Zdaniem Piotra Gacka, kibice nie powinni jednak spodziewać się znakomitego widowiska. Obie drużyny są bowiem na starcie sezonu, więc na parkiecie raczej dominować będzie walka, a nie fantastyczne akcje z polotem.
- Ten okres nie przyzwyczaja do meczów na najwyższym poziomie. Czołowi gracze obu drużyn dołączyli tuż po mistrzostwach Europy i na wspólny trening było tylko kilka dni. Mam nadzieję, że pełna hala i ranga meczu sprawi, że wyzwolimy rezerwy mocy. Na pewno nie będzie to jedno z lepszych widowisk w tym sezonie, ale będziemy robić wszystko, żeby widzowie byli zadowoleni - gwarantuje libero Lotosu Trefla.
Superpuchar Polski na siatkarskiej scenie w naszym kraju niewiele znaczy. Piotr Gacek podkreśla jednak, że o każde trofeum warto się bić.
- To jest pierwsze trofeum w tym sezonie do zdobycia, więc każdy zawodnik chciałby wznieść je do góry - dodaje.
Mecz Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk rozpocznie się w środę o godz. 20.30. Transmisję z pojedynku przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?