Lechia Gdańsk przerwała świetną pasję Kaszubii [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Po czterech zwycięstwach z rzędu przyszła pora na porażkę. Kaszubia Kościerzyna na własnym terenie przegrała 0:1 z rezerwami Lechii Gdańsk.

Okazji do zdobycia przez biało-bordowych nie brakowało w pierwszej odsłonie. Bliski zdobycia gola był m.in. Michał Drzymała, który strzałem z dystansu zaskoczył golkipera gości.

W drugiej części gdańszczanie stworzyli kilka klarownych akcji, jednak na posterunku czuwał bramkarz Mateusz Machola. Przyjezdnym udało się go pokonać dopiero w 83 minucie meczu. Kaszubia postawiła wszystko na jedną kartę i w ciągu kilku minut stworzyła trzy okazje, po których mogły paść bramki, jednak zabrakło przysłowiowego szczęścia.

W najbliższą sobotę, 10 października rozegra wyjazdowe spotkanie. Przeciwnikiem drużyny Tomasza Bąkowskiego będzie Pogoń II Szczecin. Spotkanie może być emocjonujące, bo ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli III ligi.