Głosowanie zakończone
Plebiscyt: MISTRZOWIE MOTORYZACJI
Wybieramy zdjęcia motocykli do kalendarza
Zdjęcia 12 motocykli, które zdobędą najwięcej głosów, trafią na strony kalendarza na 2025 rok. Zdjęcie, które zajmie pierwsze miejsce, trafi na okładkę kalendarza. Jego właściciel, poza nagrodami, zdobędzie także awans do ogólnopolskiego finału akcji. Głosowanie będzie trwać do wtorku, 23 kwietnia 2024 r. do godz. 21:00.
Zwycięzcy:
-
Kawasaki ZX9R, 1998
Sebastian Bis, Grudziądz
422głosy -
Honda Gold Wing 1500 LE, 1998
Leszek Knorst, Grudziądz
411głosów -
Romet Komar, 1981
Marcin Warzybok, Nakło nad Notecią
326głosów -
Harley Davidson, 2002
Mirosław Szczepankiewicz, Brzoza Bydgoska
225głosów -
Suzuki SV 650S, 2004
Dawid Opiński, Toruń
206głosów -
Ducati Monster, 2023
Michał Sowiński, Grudziądz
200głosów -
MZ ES 250/2 Trophy, 1969
Michał Tomaszewski, Strzelno
185głosów -
Honda vf 750 c magna, 1995
Paweł Grzecznik, Brodnica
154głosy -
Yamaha v-star 1100, 2007
Waldemar Balcer, Gorzeń
149głosów -
Suzuki GSXR K7, 2007
Maciej Przestrzelski, Świecie
139głosów -
Kawasaki Z1000, 2009
Paweł Kwiatkowski, Włocławek
125głosów -
Honda goldwing, 2002
Kazimierz Rosiński, Zagorzyce
116głosów
Pozostali:
-
Kingway chopper, 2008
Krzysztof Wieczorek
113głosów -
Suzuki Intruder vs 800, 1995
Kamil Kuziak, Wałdowo
93głosy -
Harley Davidson, 2007
Marcin Moś, Świecie
57głosów -
Kawasaki VN 1700 Nomad, 2012
Tomasz Dziekanowski, Bydgoszcz
47głosów -
Kawasaki VN 2000, 2006
Krzysztof Różański, Łabiszyn
38głosów -
Yamaha XVS 1300
Kamil Chorwacki, Grudziądz
37głosów -
Kawasaki z750, 2005
Adrian Józefowicz, Grudziądz
33głosy -
WSK M06 B3, 1984
Krystian Muzolf, Unisław
31głosów -
Suzuki GSX-R600 K1, 2001
Wojciech Stachowiak, Gostomka
27głosów -
Harley Davidson Sportster 1995
Dariusz Barczewski, Bydgoszcz
25głosów -
Honda CBR F4i, 2002
Szymon Belkowski, Choceń
24głosy -
Harley Davidson V-Rod Custom, 2013
Artur Oleksiński
22głosy -
Ducati Panigale V2, 2023
Michał Ferenc
20głosów -
Kawasaki er6n ABS, 2012
Damian Sikorski, Grudziądz
18głosów -
YAMAHA XVS 1100, 2009
Piotr Lis, Zarośle Cienkie
17głosów -
Honda Vtx1800, 2004
Andrzej Brzykcy, Żnin
17głosów -
Trójkołowiec, 2008
Tomasz Mróz, Ludwiniec
17głosów -
Mz etz250, 1988
Kazimierz Gąsiewicz, Brzozówka
16głosów -
Yamaha Yzf, 2013
Katarzyna Depczyńska, Łysomice
15głosów -
Harley Davidson Sportster 72 Custom, 2014
Andrzej Szczęśniak, Łubianka
14głosów -
Junak M12VINTAGE, 2023
Jacek Substyk, Świecie
14głosów -
Yamaha Bulldog 1100, 2003
Marek Wiśniewski, Kruszwica
14głosów -
Yamaha Virage 535, 1996
Kamil Butlewski, Biały Bór
13głosów -
Honda CBR F4, 1999
Mateusz Grzelczak, Toruń
13głosów -
Suzuki Savage, 1986
Konrad Kaczmarek
13głosów -
Honda CBR 600 F4i
Mariusz Knapinski, Bydgoszcz
12głosów -
Suzuki V strom 1000 DL, 2007
Zbigniew Pietrkiewicz
12głosów -
Suzuki Bandit 600S, 2000
Adrian Brzeski
11głosów -
Triumph Speed Triple 1050, 2011
Adam Sztuczka, Ciechocinek
11głosów -
Dniepr MT 10, 1981
Lech Ziętara, Strzelce Górne
11głosów -
WSK 125 M06B3, 1979
Mirosław Kamiński, Nowe
11głosów -
Honda CBR 125, 2004
Patryk Lemańczyk, Sicienko
10głosów -
Indian Super Chief Limited, 2023
Aleksandra Kozłowska, Bydgoszcz
10głosów -
Suzuki DL 1000, 2003
Emil Bonawenturski, Włocławek
10głosów -
Honda vtx 1800s
Tomasz Sala
8głosów -
Honda CBR F4i, 2002
Łukasz Andler, Pakość
8głosów -
Moto Guzzi Griso 1200, 2012
Jan Gołębiewski, Toruń
7głosów -
Yamaha mt09sp, 2021
Wiktor Graboś, Toruń
7głosów -
Mińsk M 103, 1963
Paulina Nitka, Gostomka
7głosów -
Suzuki SV1000S
Michał Romanowski, Turzno
7głosów -
Honda NC750X, 2014
Lesław Lewko, Nowa Wieś
6głosów -
Hyosung Aquila 125, 2004
Patryk Grzela, Grudziądz
6głosów -
Harley Davidson FLSB Sport Glide, 2021
Janek Janicki, Włocławek
6głosów -
Honda Vfr vtec, 2007
Tomasz Kluz
6głosów -
Kawasaki ZX6R
Dawid Jaworski
5głosów -
HONDA CB600F HORNET, 2003
Damian Słobodzie, Serock
5głosów -
Honda Hornet, 1999
Jakub Nowicki, Ciechocinek
5głosów -
Suzuki Bandit 600 S, 2000
Magdalena Górska, Toruń
5głosów -
BMW R1200RT, 2007
Kazimierz Sobieszczyk, Nakło nad Notecią
5głosów -
HONDA CMX 1100 REBEL
Tomasz Romański
5głosów -
Bmw k1300 r, 2009
Sławomir Owczarz, Pruszcz
5głosów -
Honda cbr f4
Artur Chmielewski, Toruń
5głosów -
Suzuki GSR, 2008
Piotr Malinowski, Łasin
5głosów -
Yamaha fz6 n
Przemysław Czubala, Wawrzynki
4głosy -
SUZUKI GSX-R 600 K9, 2009
Sebastian Mazur, Żnin
4głosy -
HONDA SHADOW VT1100 Sabre, 2002
Marcin Daroń, Drzonówko
4głosy -
Indian Scout Bobber, 2019
Marek Łukasik, Bydgoszcz
4głosy -
Yamaha xv 1100 Virago, 1995
Wojciech Poturalski, Wola Kożuszkowa
4głosy -
Yamaha Road Star 1700, 2007
Robert Przybyłowski, Włocławek
4głosy -
Kawasaki GPz 900r Ninja, 1985
Dorian Polus, Bydgoszcz
3głosy -
Dealim daystar, 2001
Krystian Pietrykowski, Toruń
3głosy -
Ktm lc4 625 smc, 2004
Bartosz Nowakowski, Toruń
3głosy -
Honda Shadow, 1990
Przemysław Zieliński, Bydgoszcz
3głosy -
Zipp Montana, 2015
Monika Szklanna
3głosy -
Honda Valkyrie, 1998
Łukasz Wajer, Nowa Wieś
3głosy -
Suzuki Intruder VS 800
Miłosz Drzazga
3głosy -
Suzuki Gsx1100G, 1992
Paweł Wardencki, Grudziądz
3głosy -
Victory Vision, 2008
Krzysztof Żuchowski, Grudziądz
2głosy -
Kawasaki gpz 500, 1997
Andrzej Buczkowski, Toruń
2głosy -
Yamaha Road Star 1700, 2008
Zbigniew Sadurski, Bydgoszcz
2głosy -
Yamaha YZF250, 2005
Mateusz Jażdżewski, Mątawy
2głosy -
Harley-Davidson SportSter, 2003
Krystian Mencel, Żędowo
2głosy -
Honda VTR 1000 F, 2000
Dariusz Zając, Gniewkowo
2głosy -
Honda VTX 1300, 2005
Jerzy Pietrewicz, Bydgoszcz
2głosy -
Yamaha Tracer 900 GT, 2019
Nowaczewski Maciej, Łochowo
1głos -
Honda CB 600F Hornet PC34, 2002
Marcin Jąkała, Zielonczyn
1głos -
Suzuki vstrom 650
Borys Wanecki, Bydgoszcz
1głos -
Indian Chief Dark Horse, 2016
Marcin Dojaś, Toruń
1głos -
FAT CHICK - Harley Davidson Softail Deuce, 2001
Agata Roman, Grudziądz
1głos -
Suzuki Intruder vl1500lc
Maciej Milanowski, Krusza Zamkowa
1głos -
Harley Davidson Sportster 48, 2018
Piotr Śmigocki, Osielsko
1głos -
Kawasaki ZX6r, 2002
Sylwester Czerwiński, Toruń
1głos -
Kawasaki Z750, 2007
Patryk Kuczkowski, Grudziądz
1głos -
BMW R1200 GS Adventure, 2015
Jakub Jankowiak, Grudziądz
1głos -
Honda rebel, 1997
Krzysztof Grzela, Grudziądz
1głos -
Ogar 200, 1986
Ryszard Strzysz, Młodocin
1głos -
Kawasaki Vulcan, 1990
Cezary Kaliski, Grudziądz
1głos -
EasyTrike HighWay, 1996
Krystian Mencel, Żędowo
1głos