NAUCZYCIEL NA MEDAL | Wojewódzki finał głosowania na nauczycieli zakończony!

DM
7 listopada o godz. 21.00 zakończyło się głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu NAUCZYCIEL NA MEDAL. Wzięli w nim udział zwycięzcy pierwszego, powiatowego etapu prowadzonego osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Słupsku, Rumi oraz w powiatach woj. pomorskiego. Wyróżnienia i nagrody zostaną wręczone 9 listopada podczas V Forum Pomorskiej Edukacji.

Zobacz wyniki finałowego głosowania na nauczycieli:

NAUCZYCIELE KLAS I-III
NAUCZYCIELE KLAS IV-VI, GIMNAZJUM I LICEUM

KLIKNIJ i zobacz też wyniki głosowania na
RADĘ RODZICÓW NA MEDAL

Tu możesz sprawdzić wyniki zakończonego w piątek, 28 października o godz. 21 pierwszego, powiatowego etapu plebiscytu:
Gdańsk
powiat:
bytowski

UWAGA! Dodatkowe nagrody dla nauczycieli

Dzięki współpracy z naszymi partnerami mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych nauczycieli, którzy w pierwszym, powiatowym etapie głosowania zajmą miejsca drugie i trzecie. Otrzymają oni dwuosobowe zaproszenia na 15-lecie Kabaretu Neo-Nówka - spektakl kabaretowy, który odbędzie się 12 listopada, o godz. 20 w Ergo Arenie w Gdańsku. Przed występem zaprosimy nauczycieli na uroczyste wręczenie dyplomów oraz poczęstunek. Zaproszenia na występ kabaretowy otrzymają także wszyscy finaliści, czyli zwycięzcy powiatowego etapu plebiscytu w obu kategoriach, z każdego miasta i powiatu.

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć coś więcej - umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem. Dla nauczyciela, który jest lubiany i szanowany praca jest łatwiejsza, a jej efekty lepsze.

Takich właśnie nauczycieli z Pomorza nagrodzimy w akcji, którą prowadzimy wspólnie z Mieczysławem Strukiem, marszałkiem województwa pomorskiego. Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu, które rozpoczęło się w piątek, 7 października.

Szukamy belfrów, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców swoją cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Ale także takich, którzy wielki szacunek zdobywają fachowością, a czasem nawet... surowością. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając przy tym swój czas wolny.

Laureaci nagród NAUCZYCIEL NA MEDAL zostaną wybrani w głosowaniu prowadzonym osobno w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Rumi oraz we wszystkich powiatach województwa pomorskiego. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach - dla nauczycieli klas I-III oraz tych, którzy uczą starsze dzieci i młodzież.

Głosowanie w miastach i powiatach trwało do 28 października. Zwycięzcy powiatowego etapu akcji zostaną zaproszeni na V Forum Pomorskiej Edukacji, podczas którego z rąk Marszałka Mieczysława Struka odbiorą dyplomy i medale.

To jednak nie wszystko. Po zakończeniu powiatowego etapu głosowania laureaci z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu. Walczą w nim o atrakcyjne nagrody. Na zwycięzców w obu kategoriach (nauczyciele klas I-III szkoły podstawowej i nauczyciele klas IV-VI, gimnazjum i szkół średnich) czeka dwuosobowa wycieczka do Włoch, na którą nauczyciele wraz z osobą towarzyszącą będą mogli wyjechać podczas zimowych ferii.

Nauczyciele, którzy zajmą miejsca od 2 do 5 w wojewódzkim, finałowym rankingu w obu kategoriach, zdobędą dwuosobowe zaproszenia na trzydniowy pobyt w hotelu Wichrowe Wzgórze Oaza Zdrowia na Kaszubach w Chmielnie, wraz z pakietem zabiegów SPA.

Docenimy także aktywnych i zaangażowanych rodziców

Nagradzając nauczycieli nie można zapomnieć o rodzicach, którym sprawy szkoły nie są obojętne. O tych, którzy sami chętnie zgłaszają się do trójki klasowej, a później aktywnie uczestniczą w działaniach Rady Rodziców. Wiele szkół właśnie aktywności rodziców uczniów zawdzięcza pozyskanie sprzętu czy organizację ciekawych wycieczek.

W ramach naszej akcji chcemy zaprezentować takie aktywne rady rodziców z Pomorza. Ich działania opiszemy na łamach gazet stawiając je jako wzór dla innych.

Głosowanie na rady rodziców będzie prowadzone w jednym, wojewódzkim etapie i wyłoni pomorską RADĘ RODZICÓW NA MEDAL, która podczas V Forum Pomorskiej Edukacji otrzyma dyplom. Zdobędzie także bardzo cenną nagrodę dla swojej szkoły - 100 multimedialnych kursów języka angielskiego (roczny dostęp, wszystkie poziomy zaawansowania) ufundowanych przez LANGLOO.COM, największy portal do nauki języka angielskiego.

Rada otrzyma także 1000 złotych na dofinansowanie swojej działalności. Rady, które w pomorskim rankingu zajmą drugie i trzecie miejsce także zdobędą kurs języka angielskiego - 30 i 20 kursów odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w głosowaniu.

Informacji o akcji udziela Sławka Kruszewska - tel. 502 499 097.
e-mail: [email protected].

Regulamin plebiscytu

Honorowym patronem plebiscytu jest:

Partnerem plebiscytu jest

- największy portal do nauki języka angielskiego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki