Komplet punktów w Szczecinie

Kaszubia Kościerzyna odniosła bardzo cenne zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Szczecin. Podopieczni Pawła Budziwojskiego zwyciężyli gospodarzy 1:0.

Biało-bordowi wykorzystali swoją strzelecką okazję już w pierwszym minutach spotkania. Bramkę dla kościerskiego zespołu już w 10 minucie meczu zdobył Filip Sosnowski. Gospodarze po utracie gola za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. Mimo starań, swoje celu nie osiągnęli, ponieważ skutecznie grała defensywa Kaszubii, a także golkiper biało-bordowych.
Druga odsłona miała podobny przebieg do pierwszej.

Obydwie drużyny nie miały zbyt wielu okazji do zdobycia bramki. Ostatecznie żadna z ekip nie potrafiła skutecznie umieścić futbolówki w bramce przeciwnika i kościerska ekipa mogła cieszyć się ze skromnego, ale bardzo cennego zwycięstwa.
W minioną środę zespół Pawła Budziwojskiego rozgrał w Starogardzie mecz z KP Starogard Gd. w ramach Pucharu Polski.

Relację z tego spotkania zaprezentujemy za tydzień. Natomiast kolejny ligowy pojedynek Kaszubia rozegra z Raselem Dygowo. Ten mecz odbędzie się w najbliższą sobotę w Kościerzynie. Jego początek zaplanowano na godzinę 12. Kaszubia zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli.