Kaszubia przegrywa z Gryfem [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Trzeciej porażki z rzędu w rundzie wiosennej doznali piłkarze Kaszubii. Na własnym terenie kościerska drużyna przegrała z Gryfem Słupsk.

Przyjezdni do meczu z Kaszubią przystąpili z dużym impetem. Na rezultaty nie trzeba było czekać zbyt długo. Już w 16 minucie spotkania na listę strzelców słupskiego zespołu wpisał się Piotr Michalak. Kilkanaście minut później goście prowadzili już 2:0. Utrata drugiej bramki podziałała mobilizująco na drużynę Janusza Kafarskiego i Michała Drzymały. Biało-bordowi mocno napierali przeciwnika i w rezultacie na 5 minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę Dawid Siemko zdobył bramkę kontaktową.

Do drugiej części meczu zespół Kaszubii przystąpił z ogromną nadzieją na odrobienie strat, co było widać na boisku. Kaszubia zamykała przeciwnika na własnym polu, co rusz zagrażając bramce Gryfa. Jednak słupski zespół organizował niebezpieczne kontry. Po jednej z nich wywalczył rzut rożny. Doskonałe dośrodkowanie z kornera wykorzystał Daniel Piechowski zdobywając trzeciego gola dla Gryfa. Jak się okazało, tym samym ustalił wynik spotkania na 3:1 dla słupskiej ekipy.

Biało-bordowi kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe rywalem zza między, czyli z drużyną Cartusii Kartuzy. Derby Kaszub odbędzie się 1 kwietnia, a jego początek zaplanowano na godz. 11.