Kradzież paliwa na stacji benzynowej w Gdańsku. Policja...

  Kradzież paliwa na stacji benzynowej w Gdańsku. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą [zdjęcia]

  SN

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Kradzież paliwa na stacji benzynowej w Gdańsku
  Kradzież paliwa na stacji benzynowej w Gdańsku. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©KMP Gdańsk

  Gdańska policja prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży paliwa, do której doszło 14 marca 2018 roku na stacji paliw przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Funkcjonariusze publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

  Kradzież paliwa na stacji przy ul. Słowackiego w Gdańsku


  W marcu tego roku na stacji benzynowej przy ul. Słowackiego ukradziono paliwo o wartości blisko tysiąca złotych. Sprawca do baku zatankował ponad 200 litrów wsiadł do samochodu marki Ford Focus i odjechał nie płacąc za paliwo.

  Czytaj także:Gdańska policja poszukuje dwóch mężczyzn i kobiety. Mogą mieć związek z kradzieżą sprzętu z jednego ze sklepów. Rozpoznajesz ich?  Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikuje policja.
  Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-11-522 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

  Gdańsk. Policjanci zatrzymali złodzieja aut (marzec 2018)


  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY