Najlepsze memy po meczu Wyspy Owcze - Polska. Zobaczcie je koniecznie, uśmiejecie się. "Jest Guardiola, są wyniki"

od 16 lat
Piłkarska reprezentacja Polski wciąż walczy o bezpośredni awans na mistrzostwa Europy w 2024 roku i wygrała w spotkaniu wyjazdowym z najsłabszymi w grupie Wyspami Owczymi 2:0. Pamiętając wyczyny Biało-Czerwonych za trenera Fernando Santosa, to były powody do pewnego niepokoju. Michał Probierz, nowy selekcjoner, odniósł zwycięstwo w debiucie. Zobaczcie najlepsze memy z meczu Polski z Wyspami Owczymi.

Polska była zdecydowanym faworytem meczu z najsłabszymi w grupie Farerami. Trener Michał Probierz lubi mieć własne zdanie, bardzo indywidualne, stąd też zaskakujące decyzje kadrowe. W składzie pojawiło się dwóch debiutantów, czyli Patryk Dziczek z Piasta Gliwice w pomocy oraz Patryk Peda w obronie. Zwłaszcza postawienie na Pedę było sensacyjne, bo to zawodnik który na co dzień gra w trzeciej lidze włoskiej.

Strata punktów przez naszą reprezentacją byłaby absolutną kompromitacją. Różnica jest ogromna między tymi zespołami. Drużyna Wysp Owczych to kopciuszek, który potrafił jednak już sprawić sensację, jak chociażby wygrywając z Turcją. Farerzy postawili się Biało-Czerwonym także na Stadionie Narodowym w Warszawie i Polacy strzelili dwa gole dopiero w drugiej połowie. Autorem obu bramek był Robert Lewandowski, który w rewanżu nie mógł zagrać z powodu kontuzji. W tej sytuacji kapitanem naszego zespołu był Piotr Zieliński.

W naszej reprezentacji grają piłkarze, którzy występują w znanych markach europejskich. Tak jak chociażby Wojciech Szczęsny, Jakub Kiwior, Piotr Zieliński czy Arkadiusz Milik. Farerowie mogą nam tylko pozazdrościć. To jednak dla nich wyjątkowa motywacja do tego, aby na tle takiego rywala pokazać się z jak najlepszej strony, a braki w umiejętnościach piłkarze Wysp Owczych chcieli zniwelować ambicją, wolą walki i dobrym ustawieniem w defensywie.

Polacy szybko strzelili gola w meczu z Wyspami Owczymi, a po zagraniu Piotra Zielińskiego do siarki trafił Sebastian Szymański. To jednak nie była porywająca pierwsza połowa w wykonaniu kadry prowadzonej przez trenera Michała Probierza. Farerzy dzielnie walczyli, starali się prowadzić atak pozycyjny, a nawet potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego. W drugiej połowie zwycięstwo Biało-Czerwonych przypieczętował Adam Buksa.

Internauci jak zwykle nie zawiedli i przygotowali fantastyczne i zabawne memy stosowne do gry reprezentacji Polski i wyniku meczu z Wyspami Owczymi. Zapraszamy do oglądania.