Najlepsze produkty turystyczne Pomorza

  Najlepsze produkty turystyczne Pomorza

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel "Camp Meeting" w Osieku jest najlepszym produktem turystycznym województwa pomorskiego w 2008 roku.
  Na drugim miejscu plasuje się Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, a na trzecim - "Czarne Wesele"' doroczna impreza organizowana przez Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach i nawiązująca do tradycji wspólnego kopania torfu. Wyniki konkursu ogłoszono podczas pomorskich obchodów Światowego Dnia Turystyki w Malborku.

  Laureaci będą reprezentować Pomorze w etapie centralnym konkursu. Najlepszym zostaną przyznane certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Do 14 listopada br. wszystko powinno być jasne.

  Malborska uroczystość odbyła się w Wielkim Refektarzu na zamku. Spotkało się tam około 200 przedstawicieli samorządów, organizacji turystycznych i firm działających na rzecz rozwoju turystyki na Pomorzu.

  Swoje nagrody wręczyli marszałek województwa pomorskiego, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy ("Gryfy") oraz burmistrz Malborka i Malbork Welcome Center.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo