Głosowanie zakończone
Plebiscyt: MISTRZOWIE SMAKU
Wybieramy Menedżera Gastronomii Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 10 października 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Paweł Markowski
Surf Tawerna, Władysławowo
906głosów -
Michał Szupieńko
Hewelke Restaurant & Bakery, Gdańsk
614głosów -
Agnieszka Aniołowska
LEntre Villes, Sopot
100głosów -
Arkadiusz Sech
Verde Rucola, Ustka
66głosów -
Alina Lukianets
Restauracja Gruzińska Ocneba, Sopot
61głosów -
Jakub Litwiński
Link Bistro, Tczew
55głosów -
Joanna Jabłońska
Hotel Szafir, Jastrzębia Góra
43głosy -
Artur Głodowski
Pizza i Wino, Bytów
41głosów -
Kamila Okoń
Checz Kole Szperka, Rewa
32głosy -
Dawid Groenwald
Restauracja Papaj Resort, Jastrzębia Góra
24głosy -
Dariusz Juściński
White Marlin, Sopot
20głosów -
Mateusz Krzemiński
Restauracja Piąte Pietro, Wejherowo
9głosów -
Sara Grabiec
Opera Leśna, Sopot
8głosów -
Piotr Szmidt
Wehikuł, Gdynia
6głosów -
Klaudiusz Woronowicz
So!Coffee, Słupsk
3głosy -
Oskar Pryczyniec
Jagspot, Gdańsk
3głosy -
Łukasz Chojnacki
Rosevia Resort & Spa, Rozewie
3głosy -
Andrzej Zawadzki
Restauracja Synteza - Restauro & Cocktail Gdańsk Garnizon, Gdańsk
2głosy -
Rafał Pajęcki
Trattoria La Cantina, Gdańsk
2głosy -
Kateryna Karaulna
Sushi&Pizza Home, Słupsk
1głos -
Natalia Tabaczyńska
Róża Wiatrów, Gdynia
1głos -
Rafał Mróz
Restauracja Tu i Teraz, Gdańsk
1głos -
Sergio Nazionale
White Marlin, Sopot
1głos -
Rafał Minga
Łeba Hotel & Spa, Łeba
1głos -
Adriana Dobush
Dobry Hotel, Gdynia
— -
Agata Jakób
Na MOLO, Puck
— -
Agnieszka Jurewicz
Papieroovka Cider Garden, Gdańsk
— -
Agnieszka Korbolewska
Seafood by La Pampa, Gdańsk
— -
Alicja Pleszkiewicz
Hotel Grand Lubicz, Ustka
— -
Andrzej Weiss
Thai thai, Gdańsk
— -
Anna Gojżewska
The William Wallace, Słupsk
— -
Anna Rzeszowska
Teatr BOTO, Sopot
— -
Artur Bednarski
Costa Blanka, Łeba
— -
Bogdan Gałązka
Bogdan Gałązka Culinary Research and Development, Malbork
— -
Dariusz Tatkowski
Restauracja Barracuda, Gdynia
— -
Dawid Kaczmarek
Hotel Grano Sol Marina, Gdańsk
— -
Dawid Siwicki
Avocado Vegan, Gdańsk
— -
Denis Juhnke
Restauracja w Notera Hotel Spa, Charzykowy
— -
Diana Mazurkevych
Drukarnia Cafe, Gdańsk
— -
Dominik Kostewicz
Ciekawa cafe, Gdańsk
— -
Dominik Mocek
Masala, Słupsk
— -
Emilia Kowalska
Babette - Pracownia zupy i chleba, Gdańsk
— -
Ewa Kowalska
PIF PAF, Gdyńskie Puby, Gdynia
— -
Grzegorz Marcin Bednarski
Zafishowani, Gdańsk
— -
Izabela Walkusz
White Marlin, Sopot
— -
Jacek Nowak
Ducha 66, Gdańsk
— -
Jakub Głodkiewicz
White Marlin, Sopot
— -
Jakub Kasprzak
White Marlin, Sopot
— -
Jakub Orynicz
Restauracja Ritz, Gdańsk
— -
Jan Kębłowski
Costa Blanka, Łeba
— -
Jarosław Olszówka
Tkacka Music Club, Gdańsk
— -
Joanna Kauder
Mr. Sushi, Gdańsk
— -
Joanna Winniczek-Przyborowska
Willa Joker, Nowy Dwór Gdański
— -
Katarzyna Flisykowska
Hito Sushi&Thai Restaurant, Reda
— -
Katarzynka Piętka
Whiskey On The Rocks, Gdańsk
— -
Krzysztof Dąbrowski
KAISER Patisserie, Gdańsk
— -
Krzysztof Iwaniuk
Solmarina Restaurant, Wiślinka
— -
Krzysztof Zienkiewicz
Gastro Food, Gdańsk
— -
Łukasz Traszkuć
Mnie to Rybka, Gdańsk
— -
Magdalena Lisiak
Wydział Remontowy, Gdańsk
— -
Małgorzata Anuszkiewicz
Tristan Hotel & SPA, Kąty Rybackie
— -
Małgorzata Mordarska
Restauracja Aqua House, Sopot
— -
Marcelina Oleszuk
Marhub, Ustka
— -
Marcin Sobala
Wine Bar Mielżyński, Gdańsk
— -
Marek Tyszko
Moloteka, Gdańsk
— -
Mariusz Puc
Restauracja Haffner Hotel & SPA, Sopot
— -
Marta Zakrzewska
Fit Cake Pogórze, Pogórze
— -
Mateusz Bożek
Hotel Grand Lubicz, Ustka
— -
Milena Orłowska
Browar Kociewski - Hotel REN, Starogard Gdański
— -
Monika Jaworska-Tomaszkiewicz
CieKawa KluboKawiarnia, Gdańsk
— -
Monika Rohraff-Bank
Lodove Love, Puck
— -
Monika Strzelczyk
Kafeina, Słupsk
— -
Natalia Panko
Kobo Burger, Gdańsk
— -
Nikola Szymańska
Mr. Sushi, Gdańsk
— -
Nikola Wiśniewska
Mish Mash, Słupsk
— -
Patrycja Hałys
Cafe Mamma Mia, Sopot
— -
Patrycja Paruch
Knajpka Portowa Hel, Hel
— -
Patryk Klein
Thai Thai, Gdańsk
— -
Patryk Kozłowski
Thai Thai, Gdańsk
— -
Paweł Murdzia
Horns, Gdynia
— -
Piotr Bazychowski
Małpi Pub, Gdynia
— -
Piotr Sadowski
Corrze, Gdańsk
— -
Przemysław Prawdzik
Jungla, Gdańsk
— -
Sebastian Kaszuba
Pizzeria Mona, Straszyn
— -
Wioletta Tomanek
Radisson Blu Hotel, Sopot
— -
Wojciech Bis
Montownia Food Hall, Gdańsk
— -
Zuzanna Mielnik
Limoncello di Mielnik, Gdańsk
— -
Aleksandra Siebert
Słodko Słony Bufet, Gdynia
— -
Angelika Tykałowska
Avocado Vegan, Gdańsk
— -
Anna Grinholc-Oślizło
Dom Bankietowy Grinholc, Rumia
— -
Damian Gębicki
Restauracja u Wuja, Gdańsk
— -
Ewa Wróblewska
Karczma Polska Zagroda, Sopot
— -
Justyna Sznigier
Indian Taste & Sheesha Lounge, Pruszcz Gdański
— -
Marta Kuczyńska
Labagatela Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk
— -
Natalia Skrzypczak
Restauracja Zacisze, Gdańsk
— -
Krzysztof Cybruch
Foodhall Montownia, Gdańsk
— -
Paweł Klejbor
Susharnia Park, Gdańsk
—