Pjongczang PROGRAM TRANSMISJI TVP + TRANSMISJI EUROSPORT Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang TERMINARZ, STARTY POLAKÓW PYEONGCHANG

redZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (12 zdjęć)
Pjongczang PROGRAM Zimowych Igrzysk Olimpijskich jest bardzo napięty. Dzisiaj zakończenie i oficjalna ceremonia zamknięcia olimpiady. Sportowe emocje towarzyszą nam każdego dnia. To dzięk temu, że program Igrzysk w Pjongczang 2018 jest bardzo bogaty. Oficjalnie Igrzyska w Pjongczang rozpoczęły się w piątek 9 lutego w Korei Południowej. Do Pjongczang przyjechały setki sportowców z nimal całego świata. Rywallizują w 98 dyscyplinach sportowych. Przygotowaliśmy dla Was program na igrzyska Pjongczang 2018 z terminarzem startów reprezentantów Polski oraz plan transmisji telewizyjnych Pjongczang 2018. Zobacz, kiedy oglądać Igrzyska w Pjongczanh w TVP i Eurosport

Pjongczang: TERMINARZ na Zimowe Igrzyska Olimpijskie PROGRAM, STARTY POLAKÓW, TRANSMISJA TVP + EUROSPORT

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH PJONGCZANG 2018

9 lutego zostały oficjalne otwarte Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang 2018. Kilka tys. sportowców z całego świata przez dwa tygodnie rywalizuje w 98 konkurencjach. My najbardziej liczymy na naszych reprezentantów, których na igrzyska Pjongczang 2018 pojechało najwięcej w historii, bo aż 61. Zaprezentują się m.in. w takich dyscyplinach, jak m.in. skoki narciarskie, biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, czy snowboard.

Niestety początek Igrzysk w Pjongczang nie był dla nas zbyt udany. Nie zdobyliśmy medalu m.in w skokach narciarskich na normalnej skoczni, choć apetyty były duże. Ale Igrzyska to piękne widowisko i warto oglądać nie tylko występy Polaków, ale również innych reprezentacji. Dlatego mamy dla Was pełny program Igrzysk w Pjongczang 2018. TERMINARZ

PJONGCZANG 2018: TERMINARZ Zobaczcie pełny program Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang 2018

PJONGCZANG 2018 - 8.02, czwartek

Curling,
turniej par mieszanych, 1:05; 12:05, Eurosport 1

Skoki narciarskie
kwalifikacje mężczyzn (M) na normalnej skoczni (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot) - 13:30, TVP1, Eurosport1

PJONGCZANG 2018 - 9.02, piątek

Curling
turniej par mieszanych - 0:35; 5:35, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
jazda po muldach, kwal. kobiet (K) - 2:00, Eurosport 2

Łyżwiarstwo figurowe
zawody drużynowe (program krótki par sportowych, program krótki solistów) - 2:00, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
jazda po muldach, kwal. M - 3:45, EurosportPlayer.com

PJONGCZANG 2018: CEREMONIA OTWARCIA - 12:00, TVP1
- 12:00, TVP1

PJONGCZANG 2018 - 10.02, sobota

Curling, turniej par mieszanych 1:05; 12:05, TVP1

Snowboard
slopestyle, kwal. M 2:00, 5:00, Eurosport1, TVP1

Biegi narciarskie
bieg łączony 15 km K (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz) - 8:15, Eurosport1, TVP1

Short track
kwal. 500 m K (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska), kwal. sztafety - 11:00, TVP2

Saneczkarstwo
jedynki M, 1. i 2. przejazd (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz) - 11:10, Eurosport 1, TVP2

Łyżwiarstwo szybkie
3000 m K (Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska) - 12:00, TVP2, Eurosport 1

Biathlon
sprint K (Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk) - 12:15, Eurosport 1, TVP2

Short track,
1500 m M - 13:00, TVP2

Hokej
turniej K - 13:10, 15:30, Eurosport 2

Skoki narciarskie
konkurs indywidualny na skoczni normalnej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot) - 13:35, Eurosport1, TVP1

PJONGCZANG 2018 - 11.02, niedziela

Curling
turniej par mieszanych - 1:05, 12:05, EurosportPlayer.com

Snowboard
slopestyle M, kwal. K - 2:00, 5:30, TVP2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo figurowe
zawody drużynowe - 2:00, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
zjazd M (Michał Kłusak) - 3:00, TVP 1, Eurosport 1

Biegi narciarskie
bieg łączony na 30 km M - 7:15, TVP 2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybie
5000 m M -8 :00, TVP2, Eurosport 1

Saneczkarstwo
jedynki M - 3. i 4. przejazd (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz) - 10:50, TVP 2, EurosportPlayer.com

Narciarstwo dowolne
jazda po muldach K - 11:30; 13:00 TVP1, Eurosport 1

Biathlon
sprint M (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec) - 12.15, Eurosport 1

PJONGCZANG 2018 - 12.02, poniedziałek

Curling
turniej par mieszanych - 1:05, 12:05, EurosportPlayer.com

Snowboard,
slopestyle K, halfpipe kw. K - 2:00, 5:30, TVP 2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo figurowe
zawody drużynowe - 2:00, TVP 1, EurosportPlayer.com

Narciarstwo alpejskie
slalom gigant K (Maryna Gąsienica-Daniel) - 2:15, TVP 1, Eurosport 1

Biathlon, bieg pościgowy
K i M (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk; Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec) - 11:30, 13:00, TVP 2, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
jazda po muldach M - 11:30, TVP 1, Eurosport 1

Saneczkarstwo
jedynki K - 1. i 2. przejazd (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk) - 11:50, TVP 2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
1500 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska)[/b] - 13:30, TVP 1, Eurosport 1

Skoki narciarskie
konkurs K - 13:50, TVP 2, Eurosport 1

PJONGCZANG 2018 - 13.02, wtorek

Curling
turniej par mieszanych - 1:05, 12:05, TVP1

Snowboard
halfpipe K - 2:00, TVP 2, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
kombinacja alpejska M - zjazd - 3:30, TVP 1, Eurosport 1

Snowboard
halfpipe - kw. M- 5:00, TVP 1, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
kombinacja alpejska M - slalom - 7:00, TVP 1, Eurosport 1

Biegi narciarskie
elim. do sprintu K i M stylem klasycznym (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz, Maciej Staręga); sprint K i M stylem klasycznym (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz, Maciej Staręga) - 9:30, 12:00, TVP 2, Eurosport 1

Short track
kw. 1000 m M, kw. 1000 sztafety M; 500 m K (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska) - 11:00, 13:00, TVP 1, EurosportPlayer.com

Saneczkarstwo
jedynki K - 3. i 4. przejazd (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk) - 11:30, TVP 2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
1500 m M (Bródka, Niedźwiecki, Szymański - 12:00, TVP1

PJONGCZANG 2018 - 14.02, środa

Curling,
turniej M; turniej K -1:05, 6:05; 7:50; EurosportPlayer.com, Eurosport1

Łyżwiarstwo figurowe
program krótki par sportowych - 2:00, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
slalom K (ew. Maryna Gąsienica-Daniel) - 2:15, TVP 1, Eurosport 1

Snowboard
halfpipe M - 2:30, TVP 2, Eurosport 1

Kombinacja norweska, skoki na normalnej skoczni
M (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz); bieg na 10 km M (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz) - 7:00, 9:45, TVP 1, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
1000 m K (Natalia Czerwonka) - 11:00, TVP 1, Eurosport 1

Biathlon
bieg indywidualny K (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Chojnisz, Kamila Żuk) - 12:05, TVP2, Eurosport 1

Saneczkarstwo
dwójki M (Chmielewski, Kowalewski) - 12:20, TVP 1, EurosportPlayer.com

Hokej na lodzie
turniej M - 13:10; 14.45, Eurosport 1, Eurosport 2

PJONGCZANG 2018 - 15.02, czwartek

Curling, turniej kobiet 1:05; 12.05, EurosportPlayer.com

Skeleton
1. i 2. przejazd M - 2:00, TVP2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo figurowe
program dowolny par sportowych - 2:30, TVP1, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
supergigant M (Michał Kłusak) - 3:00, TVP1, Eurosport 1

Hokej na lodzie
turniej M - 4:10; 8.40; 13:10; 14:30, TVP1, Eurosport 1

Snowboard
cross M (ew. Mateusz Ligocki) - 5:30, TVP1, Eurosport 1

Curling
turniej M - 6:05, EurosportPlayer.com

Biegi narciarskie
10 km dowolnym K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz) - 6:05, TVP1, Eurosport1

