Epidemia koronawirusa spowoduje kryzys gospodarczy, co odbije się także na futbolu. Kluby są w coraz trudniejszej sytuacji i w Polsce patrzą błagalnie na pomoc ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kondycja finansowa klubów będzie słabsza, spadną zarobki piłkarzy, a i kadry poszczególnych zespołów mogą się diametralnie zmienić. Dziś każdy patrzy na to, jak ratować budżet swojego klubu. Pierwsze zmiany kadrowe zaczęły się już w Pogoni Szczecin, a z drużyną pożegnali się Soufian Benyamina i Zvonimir Kożulj.
CZYTAJ TAKŻE: Piękne i seksowne polskie sportsmenki ZDJĘCIA
Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Sassuolo może zrezygnować z wykupienia Lukasa Haraslina, bo włoskie kluby też będą musiały oszczędzać. Przy całym szacunku dla sporych umiejętności słowackiego skrzydłowego, to dziś gdański klub bardziej niż Haraslina potrzebuje 2,2 miliona euro, które Sassuolo ma za niego zapłacić.
- Trochę zmian na pewno będzie. Co do samej Lechii, to powinniśmy dać sobie radę. Zarząd robi działania, żeby sytuację wyprostować i z tego co wiem, to jesteśmy zabezpieczeni. Najwyżej zmieni się strategia na przyszłe sezony. Zresztą od dłuższego czasu przebudowujemy drużynę i przychodzą młodsi zawodnicy, bo taki obraliśmy kierunek. Będziemy reagować na bieżąco - mówił kilkanaście dni temu Piotr Stokowiec, trener biało-zielonych, w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim".
Jakie mogą zajść zmiany w Lechii? Kto dojdzie do zespołu biało-zielonych, a kto z niego odejdzie? To się będzie rozstrzygało w najbliższych miesiącach. Zapraszamy do galerii, aby prześledzić, jak może zmienić się skład Lechii.
Adam Matysek na Gali PKO BP Ekstraklasy
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?