OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 | Głosowanie zakończone! Zobacz wyniki wojewódzkiego finału

DM
W środę, 15 lutego o godz. 21 zakończyło się głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu Osobowość Roku 2016. Sprawdź wyniki i zobacz, kto zdobył tytuły Osobowości Pomorza 2016 i nagrody.

W finale, w każdej z czterech kategorii plebiscytu biorą udział zwycięzcy z pierwszego, powiatowego etapu plebiscytu. Kandydaci zachowali wszystkie zdobyte dotychczas głosy.

Zobacz wyniki i instrukcję głosowania.

Wybierz kategorię plebiscytu:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Zobacz, kto zdobył tytuły Osobowości Roku 2016

w pierwszym etapie plebiscytu

Wybierz miasto lub powiat:
Gdańsk
powiat:
bytowski

Noworoczny okres to czas podsumowań i rankingów. Jak co roku „Dziennik Bałtycki” nagrodzi osoby, które w 2016 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, postaci, które osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności.

Tytuły Osobowość Roku 2016 zostały przyznane w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Nasi Czytelnicy wybrali laureatów osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz w powiatach województwa pomorskiego, a także w powiecie sławieńskim.

- Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety, największego dziennika regionalnego na Pomorzu – mówi Mariusz Szmidka, redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego”. – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek. Kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominują nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w pomorskich miastach i powiatach. Będziemy też przyjmować zgłoszenia od Czytelników, a później już tylko im oddamy głos. To oni wybiorą laureatów.

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w czwartek, 5 stycznia i trwało do 30 stycznia br. do godz. 21. Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobyli tytuły Osobowości Roku 2016. Dodatkowo biorą oni udział w wojewódzkim finale plebiscytu, w którym zachowując dotychczas zdobyte głosy, walczą o tytuły Osobowości Pomorza 2016 i dodatkowe, cenne nagrody. Finałowe głosowanie rozpoczęło się 1 lutego br. i potrwa do 15 lutego do godz. 21.

20 lutego w Gdańsku odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki i dyplomy. Kilka dni później do całego nakładu "Dziennika Bałtyckiego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów plebiscytu.

KLIKNIJ i zobacz relację z ubiegłorocznej gali plebiscytu

Informacji udziela Agnieszka Król – tel. 797 001 047, e-mail: agnieszka.krol@polskapress.pl.
Regulamin plebiscytu

Wideo

Materiał oryginalny: OSOBOWOŚĆ ROKU 2016 | Głosowanie zakończone! Zobacz wyniki wojewódzkiego finału - Dziennik Bałtycki