Głosowanie zakończone
Plebiscyt: HIPOKRATES 2023
Wybieramy Położną/Położnego Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 31 października 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Magdalena Paluszewska
SPS ZOZ, Lębork
563głosy -
Renata Kalicińska
SPS ZOZ, Lębork
553głosy -
Gabriela Główczewska
Szpital Specjalistyczny, Chojnice
371głosów -
Elżbieta Rutkowska
Copernicus Podmiot Leczniczy - Szpital św. Wojciecha, Gdańsk
244głosy -
Daria Wydrowska
Gminny Ośrodek Zdrowia, Skarszewy
186głosów -
Aneta Zwara
Ośrodek Zdrowia, Trąbki Wielkie
138głosów -
Kamil Naczk
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
135głosów -
Magdalena Walenczak
Klinika INVICTA, Słupsk
112głosów -
Aneta Synak
Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy, Brusy
64głosy -
Jolanta Chmielewska
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Słupsk
60głosów -
Celina Bresińska
NZOZ Przychodnia Nova, Banino
46głosów -
Beata Kowalewska
Copernicus Podmiot Leczniczy - Szpital św. Wojciecha, Gdańsk
45głosów -
Aleksandra Wiczanowska
Kociewskie Centrum Zdrowia, Szpital św. Jana, Starogard Gdański
44głosy -
Sandra Litwin
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
44głosy -
Joanna Budzka
Dom Medyczny Kilińskiego NCM Sp. z o. o, Gdańsk
43głosy -
Wioletta Soboń
SPZOZ, Łęczyce
34głosy -
Elżbieta Malecka
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medivec, Pruszcz Gdański
33głosy -
Regina Langowska-Szymańska
Powiatowe Centrum Zdrowia, Malbork
32głosy -
Daniela Bereś
Kociewskie Centrum Zdrowia, Szpital św. Jana, Starogard Gdański
31głosów -
Małgorzata Czajkowska-Świerc
NZOZ Zdrowie, Kwidzyn
27głosów -
Paulina Rychter
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
20głosów -
Wioletta Zaborowska-Kuczewska
PULS-MEDIC Szkoła Rodzenia Radosne Narodziny, Gdańsk
20głosów -
Sandra Piotrowska
Powiatowe Centrum Zdrowia, Kartuzy
18głosów -
Kamila Wajdzik
Kociewskie Centrum Zdrowia, Szpital św. Jana, Starogard Gdański
16głosów -
Patrycja Olczak
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
15głosów -
Marzena Złotowska
Ośrodek Zdrowia, Kolbudy
12głosów -
Aleksandra Lubach
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
11głosów -
Beata Piekarska
SPS ZOZ, Lębork
11głosów -
Katarzyna Błaszczyk
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
11głosów -
Bożena Kisiel
Szpital Miejski, Miastko
10głosów -
Ewa Wirkus
Szpital Miejski, Miastko
10głosów -
Magdalena Sibiga
IDG Praktyka położnicza, Tczew
10głosów -
Małgorzata Winnicka
Centrum Medyczne Legionów, Lębork
10głosów -
Iwona Szuster
NZOZ Zdrowie, Kwidzyn
9głosów -
Bożena Kamińska
Sim-Med Przychodnia, Wejherowo
7głosów -
Małgorzata Bubeła
SPZOZ, Człuchów
7głosów -
Monika Bosak
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
7głosów -
Paulina Teysler
Powiatowe Centrum Zdrowia, Malbork
6głosów -
Iwona Tylicka
Grupowa Praktyka Położnicza Bobas-Med, Czersk
5głosów -
Beata Klein
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiety, Puckie Centrum Medyczne, Puck
4głosy -
Marzena Grubecka
Poradnia K Femina, Sztum
4głosy -
Czesława Głowacka
SPZOZ, Żukowo
3głosy -
Krystyna Cybulska
Powiatowe Centrum Zdrowia, Malbork
3głosy -
Natalia Porowska
Copernicus Podmiot Leczniczy - Szpital św. Wojciecha, Gdańsk
3głosy -
Izabela Drążkowska
Szkoła Rodzenia UCK - Uniwersytet dla Rodziców, Gdańsk
3głosy -
Aleksandra Groth
Szpital Morski im. PCK, Gdynia
2głosy -
Amanda Gądek
Powiatowe Centrum Zdrowia, Malbork
2głosy -
Anna Dulska
Szpitale Tczewskie SA, Tczew
2głosy -
Katarzyna Dąbrowska-Kuczyńska
NZOZ Vita Gabinet Położnej, Nowa Wieś Lęborska
2głosy -
Magdalena Kuzepska
Przychodnia Na Wzgórzu, Gdańsk
2głosy -
Magdalena Urbaniak
Therapeutica, Chojnice
2głosy -
Maria Hapka
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Klinika Neonatologii, Gdańsk
2głosy -
Marzanna Brzeska
Grupowa Praktyka Położnicza, Pruszcz Gdański
2głosy -
Paulina Andrzejewska
Dom Medyczny Biwakowa NCM Sp. z o. o, Gdańsk
2głosy -
Arleta Urbańska-Kin
NZOZ Kaszuby, Wejherowo
1głos -
Beata Pałasz
NZOZ Klinika Zdrowia Piotr Pelcer, Luzino
1głos -
Elżbieta Chołodzińska
SPMZOZ, Słupsk
1głos -
Estera Chejda
Szpital Specjalistyczny, Wejherowo
1głos -
Ewa Zarach
Copernicus Podmiot Leczniczy - Szpital św. Wojciecha, Gdańsk
1głos -
Grażyna Walkiewicz
EMC Szpital Zdrowie, Kwidzyn
1głos -
Izabela Frej
Clinica Vitae Przychodnia Rodzinna, Gdańsk
1głos -
Izabela Żeglicz
NZOZ Vita-Med, Gdynia
1głos -
Joanna Bunik
NZOZ w Lubieszynie, Lubieszyn
1głos -
Kamila Sychta
Szpital Specjalistyczny, Kościerzyna
1głos -
Katarzyna Firlej
NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby, Kartuzy
1głos -
Katarzyna Witkowska
SPS ZOZ, Lębork
1głos -
Lucyna Kabat
Starmed Sp. z o.o. i Kociewskie Centrum Zdrowia, Starogard Gdański
1głos -
Mariola Kotlenga
Kociewskie Centrum Zdrowia, Szpital św. Jana, Starogard Gdański
1głos -
Natalia Bir
Blisko Kobiet, Kartuzy
1głos -
Barbara Krasnodębska
Szpital Specjalistyczny, Wejherowo
1głos -
Adrianna Świątkowska
Copernicus Podmiot Leczniczy - Szpital św. Wojciecha, Gdańsk
— -
Agata Bork-Ceszlak
Szkoła Rodzenia Brzuchatkowo, Gdańsk
— -
Agata Kiełpikowska
Szpital Powiatowy, Kartuzy
— -
Agnieszka Skeweres
SPS ZOZ, Lębork
— -
Aleksandra Jędrzejewska
Szkoła rodzenia Zaufaj Położnej, Gdynia
— -
Aleksandra Letkiewicz
Copernicus Podmiot Leczniczy - Szpital św. Wojciecha, Gdańsk
— -
Aleksandra Loewnau
Szpital Specjalistyczny, Wejherowo
— -
Aleksandra Pytel
Copernicus Podmiot Leczniczy - Szpital św. Wojciecha, Gdańsk
— -
Aleksandra Stasińska
Szpital Specjalistyczny, Chojnice
— -
Alicja Halińska
Szpital Powiatowy, Kartuzy
— -
Alicja Puciułowska
SPS ZOZ, Lębork
— -
Alicja Wójcik
Powiatowe Centrum Zdrowia, Malbork
— -
Amelia Kosińska
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Słupsk
— -
Aneta Kunz
Szpital Specjalistyczny, Wejherowo
— -
Angelika Gruca
Kociewskie Centrum Zdrowia, Szpital św. Jana, Starogard Gdański
— -
Anita Zawionka
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
— -
Anna Bulczak
Zaufaj Położnej, Gdynia
— -
Anna Embart
Centrum Medyczne Sopmed, Sopot
— -
Anna Kapiszka
Szpital Specjalistyczny, Kościerzyna
— -
Anna Kuter
Szpital Zdrowie, Kwidzyn
— -
Anna Lisewska
Szpitale Tczewskie SA, Tczew
— -
Anna Majda-Sandomierska
Powiatowe Centrum Zdrowia, Malbork
— -
Anna Miszkiewicz
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
— -
Anna Narloch
Szpital Specjalistyczny, Kościerzyna
— -
Anna Rymon Lipinska
Szpital Morski im. PCK, Gdynia
— -
Anna Sas
NZOZ Zdrowie, Kwidzyn
— -
Anna Szostakiewicz
Przychodnia Rejonowa, Słupsk
— -
Barbara Wróblewska-Krefft
Ośrodek Zdrowia, Gniewino
— -
Beata Drzymalska
NZOZ Spółki Partnerskiej Lekarzy Wojciech Dobrzyński i Grzegorz Brzuszek, Nowy Dwór Gdański
— -
Beata Jędrzejczyk
Indywidualna Praktyka Położnicza, Kwidzyn
—