Piotrcovia lepsza od UKS-u [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Tylko przez 15 minut zawodniczki UKS PCM były równym rywalem dla Piotrcovii Piotrków Trybunalski.

Podopieczne Dariusza Męczykowskiego, które spotkanie rozgrywały przed własną publicznością, bardzo dobrze rozpoczęły mecz. Szybka gra w ofensywie i skuteczna obrona spowodowały, że kościerzynianki szybko wyszły na kilkubramkowe prowadzenie. Taka sytuacja utrzymywała się do 15 minuty spotkania. Od tego momentu przyjezdne zaczęły sukcesywnie odrabiać straty. W 22 minucie Piotrcovia doprowadziła do remisu, a minutę później wyszła na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:18 dla Piotrkowianek.

Drugą partię świetnie zaczęły przyjezdne. Z minuty na minutę zawodniczki Piotrcovii sukcesywnie powiększały swoją zdobycz bramkową. Kilka zrywów UKS PCM Kościerzyna nie mogło powstrzymać świetnie grających rywalek. Warto jednak wspomnieć, że w składzie kościerskie zespołu zabrakło kilku podstawowych zawodniczek, których absencja była spowodowana kontuzjami. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem przyjezdnych 34:26.