Majówka 2020 w telewizji. Jakie filmy będziemy mogli obejrzeć w nadchodzący długi weekend (1-3 maja) w TV? Program TVP, TVN i Polsat

Sandra Janikowska
Sandra Janikowska
Już w najbliższy piątek, 1 maja, rozpocznie się długi weekend majowy. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną tegoroczna majówkę spędzimy w odosobnieniu. A co wtedy można robić? Nadrabiać zaległości w filmach i serialach! Czy majówka w tv może odbyć się bez ciekawych propozycji filmowych? Telewizje wyszły naprzeciw oczekiwaniom widzów i przygotowały coś zarówno dla starszych, jak i młodszych! Jaką ofertę znajdziemy w tv? Co warto obejrzeć w majówkę? Sprawdźcie poniżej!
Już w najbliższy piątek, 1 maja, rozpocznie się długi weekend majowy. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną tegoroczna majówkę spędzimy w odosobnieniu. A co wtedy można robić? Nadrabiać zaległości w filmach i serialach! Czy majówka w tv może odbyć się bez ciekawych propozycji filmowych? Telewizje wyszły naprzeciw oczekiwaniom widzów i przygotowały coś zarówno dla starszych, jak i młodszych! Jaką ofertę znajdziemy w tv? Co warto obejrzeć w majówkę? Sprawdźcie poniżej! Pixabay
Już w najbliższy piątek, 1 maja, rozpocznie się długi weekend majowy. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną tegoroczna majówkę spędzimy w odosobnieniu. A co wtedy można robić? Nadrabiać zaległości w filmach i serialach! Czy majówka w tv może odbyć się bez ciekawych propozycji filmowych? Telewizje wyszły naprzeciw oczekiwaniom widzów i przygotowały coś zarówno dla starszych, jak i młodszych! Jaką ofertę znajdziemy w tv? Co warto obejrzeć w majówkę? Sprawdźcie poniżej!

Tegoroczna majówka będzie nieco inna inne niż dotychczas. Wielu z nas nie spędzi tego czasu w gronie najbliższych ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce. Koronawirus pokrzyżował wszystkim plany! Warto jednak mieć na uwadze bezpieczeństwo swoje oraz innych i zostać w domu - także w tym okresie. Z pomocą w tym cięzkim dla wszystkich czasie idą stacje telewizyjne, które mają na uwadze, że majówkę w 2020 roku będziemy świętować w zaciszu domowym. Z tej okazji przygotowali wiele interesujących propozycji filmowych na zbliżający się długi weekend.

Piątek, 1 maja. Program TV

Rybki z ferajny, Polsat, godz. 10:05

Rybka o imieniu Oscar musi uratować zakochaną w nim Angie, która została porwana.

Słodka Irma, TVP2, godz. 11:30

Policjant Patou zakochuje się w prostytutce Irmie, nazywanej takze Słodką. Z tego tez względu udaje angielskiego lorda i zostaje jej jedynym klientem.

Boyhood, TVN, godz. 11:35

Sześcioletni Mason Evans wraz ze starszą siostrą mieszkają z matką, Olivią, która jest samotną matką. Kobieta przeprowadza się do Houston, by rozpocząć studia. Pewnego dnia w życiu dzieci pojawia się ich ojciec. Chce spędzać z nimi więcej czasu. Olivia zabiera Masona na jedną ze swoich lekcji. Właśnie wtedy chłopiec poznaje profesora Billa Welbrocka, z którym po kilku miesiącach Olivia biorze ślub. Rodzina powiększa się o dzieci Billa z pierwszego małżeństwa. Jednakże jest jeden probelm - ojczym jest zwolennikiem surowego wychowania. W dniu piętnastych urodzin Mason sam sięga po alkohol i marihuanę. Będą problemy?

Shrek 2, Polsat, godz. 12:00

Ciąg dalszy przygód zakochanej pary - ogra i księżniczki. Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę.

Bitwa o Midway, TVN7, godz. 12:20

Oficerowie USA przygotowują plan uprzedzenia ataku japońskiej floty. Uda im się?

Pani Doubtfire[/i], Polsat, godz. 13:55

Bezroboyny aktor i ojciec Daniel Hillard po czternastu latach rozwodzi się z żoną, Mirandą. Zgodnie z wyrokiem sądu troje swoich dzieci, 14-letnią Lydię, 12-letniego Chrisa i 5-letnią Natalie, może widywać tylko raz w tygodniu. Znajduje jednak sposób, by się do nich zbliżyć. Dowiaduje się, że zapracowana Miranda szuka gosposi. Odpowiada więc na ogłoszenie.

Moje wakacje z Rudym,TVP1, godz. 13:55

Jedenastoletni Mick zostaje wysłany na farmę do dziadka. Chłopak nie jest najszczęśliwszy z tego powodu, boi się, że na miejscu będzie się nudził. Wszystko odmienia pies o niespotykanym kolorze sierści - Blue.

Mimzy: Mapa czasu, TVN7, godz. 14:55

Ciekawa propozycja dla młodszych widzów, która nie zawiedzie prawdziwych wielbicieli kina familijnego. Dobra rozrywka.

Nigdy w życiu, TVN, godz. 14:55

Porzucona przez męża kobieta zaczyna nowe życie. Co z tego wyniknie?

Oświadczyny po irlandzku, TVP2, godz. 16:10

Młoda Anna Brady chce się oświadczyć swojemu chłopakowi, Jeremy'emu. Planuje to uczynić 29 lutego w Dublinie, ponieważ według irlandzkiej tradycji w tym dniu ukochany nie może jej odmówić. Kobieta wsiada na pokład samolotu lecącego do Dublina. Podróż nie przebiega jednak tak, jak to sobie zaplanowała. Czy to zwiastuje kłopoty?

Znów mam 17 lat, TVN7, godz. 16:55

Nastoletni Mike O'Donnell to gwiazda szkolnej drużyny koszykówki. Chłopak ma szansę otrzymać stypendium sportowe, jednak rezygnuje z kariery i wiąże się ze swoją ukochaną Scarlett. Ponad dwadzieścia lat później Mike jest sfrustrowanym mężczyzną w średnim wieku. Po separacji z żoną zamieszkał u swojego przyjaciela, Neda, jednak jego kariera w firmie farmaceutycznej utknęła w martwym punkcie. Jakby problemów było mało Mike nie potrafi nawiązać kontaktu ze swoimi dorastającymi dziećmi. Co z tego wyniknie?

Dobry dinozaur, TVN, godz. 17:05

Asteroida, która doprowadziła do zagłady dinozaurów, finalnie nie uderzyła w Ziemię. W alternatywnej historii, w której wielkie gady nie wymarły, Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt.

C.K. Dezerterzy, TVP2, godz. 18:35

Jest rok 1918. Do garnizonu na węgierskiej prowincji przybywa nowy zastępca dowódcy, von Nogay. Postanawia przekształcić międzynarodową zbieraninę maruderów w prawdziwych żołnierzy. Surowa dyscyplina nie podoba się Polakowi Kaniowskiemu, który wraz z Węgrem Benedekiem i żydowskim krawcem z Wiednia, Morycem Haberem, przygotowuje plan dezercji.

Mission: Impossible 4 - Protokół duchów, TVN, godz. 20:00

Światu grozi wojna nuklearna. Agenci chcą ratować świat, dlatego też wkraczają do akcji.

Sami swoi, Polsat, godz. 20:05

Jesteśmy na Kresach Wschodnich przed II wojną światową. Między dwiema rodzinami - Kargulów i Pawlaków - nieustannie wybuchają sąsiedzkie kłótnie i wciąż dochodzi do nieporozumień. W ich wyniku spłonęły dwie stodoły, doszło także do rozlewu krwi. Jasiek Pawlak, musi uciekać do Ameryki, by uniknąć więzienia. Po wielu latach odwiedza krewnych w Polsce i ze zdziwieniem stwierdza, że obie rodziny żyją teraz w przyjaźni. Co tam się wydarzyło?

Niania w Nowym Jorku, TVP2, godz. 21:15

Annie Braddock skończyła studia antropologiczne na jednej z nowojorskich uczelni. Dziewczyna nie wie, co chce robić dalej w życiu. Pewnego dnia przypadkowo poznaje Panią X i jej kilkuletniego synka, Grayera. Czy spotkanie to zmieni jej życie?

Green Lantern, TVN7, godz. 21:30

Od wieków działają obrońcy pokoju i sprawiedliwości - Green Lantern Corps. Każdy z nich złożył przysięgę dotyczącą ochrony międzygalaktycznego porządku. Niebawem na horyzoncie pojawia się jednak nowy wróg, potężny Parallax. Czy Green Lantern Corps sobie z nim poradzą?

Osaczeni, TVP1, godz. 21:30

Przedstawicielka firmy ubezpieczeniowej szuka złodzieja obrazów. Czy uda się jej go złapać?

Dwanaście małp, TVN, godz. 22:40

Jest rok 2035. Niebezpieczna choroba doprowadziła do niemal całkowitej zagłady ludzkości. Nieliczni ocalali znajdują schronienie pod ziemią. Naukowcy usiłują znaleźć sposób umożliwiający powrót do normalnego życia.

Cienka czerwona linia, Polsat, godz. 22:55

Trwają działania wojenne na Oceanie Spokojnym. Szeregowiec Witt, zbiegł z wojska i zamieszkał na jednej z rajskich pacyficznych wysepek. Wkrótce zostaje odnaleziony przez sierżanta Edwarda Welsha i jako dezerter oddelegowany z powrotem na front. Co z tego wyniknie?

Szef, TVP2, godz. 23:05

Doświadczony kucharz Carl Casper rzuca pracę w renomowanej restauracji. Postanawia prowadzić mobilny bar szybkiej obsługi w Miami.

Piknik z niedźwiedziami, TVP1, godz. 23:35

Dwaj przyjaciele z czasów młodości ruszają na pieszą wyprawę, która zmieni ich spojrzenie na świat. Co ulegnie zmianom?

Ze śmiercią jej do twarzy, TVN7, godz. 23:50[/b]

Narcystyczna aktorka Madeline coraz bardziej czuje upływ czasu. Jej mąż Ernest przeklina chwilę, w której poznał przyszłą żonę. Pewnego dnia Madeline spotyka swoją dawną przyjaciółkę Helen, byłą narzeczoną jej męża. Czy spotkanie to odmieni jej życie?

ZOBACZ TAKŻE: Majówka 2020: Co wolno robić i jak ją spędzić w czasie epidemii koronawirusa? Majówka 2020 nie musi być stracona

Sobota, 2 maja. Program TV

[i]Pan Wołodyjowski, TVP1, godz. 9:55

Hetman Sobieski mianuje płk. Michała Wołodyjowskiego komendantem stanicy w Chreptiowie. Wśród podległych mu żołnierzy znajduje się zdrajca.

Niania w Nowym Jorku, TVP2, godz. 12:05

Annie Braddock właśnie skończyła studia antropologiczne na jednej z nowojorskich uczelni. Teraz dziewczyna nie wie, co chce robić dalej w życiu. Pewnego dnia przypadkowo poznaje Panią X i jej kilkuletniego synka. Czy spotkanie to odmieni jej życie?

Tarapaty, Polsat, godz. 12:15

Dwunastoletnia Julka spędza wakacje u ciotki w Warszawie. Tam poznaje mieszkającego w tej samej kamienicy Olka. Dzieciakom wpada w ręce plan wiodący do skarbu. Czy to zwiastuje kłopoty?

Opowieści na dobranoc, Polsat, godz. 13:55

Nieudacznik dostaje szansę na odmianę swojego losu. Jego życie może przypomnieć bajkę.

Beethoven 3, TVN, godz. 15:15

Newtonowie wraz z trójką swoich dzieci jadą na wakacje do Europy. Później zamierzają dotrzeć do Kalifornii, gdzie ma się odbyć rodzinny zjazd. Chcą, by ich ukochany Beethoven również tam był.

Iron Man, TVN7, godz. 17:30

Multimilioner Tony Stark jest właścicielem najnowocześniejszych na świecie zakładów zbrojeniowych Stark Industries. Obce mu są moralne rozterki związane z przeznaczeniem jego wynalazków. Podczas pobytu w Afganistanie, gdzie prezentuje nowy produkt, zostaje uprowadzony przez oddział bojowników, którzy żądają, by skonstruował dla nich broń. W tajemnicy przed porywaczami Starkowi udaje się stworzyć gigantyczny superkombinezon i uciec z niewoli. Przygoda ta całkowicie zmienia jego światopogląd.

60 sekund, TVN7, godz. 20:00

Słynny złodziej Randall Raines potrafi ukraść każdy samochód w zaledwie 60 sekund. Postanowił jednak zmienić swoje życie. Uda mu się?

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, TVN, godz. 20:00

Na świat przychodzi Benjamin Button, noworodek przypominający osiemdziesięcioletniego starca. Jego matka umiera tuż po porodzie, a ojciec, porażony brzydotą syna, porzuca go pod drzwiami domu starców. Chłopcem opiekuje się czarnoskóra Queenie. Jednakże wraz z upływem czasu Benjamin młodnieje.

Madagaskar 3, Polsat, godz. 20:05

Znane z perypetii, podróżujące zwierzaki dostają szansę powrotu do domu. Dołączają do trupy cyrkowej. Myślicie, że wyniknie z tego coś dobrego?

27 sukienek, TVP2, godz. 20:55[/b]

Katherine Heigl staje się singielką, będzie bohaterką szyderczego felietonu.

[i]Wkręceni 2, TVP1, godz. 21:30

Skromny Ślązak trafia do świata show-biznesu. Poznaje mroczne strony sławy. Co z tego wyniknie?

Dorwać Wattsa, TVP2, godz. 22:55

Sprawa gangstera łączy losy detektywa z Hongkongu i amerykańskiego hazardzisty.

Teoria wszystkiego, TVN, godz. 23:20

Naukowiec poznaje miłość swojego życia. jednakże oboje mierzą się z druzgoczącą diagnozą lekarską.

Ostatnia akcja, TVP1, godz. 23:20

Komisarz Majchrowski jest na usługach ludzi mecenasa Szaro, właściciela luksusowego klubu, który prowadzi ciemne interesy. Szaro to człowiek bezwzględny i chciwy. W jego barze pracuje urocza Magda. Dziewczynę bardzo źle traktują ochroniarze Szaro. Wstawia się za nią kelner Mateusz Zuber. Przez to traci pracę. Czy to koniec kłopotów?

Pitbull, Polsat, godz. 00:00

Pięciu warszawskich policjantów prowadzi śledztwo w sprawie zabójstw ormiańskich handlarzy.

Śmietanka towarzyska, TVP2, godz. 00:50

Bobby marzy o sławie i karierze. W tym celu udaje się do Hollywood, by podjąć pracę u wujka, który jest agentem gwiazd. Tam pozna swoją miłość.

Trędowata, TVP1, godz. 1:00

Ordynat Waldemar Michorowski to człowiek nowoczesny. Zakochuje się z wzajemnością w miłej Stefanii Rudeckiej, guwernantce swojej kuzynki Luci Elzonowskiej. Dziewczynie jest jednak bardzo trudno wkraść się w łaski konserwatywnego środowiska, nieprzychylnego osobom z niższych sfer. Arystokraci dają ubogiej dziewczynie jednoznacznie do zrozumienia, że nigdy nie stanie się jedną z nich, a małżeństwo z Michorowskim byłoby niewybaczalnym mezaliansem.

Niedziela, 3 maja. Program TV

Pan Wołodyjowski, TVP1, godz. 10:00

Dalszy ciąg przygód Michała Wołodyjowskiego. Uprowadzona Baśka rani napastnika i ucieka. Wściekły porywacz napada na Raszków.

Doktor Dolittle i pies prezydenta, Polsat, godz. 10:30

Maya Dolittle jest córką słynnego weterynarza, który potrafi porozumiewać się ze zwierzętami. Dziewczyna odziedziczyła po ojcu ten wspaniały dar. Czy pójdzie w ślady ojca?

Neurochirurg, TVN, godz. 11:30

Program ten dotyczy boga polskiej neurochirurgii, prof. Mirosława Ząbka, który wraz ze swoim zespołem wspólnie opracował metodę leczenia wady metabolizmu.

[i]27 sukienek, TVP2, godz. 11:55[/b]

Katherine Heigl staje się w singielką, która będzie bohaterką szyderczego felietonu.

Madagaskar 3, Polsat, godz. 12:20

Znane z perypetii, podróżujące zwierzaki dostają szansę powrotu do domu. Dołączają do trupy cyrkowej. Myślicie, że wyniknie z tego coś dobrego?

Trędowata, TVP1, godz. 13:00

Ordynat Waldemar Michorowski to człowiek nowoczesny. Zakochuje się z wzajemnością w miłej Stefanii Rudeckiej, guwernantce swojej kuzynki Luci Elzonowskiej. Dziewczynie jest jednak bardzo trudno wkraść się w łaski konserwatywnego środowiska, nieprzychylnego osobom z niższych sfer. Arystokraci dają ubogiej dziewczynie jednoznacznie do zrozumienia, że nigdy nie stanie się jedną z nich, a małżeństwo z Michorowskim byłoby niewybaczalnym mezaliansem.

