Mamy dla Ciebie PREZENT – Kujawsko-Pomorski Poradnik Turystyczny. Zapisz się na BEZPŁATNĄ wysyłkę!

Akcja specjalna Kujawsko - Pomorski Poradnik Turystyczny
Już dziś możesz zapisać się na wysyłkę Kujawsko-Pomorskiego Poradnika Turystycznego. Wypełnij krótki formularz (link znajdziesz poniżej), a otrzymasz od nas ten wyjątkowy prezent. W środku znajdziesz pomysły na ciekawe wycieczki weekendowe i wiele atrakcji w każdym powiecie. Poradnik jest całkowicie darmowy!

Województwo kujawsko-pomorskie to coraz częstszy kierunek podróży dla turystów nie tylko z kraju, ale i zagranicy. Stoją za tym znane i doceniane zabytki, liczne atrakcje czy bogactwo kulturowe, chętnie odkrywane przez odwiedzających te ziemie. Nie brakuje tu zarówno śladów wielkiej, niekiedy burzliwej historii, pięknej przyrody, jak i nowoczesnych obiektów stworzonych z myślą o miłym spędzaniu czasu.

Nie sposób zliczyć atrakcji turystycznych całego województwa, szczególnie że bardzo często są to zaskakujące i nieoczywiste miejsca, które potrafią zadziwić nawet mieszkańców regionu. Z myślą o tym, aby ułatwić każdemu poznawanie Kujaw i Pomorza, stworzyliśmy poręczny poradnik, prezentujący najciekawsze punkty na mapie każdego powiatu.

W tym wyjątkowym wydaniu znajdziecie:

  • Turystyczny opis powiatów wraz z 15 -oma atrakcjami w każdym z nich. Zarówno tymi popularnymi, jak i mniej oczywistymi miejscami.
  • Mapki z obowiązkowymi turystycznymi punktami, które warto zobaczyć
  • 5 miast prezydenckich do zwiedzenia w weekend, a w każdym z nich aż 15 atrakcji do zobaczenia
  • Przydatne wskazówki o tym, jak zwiedzać region
  • Pomysły na weekendowe wycieczki pełne wrażeń!

Kujawsko-Pomorski Poradnik Turystyczny to aż 116 stron o regionie, pomysły na bliższe lub dalsze wycieczki, miejsca, które warto zobaczyć i w których warto się zatrzymać!
Aby otrzymać poradnik, wystarczy wypełnić krótki formularz, do którego link znajduje się poniżej:

Papierową wersję poradnika wyślemy za darmo do 3 000 osób! Zapisy na poradnik otwarte do 23 maja b.r. Zapisz się już dziś!
Poradniki będziemy wysyłać drogą pocztową po 23 maja.

REGULAMIN

Materiał oryginalny: Mamy dla Ciebie PREZENT – Kujawsko-Pomorski Poradnik Turystyczny. Zapisz się na BEZPŁATNĄ wysyłkę! - Gazeta Pomorska