reklama

Medale dla wyjątkowych par [ZDJĘCIA]

Edyta OkoniewskaZaktualizowano 
Dwadzieścia sześć małżeństw spotkało się w sali im. L. Szopińskiego w Kościerzynie, by wspólnie uczcić złote gody. Podczas radosnej uroczystości nie zabrakło wzruszeń i wspomnień

To było wyjątkowe święto niezwykłych par. W sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszów długoletniego pożycia małżeńskiego. Pary w uroczystej oprawie świętowały złote gody, a zatem 50. rocznice ślubów. W imieniu prezydenta RP, burmistrz miasta, Michał Majewski, wręczył jubilatom „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie”. Podczas spotkania wyróżniono 26 par. Jedna z nich mogła poszczycić się dłuższym stażem małżeńskim, bo 66-letnim.

Jubilaci:
Teresa i Waldemar Bałukałowie, Irena i Marian Baryłowie, Halina i Benedykt Brezowie, Jadwiga i Roman Brzezińscy, Brygida i Stanisław Gawinowie, Regina i Benedykt Grudzińscy, Halina i Zygmunt Kaliszewscy, Elżbieta i Kazimierz Koseccy, Stanisława i Kazimierz Kostanowiczowie, Maria i Leonard Krauzowie, Jadwiga i Edmund Kulasowie, Halina i Henryk Kupieccy, Irena i Erwin Miot-kowie, Danuta i Jan Michalakowie, Irena i Brunon Mierscy, Zdzisława i Hubert Nakielscy, Gertruda i Brunon Recławowie, Irena i Jan Rekowscy, Anna i Józef Strusowie, Regina i Leon Szulcowie, Maria i Brunon Trokowie, Janina i Zygfryd Wantoch-Rekowscy, Wiesława i Bronisław Walińscy, Stefania i Ryszard Weissowie, Helena i Zygmunt Zaborowscy. Natomiast Urszula i Stanisław Piechoccy - świętowali 66. rocznicę ślubu.

Wszystkim małżonkom składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia. Zgody, jedności i miłości - życzy redakcja „Gryfa Kościerskiego”.

Filmowy tytuł głosi, że diamenty są wieczne. Podobnie jest z małżeństwem Państwa Kazyszka, którzy obchodzą diamentowe gody.

Jubileusze małżeńskie są świętem całej rodziny. Im dłuższy staż, tym więcej powodów do radości. Wyjątkowym stażem małżeńskim mogą cieszyć się Państwo Łucja i Jan Kazyszka ze Starego Bukowca. 12 września małżonkowie świętować będą 60. rocznicę ślubu. W tym wyjątkowym wydarzeniu jubilatom towarzyszyć będą najbliżsi. Małżonkowie mają 3 córki, 5 wnucząt i 4 prawnucząt. Z okazji wyjątkowego święta bukiet najwspanialszych życzeń, nieprzemijającej miłości, zdrowia i doczekania w szczęściu następnych jubileuszy - składają córki, zięciowie, wnuczęta i prawnuczęta.

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie