Kaszubia ogrywa Bałtyk [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

Kaszubia Visline Kościerzyna na własnym boisku wygrała z Bałtykiem Koszalin 2:0.

Od pierwszych minut meczu, przewaga kościerskiego zespołu była bardzo wyraźna. Pierwszą okazję do zdobycia bramki zespół Tomasza Bąkowskiego miał w 15 min., jednak obrońcy przyjezdnej drużyny spisali się dobrze w defensywie. Biało-bordowi praktycznie zamknęli koszaliński zespół na jego połowie, jednak nie potrafili skutecznie zakończyć akcji.

Upragniona bramka padła dopiero w doliczonym czasie. Jej autorem był Adrian Wysiecki, który potężnym strzałem z ponad 20 metrów pokonał golkipera gości. Zdobywca gola w meczu z Bałtykiem rozegrał 250 spotkanie w barwach Kaszubii. W drugiej połowie gra się wyrównała, w efekcie czego piłkarze z Koszalina kilka razy zagrozili bramce kościerskiego zespołu. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie Adrian Dałek.

W najbliższą sobotę, 23 kwietnia podopieczni Tomasza Bąkowskiego zagrają na wyjeździe, a ich rywalem będzie zespół Lechii II Gdańsk, który zajmuje 6 miejsce w tabeli. a