Nie żyje Sebastian Münch. Aktor Teatru Muzycznego miał 32 lata

redakcja
Zmarł Sebastian Münch, aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Artysta miał 32 lata.

- Sebastian Münch został Aktorem Teatru Muzycznego w styczniu 2010 roku. Od tamtego momentu rozbawiał publiczność do łez swoimi aktorskimi propozycjami, choćby w musicalu „Spamalot” epizodem barta Maynarda czy rolą Anioła w musicalu „Grease” - wspominają artystę jego koledzy z Teatru Muzycznego w Gdyni. - Z dużym wyczuciem zagrał postać Henryka Szlangbauma w „Lalce”. Jako świetny wokalista dał się poznać również w przedstawieniach: „Błogosławieni Pieśni Gospel” czy „ Bal
w Operze”. Ostatni raz bawił najmłodszą publiczność rolą Kruka w przedstawieniu „Pinokio”.

Ponadto wystąpił w wielu spektaklach przygotowanych przez gdańską Akademię Muzyczną, której był absolwentem. Zagrał pierwszoplanowe role w takich produkcjach jak: "The old maid and the thief", „ Sen Nocy letniej", "Czarodziejski Flet" "Makbet", "Kto się boi Wirginii Woolf" ,"Przy drzwiach zamkniętych" .

Brał udział w koncertach Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, Operze Nova w Bydgoszczy, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, Sali Muzycznej Pałacu Opatów w Oliwie, Dworku Sierakowskich w Sopocie. Koncertował za granicą w Republice Mołdawskiej, Rumunii i wielokrotnie w Niemczech m.in. na Festiwalu Schlossfestspiele w Schwerinie.

Treści, za które warto zapłacić!
REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

Wideo

Dodaj ogłoszenie