Atramentowe serce, TVN, godz. 15:05

Introligator Mo Folchart razem ze swoją 12-letnią córką Meggie mieszka w domu, który jest pełen książek. Żona mężczyzny zaginęła przed kilku laty w tajemniczych okolicznościach. Mo nie jest jednak zwykłym introligatorem - posiada niezwykły dar.

RRRrrr!!!, TVN7, godz. 15:45

W świecie, w którym najcenniejszym skarbem jest szampon, dochodzi do zbrodni.

W głowie się nie mieści, TVN, godz. 17:15

Jedenastoletnia Riley opuszcza rodzinne strony. Wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco. Czuje się zagubiona i próbuje oswoić się z nową sytuacją. Postępowaniem dorastającej dziewczynki kierują emocje. Co z tego wyniknie?

Po prostu być, TVP2, godz. 18:30

Nastoletni gwiazdor Jordan podczas ucieczki przed grupą fanek wpada na uczennicę szkoły artystycznej. Kilka dni, które wspólnie spędzą, bardzo ich do siebie zbliża.

Iron Man 3, TVN7, godz. 20:00

Milioner Tony Stark, który w supernowoczesnej żelaznej zbroi Iron Mana wybawił świat z kłopotów, cieszy się powszechnym szacunkiem i dla wielu ludzi jest bohaterem. On sam jednak odczuwa niepokój i cierpi na bezsenność. Pewnego dnia do ukochanej Tony'ego, kierującej firmą Stark Industries Pepper Potts, zgłasza się ktoś z przeszłości Starka - naukowiec Aldrich Killian.

Jupiter: intronizacja, TVN, godz. 21:30

Jupiter Jones urodziła się nocą, a całemu zdarzeniu towarzyszyły cudowne znaki, które świadczyły, że osoba ta dokona kiedyś rzeczy wielkich. Jej rodzice spotkali się w Petersburgu, a ojciec, Maximilian Jones, został niedługo po tym zamordowany. Matka z córką [rzeprowadziły się do Chicago, by zamieszkać z rodziną kobiety. Jaki będzie ciąg dalszy tej historii?

Reguła milczenia, TVP2, godz. 21:55

Stateczny prawnik ukrywa swoją przeszłość. Dociekliwy dziennikarz miesza w jego spokojnym życiu.

Kamerdyner, TVP1, godz. 22:25

Kaszuby na początku XX w. Mateusz Kroll po śmierci matki trafia do arystokratycznej rodziny ojca. Dorasta w pałacu Gerdy von Krauss w towarzystwie przyrodniego rodzeństwa. Między nim a młodą Maritą rodzi się uczucie. Niebawem dochodzi do ważnych historycznych wydarzeń.

Hellboy 2: Złota armia, TVN7, godz. 22:40

Anung un Rama, zwany Hellboyem rodzi się w płomieniach w wyniku eksperymentu okultystycznego przeprowadzonego przez nazistów. Specjalista od zjawisk paranormalnych, prof. Trevor "Broom" Bruttenholm, podejmuje się opieki nad nim. W wigilię Bożego Narodzenia 1955 r. naukowiec opowiada Hellboyowi legendę o wojnie, którą przed wiekami ludzie toczyli z królestwem elfów, faunów i trolli.

Transformers: Zemsta Upadłych, Polsat, godz. 00:00

Minęły dwa lata od zwycięskiej bitwy z Deceptikonami, po której zapanował pokój. Wszyscy pilnują porządku. Sam Witwicky, który odegrał kluczową rolę podczas wojny między dwiema rasami inteligentnych robotów, teraz prowadzi spokojne życie. Co tym razem zakłóci spokój?

Szef, TVP2, godz. 00:05

Doświadczony kucharz Carl Casper rzuca pracę w renomowanej restauracji. Postanawia poprowadzić mobilny bar szybkiej obsługi w Miami.

Wkręceni 2, TVP1, godz. 01:00

Skromny Ślązak trafia do świata show-biznesu. Poznaje mroczne strony sławy.

ZOBACZ TAKŻE: Majówka 2020: MEMY. Internauci śmieją się z majówki. Najlepsze memy na koniec weekendu 2020 [27.04.2020]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mariusz

Niestety żadnych nowości nie ma, większość filmów się już widziało. Trzeba będzie coś w sieci obejrzeć. Widziałem, że jest Zenek na VOD, może go się wieczorem włączy .

Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki