Mariusz Wawrzyńczyk - "Zawsze pod wiatr". Marcin Nierubiec i...

  Mariusz Wawrzyńczyk - "Zawsze pod wiatr". Marcin Nierubiec i Marek Kościkiewicz wśród kompozytorów na nowej płycie wokalisty. Bajm na deser

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Dereszyński

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Mariusz Wawrzyńczyk - "Zawsze pod wiatr". Marcin Nierubiec i Marek Kościkiewicz wśród kompozytorów na nowej płycie wokalisty. Utwór grupy Bajm "Biała armia" na deser.
  Mariusz Wawrzyńczyk to, wokalista, producent wykonawczy swojej płyty. Ma już za sobą debiut fonograficzny, muzyczne dziecko - to nowa płyta “Zawsze pod wiatr” z 2018 r. Na krążku "Zawsze pod wiatr" jest 11 utworów plus jako bonus remix utworu “Biała armia”. Jak sam przyznaje, dużą motywacją do pracy są fani.

  Płyta "Zawsze pod wiatr" jest spójna, raczej elektroniczna. Znajdują się na niej głównie 3-minutowe utwory radiowe. Wideoklip - “To tylko chwila” - muzyka Marcin Nierubiec. Jeden oficjalny utwór - jak na razie. Na płycie są trzy kompozycje Marcina Nierubca, także jedna Marka Kościkiewicza.

  Mariusz Wawrzyńczyk ma za sobą duety z Anią Rusowicz i Krzysztofem Jaryczewskim. Zdobywał doświadczenie sceniczne w programie "Bitwa na głosy", na Festiwalu w Opolu w 2015 r. czy w programie "Szansa na sukces".

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo