Mundial 2014: Anglia przegrała 1:2 z Włochami. Powtórka [GOLE + ZDJĘCIA + WIDEO]

Tomasz Kuczyński
Anglia - Włochy 1:2
Anglia - Włochy 1:2 EPA/RUNGROJ YONGRIT
Mundial 2014: W meczu grupy D brazylijskiego mundialu Anglia przegrała z Włochami 1:2. Bramki strzelili: dla Anglii - Daniel Sturridge (37); dla Włoch - Claudio Marchisio (35) i Mario Balotelli (50). ZOBACZ WIDEO

Mundial 2014: Anglia – Włochy 1:2

W meczu grupy D brazylijskiego mundialu Anglia przegrała z Włochami 1:2. Bramki strzelili: dla Anglii - Daniel Sturridge (37); dla Włoch - Claudio Marchisio (35) i Mario Balotelli(50).

ZOBACZ KONIECZNIE. JAK PADAŁY BRAMKI:
Mundial 2014: ANGLIA - WŁOCHY 1:2 MARCHISIO, STURRIDGE, BALOTELLI! [WIDEO + ZDJECIA]

Wspaniałe widowisko stworzyli w Manaus piłkarze Anglii i Włoch, w którym było wszystko – walka, emocje i bramki.
W bramce Italii zabrakło kontuzjowanego Gianluigi Buffona, którego zastąpił Salvatore Sirigu. Od pierwszych minut Anglicy postanowili sprawdzić jego formę. Najpierw młody Raheem Sterling huknął z dystansu w boczną siatkę, a potem Jordan Henderson zmusił bramkarza Włoch do wysiłku.

Po drugiej stronie boiska Antonio Candreva zatrudnił Joe Harta, a Mario Balotelli strzelił nad poprzeczką.

CZYTAJ I ZOBACZ KONIECZNIE:
* MUNDIAL 2014: TERMINARZ, PROGRAM TV, TRANSMISJE
* Kto jest największą gwiazdą Mundialu 2014? GŁOSUJ I ZOBACZ WYNIKI
* Miss Mundialu 2014. Zobacz najpiękniejsze kibicki, ale miss jest tylko jedna

W 24. minucie Anglicy byli bliscy objęcia prowadzenia - Danny Welbeck podawał w pole bramkowe do Sterlinga, ale w ostatniej chwili swój zespół uratował Andrea Barzagli.

W 35. minucie było 1:0 dla Włoch. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Candreva podał przed pole karne, Andrea Pirlo przepuścił piłkę między nogami, a Claudio Marchisio strzelił po ziemi tuż przy słupku.
Dwie minuty później Anglicy wyrównali. Wayne Rooney dostał podanie na skrzydło od Sterlinga i posłał piłkę w pole karne, gdzie akcję zamknął Daniel Sturridge.

Emocje były takie, że aż zasłabł jeden z masażystów angielskiej reprezentacji. Szybko udzielono mu pierwszej pomocy, a gdy znoszono go na noszach był przytomny.

W doliczonym czasie I połowy okazję miał Balotelii, ale piłkę z linii bramkowej głową wybił Phil Jagielka. Na koniec tej części Candreva trafił w słupek.

Od 50. minuty Włosi prowadzili 2:1. Candreva dośrodkował idealnie na głowę Balotellego, a ten z bliska głową pokonał Harta.

Od tego momentu mieliśmy akcje za akcje, okazji nie brakowało pod obiema bramkami. Najlepszą sytuację zmarnował Rooney, kiedy strzelił obok słupka.

Sędzia doliczył pięć minut. W czwartej z nich Pirto z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

*\

Mundial 2014: Pełne składy wszystkich zespołów grających na Mundialu 2014

*2500 górników na bruk w Kompanii Węglowej. To tragedia!*Basen Ruda w Rybniku najpiękniejszy w Polsce? ZOBACZ ZDJĘCIA*Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF**

Materiał oryginalny: Mundial 2014: Anglia przegrała 1:2 z Włochami. Powtórka [GOLE + ZDJĘCIA + WIDEO] - Dziennik Zachodni