Narciarstwo dowolne
skoki akrobatyczne K (kwalifikacje)- 12:00, EurosportPlayer.com

Biathlon
20 km M (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec) - 12:00, TVP2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
10 000 m M (Adrian Wielgat) - 12:00, TVP2

Saneczkarstwo
sztafeta - 13:30, TVP1, Eurosport 1

PJONGCZANG 2018 - 8.02, czwartek - 16.02, piątek

Curling, turniej M 1:05; 12:05, EurosportPlayer.com

Skeleton
3. i 4. przejazd M - 1:30, TVP1, Eurosport 1

Łyżwiarstwo figurowe
program krótki M - 2:00, Eurosport 1

Hokej
turniej M - 4:10; 8.40; 13:10; 14.45, Eurosport 1

Snowboard
corss K (ew. Zuzanna Smykała) - 4:15, TVP1, Eurosport 1

Curling,
turniej K - 6:05, EurosportPlayer.com

Biegi narciarskie
15 km dowolnym M - 7:00, TVP1, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
skoki akrobatyczne K - 12:00, EurosportPlayer.com

Łyżwiarstwo szybkie,
5000 m K - 12:00, TVP2

Skeleton
1. i 2. przejazd K - 12:20, EurosportPlayer.com

Biathlon
bieg masowy M 12.5 km - 12:30, EurosportPlayer.com

Skoki narciarskie
kwalifikacje M na dużej skoczni (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot) - 13:30, TVP1, Eurosport 1

PJONGCZANG 2018 - 17.02, sobota

Curling
turniej K - 1:05; 12.05; TVP2

Łyżwiarstwo figurowe
program dowolny M - 2:00, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
supergigant K - 3:00, TVP1, Eurosport 1

Hokej
turniej M - 4:10; 8:40; 13:10, TVP2, Eurosport 1, Eurosport 2

Hokej
turniej K, ćwierćfinał - 4:10; 8:40, Eurosport 2

Narciarstwo dowolne
slopestyle K - 5:00, TVP1, Eurosport 1

Curling
turniej M - 6:05, EurosportPlayer.com

Biegi narciarskie
sztafeta 4x5 km K (Justyna Kowalczyk, Syliwa Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz) - 10:30, TVP2, Eurosport 1

Short track
1500 m K (ew. Magdalena Warakomska)[/b], 1000 m M - 11:00, TVP1

Narciarstwo dowolne
skoki akrobatyczne M, kwalifikacje - 12:00, EurosportPlayer.com

Biathlon
bieg masowy K (ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk) - 12:15, TVP2, Eurosport 1

Skeleton
3. i 4. przejazd K - 12:20, EurosportPlayer.com

Skoki narciarskie
konkurs indywidualny na duże skoczni M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot) - 13:30, TVP1, Eurosport1

PJONGCZANG 2018 - 18.02, niedziela

Curling
turniej M - 1.05, Eurosport1

Narciarstwo alpejskie
slalom gigant M (Michał Jasiczek) - 2.15, TVP 1, Eurosport 1

Hokej na lodzie
turniej M - 4.10 Eurosport 2

Narciarstwo dowolne
slopestyle M - 5.15, TVP2

Narciarstwo alpejskie
slalom gigant M - 5.45, TVP1

Curling
turniej K - 6.05, Eurosport 1

Biegi narciarskie
sztafeta 4 razy 5 km M - 7.15, Eurosport 1

Hokej na lodzie
turniej M - 8.40, Eurosport 2

Łyżwiarstwo szybkie
500 m kobiet (Natalia Czerwonka) - 12.00, TVP 1, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
skoki akrobatyczne M - 12.00, TVP2

Bobsleje
dwójka mężczyzn, (Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski) - 12.05, Eurosport 1, TVP1

Curling
turniej M - 12.05, Eurosport 1

Biathlon
bieg ze startu wspólnego M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), 12.15, TVP 2, Eurosport 1

Hokej na lodzie, turniej M - 13.10, TVP 2, Eurosport 2

IGRZYSKA PJONGCZANG 2018: PROGRAM Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang w Korei Połudnowej.
CIĄG DALSZY NA NASTĘPNEJ STRONIE >>>

PJONGCZANG 2018 - 19.02, poniedziałek

Curling, turniej K 1.05, Eurosport 1

Snowboard
Big Air K - 1.30, Eurosport 1

Narciarstwo,
halfpipe K - 2.00, TVP 1, Eurosport 2

Łyżwiarstwo figurowe
pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew) - 2.00, TVP 1, Eurosport 1

Curling
turniej M - 6.05, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
500 m M i wyścig drużynowy K (Artur Nogal, Piotr Michalski, Artur Waś) (ew. Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka,Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska) - 12.00, TVP 2, Eurosport 1

Curling
turniej K - 12.05, Eurosport 1

Bobsleje
dwójka M (Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski) - 12.15, TVP 2, Eurosport 1

Skoki narciarskie
seria próbna na dużej skoczni M (Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, maciej Kot, Piotr Żyła) - 12.15, TVP 1, Eurosport 1

Skoki narciarskie
konkurs drużynowy na dużej skoczni M (reprezentacja Polski) - 13.30, TVP 1, Eurosport 1

PJONGCZANG 2018 - 20.02, wtorek

Curling, turniej M 1.05, Eurosport 1

Łyżwiarstwo figurowe
pary taneczne, (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew) - 2.00, TVP 1, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
halfpipe K - 2.30, TVP 2, Eurosport 2

Hokej na lodzie
turniej M - 4.10, Eurosport 2

Narciarstwo dowolne
halfpipe M - 5.00, TVP 1, Eurosport 2

Curling
turniej K - 6.05, Eurosport 1

Short Track
1000 m K (Magdalena Warakomska) - 11.00, TVP 1, Eurosport 1

Short Track
500 M (Bartosz Konopko) - 11.00, TVP 1, Eurosport 1

Short Track
sztafeta K - 11.00, TVP1

Kombinacja norweska
skoki indywidualne na dużej skoczni M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz) - 11.00, TVP 1, Eurosport 1

Curling
turniej M - 12.05, Eurosport 1

Biathlon
sztafeta mieszana (Reprezentacja Polski) - 12.15, TVP 2, Eurosport 1

Bobsleje
dwójki K - 12.50, Eurosport 2

Hokej na lodzie
turniej M - 13.10, TVP 1, Eurosport 2

Kombinacja norweska
bieg na 10 km M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz) - 13.45, TVP 1, Eurosport 1

PJONGCZANG 2018 - 21.02, środa

Curling
turniej K - 1.05, Eurosport 1

Snowboard
Big Air K (kwalifikacje) - 1.30, TVP1

Łyżwiarstwo figurowe
program krótki solistek - 2.00, Eurosport 2

Narciarstwo alpejskie
zjad K (Maryna Gąsienica-Daniel) - 2.15, TVP 1, Eurosport 1

Hokej na lodzie
ćwierćfinał M - 4.10, TVP 2, Eurosport 2

Narciarstwo dowolne
skicross M - 5.15, TVP1

Curling
turniej M - 6.05, Eurosport 1

Hokej na lodzie
ćwierćfinał M - 8.40, TVP 2, Eurosport 2

Biegi narciarskie
sprinty drużynowe K i M (Reprezentacja Polski)[/b] 9.00, TVP 1, Eurosport 1

Biegi narciarskie
sprinty drużynowe K i M (ew. Reprezentacja Polski) - 11.00, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
wyścig drużynowy K (Reprezentacja Polski) - 12.00, TVP 2, Eurosport 1

Curling
turniej K - 12.05, Eurosport 1

Bobsleje
dwójki K - 12.40, Eurosport 2

Hokej na lodzie
ćwierćfinał M - 13.10, TVP 2, Eurosport 2

PJONGCZANG 2018 : 22.02, czwartek

Curling, baraże K i M 1.05, Eurosport1

Narciarstwo alpejskie
slalom M (Michał Jasiczek) - 2.15, TVP 1, Eurosport 1

Hokej na lodzie
finał K - 2.30, TVP 2, Eurosport 2

Narciarstwo dowolne
halfpipe M - 3.30, TVP2

Snowboard
slalom gigant równoległy K (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Stokfisz) [/b] 4.00, TVP 2, Eurosport 1

