nikodem Kalkowski
piłka nożna, Wejherowska Akademia Piłki Nożnej Błękitni Wejherowo
18głosów -
Daniel Pawłowski
piłka nożna, As Nowy Dwór Gdański
15głosów -
Dagmara Konkol
lekkoatletyka, LKB Braci Petk Lębork
15głosów -
Małgorzata Kielsz
cheerleader sportowy, KP Jantarek Władysławowo
13głosów -
Michał Dudek
podnoszenie ciężarów, LKS Żuławy
12głosów -
Nataniel Pionk
piłka nożna, Akademia Piłkarska Cassubian
12głosów -
Jakub Gleński
judo, UKJ Wataha Gdynia
11głosów -
Mikołaj Wysocki
piłka nożna, AP Gryf
11głosów -
Izabela Miłoś
biegi przeszkodowe ocr, Active Flow
10głosów -
Natasza Chojnacka
fitkid, P.M Sparta Człuchów
10głosów -
Weronika Kozłowska
piłka siatkowa, UKS Zatoka 95 Puck
10głosów -
Anna Giers
pływanie, MKP Gdańsk
9głosów -
Daria Kravtsova
gimnastyka artystyczna, UKS Jantar Gdynia
9głosów -
Helena Ziółkowska-Cieślak
pływanie, UKS7 Sopot
9głosów -
Julia Rutkowska
jazda na motocyklu offroad, MK Enduro Gościszewo
9głosów -
Kacper Sampolski
piłka nożna, AP Galaktikos
8głosów -
Krzysztof Bieniecki
judo, Ada Judo Fun
8głosów -
Michał Marczak
chód sportowy, Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny
8głosów -
Natalia Labuda
zapasy, GKS Cartusia Kartuzy
8głosów -
Kacper Lorbiecki
piłka ręczna, SPR Wybrzeże Gdańsk
7głosów -
Szymon Skrzypek
koszykówka, Sportowa Politechnika Gdańsk
7głosów -
Wiktor Kruszyński
żeglarstwo, klasa optimist, Yacht Klub Polski Gdynia
7głosów -
Natan Migowski
łucznictwo tradycyjne, Starogardzka Wolna Drużyna Łucznicza
6głosów -
Mateusz Kiwka
boks, SKB Czarni Słupsk
6głosów -
Mikołaj Rusinek
piłka nożna, AP Kowale
5głosów -
Nikodem Szaryński
piłka nożna, As Piłeczka
5głosów -
Zuzia Krolikowska
lekkoatletyka, biegi, DKS Powiśle Dzierzgoń
5głosów -
Arsen Vazaryan
zapasy, Klub Sportowy Bloczek Team Pelplin
4głosy -
Iwo Traczyk
piłka nożna, MKS Debrzno
3głosy -
Paweł Kraiński
akrobatyka sportowa, UKS Kociewie
3głosy -
Antoni Mikucki
piłka nożna, Sztorm Kosakowo
2głosy -
Damian Richert
piłka nożna, Akademia Piłkarska Football United
2głosy -
Julia Barambas
lekkoatletyka, DKS Powiśle Dzierzgoń
2głosy -
Rafał Pączek
piłka siatkowa, Trefl Gdańsk
2głosy -
Bartosz Bekisz
koszykówka, MTS Basket Kwidzyn
1głos -
Dawid Łapigrowski
futsal, LSSS Team Lębork
1głos -
Dominik Mroziewicz
lekkoatletyka, Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny
1głos -
Filip Michowicz
piłka nożna, UKS Orlen Gdańsk
1głos -
Igor Szczęsny
piłka nożna, Gedania 1922 Gdańsk
1głos -
Łucja Bucikiewicz
gimnastyka artystyczna, Artistica
1głos -
Szymon Feister
lekkoatletyka, LLKS Ziemi Kociewskiej
1głos -
Tomasz Staszewski
karate, MDK Sopot
1głos -
Apolonia Chabowska
taniec, Takie Studio Tańca
1głos -
Agata Jagielska
taniec, Black Dance
— -
Aleksandra Yablokova
lekkoatletyka, Akademia Szybkości
— -
Bartosz Kłys
zapasy, LKS Żuławy
— -
Bartosz Siwiec
piłka nożna
— -
Dominik Wasilewski
piłka nożna, Gdańska Akademia Piłkarska Sparta
— -
Eliza Mokłowicz
lekkoatletyka, KL Gdynia
— -
Fabian Łata
zapasy, LKS Żuławy
—
- 1
- 2