Kombinacja norweska
skoki drużynowe na dużej skoczni M (Reprezentacja Polski) - 8.30, TVP 1, Eurosport 1

Short Track
1000 m K (ew. Magdalena Warakomska) - 11.00, TVP 2, Eurosport 1

Short Track
1000 m M (ew. Bartosz Konopko) - 11.00, TVP 2, Eurosport 1

Short Track
sztafeta M - 11.00, TVP2

Kombinacja norweska
sztafeta 4 razy 5 km M (Reprezentacja Polski) - 11.20, TVP 1, Eurosport 1

Biathlon
sztafeta K (Reprezentacja Polski), 12.15, TVP 2, Eurosport 1

IGRZYSKA PJONGCZANG 2018 - 23.02, piątek

Snowboard
Big Air K - 1.30, TVP 2, Eurosport 2

Łyżwiarstwo figurowe
program krótki solistek - 2.00, TVP1

Narciarstwo alpejskie
kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel) - 3.00, TVP 1, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
skicross K (Karolina Riemen-Żerebecka) - 3.30, TVP 2, Eurosport 1

Narciarstwo dowolne
skicross K (ew. Karolina Riemen-Żerebecka) - 5.15, TVP 2, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel) - 6.30, TVP 1, Eurosport 1

Curling
mecz o brązowy medal M - 7.35, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
1000 m M (Konrad Niedźwiecki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski) - 11.00, TVP 1, Eurosport 1

Hokej na lodzie
półfinał M - 11.20, TVP 2, Eurosport 1

Curling
półfinały K - 12.00, Eurosport 1

Biathlon
sztafeta M - 12.15, TVP 2, Eurosport 2

Hokej na lodzie
półfinał M - 13.10, TVP 1, Eurosport 2

PJONGCZANG 2018 - 24.02, sobota

Bobsleje
czwórki M (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak) - 1.30, TVP 2, Eurosport 1

Snowboard
Big Air M - 2.00, TVP 2, Eurosport 1

Narciarstwo alpejskie
zawody drużynowe - 3.00, TVP 1, Eurosport 2

[b]Snowboard
slalom gigant równoległy K i M (ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski) - 4.00, TVP 2, Eurosport 1

Biegi narciarskie
50 km stylem klasycznym M - 6.00, TVP 1, Eurosportn2

Curling
finał M - 7.35, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
bieg masowy K (Magdalena Czyszczoń) - 12.00, TVP 1, Eurosport 1

Łyżwiarstwo szybkie
bieg masowy M (Konrad Niedźwiecki) - 12.00, TVP 1, Eurosport 1

Curling
mecz o brązowy medal K - 12.15, Eurosport 1

Hokej na lodzie
mecz o brązowy medal M - 13.10, TVP 2, Eurosport 2

PJONGCZANG 2018 - 25.02, niedziela

Curling, finał K 1.05, TVP 1, Eurosport 1

Bobsleje
czwórka M (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak) - 1.30, TVP 2, Eurosport 1

Łyżwiarstwo figurowe
pokazy mistrzów - 1.30, TVP 1, Eurosport 2

Hokej na lodzie
finał M - 5.10, TVP 1, Eurosport 2

Biegi narciarskie
bieg na 30 km stylem klasycznym K (Justyna Kowalczyk) - 7.15, TVP 2, Eurosport 1

PJONGCZANG 2018: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA - 12.00, TVP 1, Eurosport 1
Całe igrzyska będzie można oglądać na żywo dzięki usłudze EurosportPlayer na telefonach, tabletach i komputerach. Dostawcy telewizji kablowej i satelitarnej udostępnią także oglądanie igrzysk olimpijskich w Pjongczangu na kanałach Eurosport 3, 4 i 5

Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!

Sportowy24.pl

10 transmisji z Igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić!

**Magazyn Sportowy24 na

Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu

**

Więcej wideo na Youtube Sportowy24 - zasubskrybuj i nie przegap!

Materiał oryginalny: Pjongczang PROGRAM TRANSMISJI TVP + TRANSMISJI EUROSPORT Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang TERMINARZ, STARTY POLAKÓW PYEONGCHANG - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

k
kotek jarka

i poszedł sam

l
lucyper

kto to ogląda,nędza,wstyd,mydlą oczy zameldowanymi już chyba na K2,ale musieli tam nasrać

Dodaj ogłoszenie