Karambol pod Szczecinem. Stargardzianie żegnają rodzinę, która zginęła w tragicznym wypadku na A6

Emila ChanczewskaZaktualizowano 
Stargardzianie są poruszeni tragiczną śmiercią dwóch kobiet i trójki dzieci, którzy zginęli w niedzielnej katastrofie drogowej pod Szczecinem.

W tym strasznym wypadku śmierć na miejscu ponieśli: 6-letni Filip, 9-letnia Maja, 14-letnia Zuzia, ich 34-letnia mama Olga i 59-letnia babcia Mirosława, którzy jechali samochodem na urodziny.

ZOBACZ TEŻ: Wypadki pod Szczecinem na S3. Tragiczny bilans: 6 osób nie żyje, 7 trafiło do szpitali [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wypadki pod Szczecinem na S3. Tragiczny bilans: 6 osób nie ż...

ZOBACZ TEŻ:

Mąż pani Mirosławy, mąż oraz rodzeństwo pani Olgi, to najbliższa rodzina, która najbardziej przeżywa to, co się stało.

Od początku mogą liczyć na pomoc z miasta.

- Rodzina ma zapewnioną wszelką pomoc, której potrzebuje - zapewnia Piotr Styczewski z Urzędu Miejskiego w Stargardzie. - Jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili. Tragedia jest dla prezydenta Rafała Zająca i jego współpracowników niewyobrażalna. Głęboko współczujemy i robimy wszystko, co w naszej mocy, by być wsparciem dla najbliższych ofiar w tym wyjątkowo trudnym czasie.

Do tragicznego wypadku pod Szczecinem na S3/A6 doszło w niedzielę. Zginęło sześć osób, w tym troje dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

W szkolnej "trójce" dramat tłumaczą psycholodzy

W Szkole Podstawowej nr 3 działają psycholodzy. Razem ze szkolnym pedagogiem udzielają wsparcia uczniom, którzy w drogowej katastrofie stracili znajome dzieci.

- Dowiedziałem się rano o tragedii, która dotknęła rodzinę związaną z naszą szkołą, potem dziadek dzieci przyszedł do szkoły - mówił wczoraj Romuald Bobrowicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. K. Makuszyńskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. - To dla nas dramat, wszystkie dzieci były z SP 3, także ich mama była naszą absolwentką. Staramy się robić, co w naszej mocy. Jestem w kontakcie z panią wiceprezydent, z dyrektorem wydziału edukacji urzędu miejskiego. Klasy, w których były dzieci oraz klasy, które miały z nimi kontakt, będą miały rozmowy z psychologami i szkolnym pedagogiem.

Śmiertelny wypadek pod Szczecinem w okolicy węzła Kijewo na ...

Kierowcy ciężarówki, który w poniedziałek usłyszał zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, grozi do 12 lat więzienia. Mężczyzna nie przyznał się do winy.

We wtorek sąd w Szczecinie zdecydował o trzymiesięcznym areszcie tymczasowym dla kierowcy tira.

ZOBACZ TEŻ:

Wideo

Materiał oryginalny: Karambol pod Szczecinem. Stargardzianie żegnają rodzinę, która zginęła w tragicznym wypadku na A6 - Głos Szczeciński

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 81

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

Dostaną z zus 20tysiecy na pogrzeb. 1 stypa, 1 pogrzeb, 1 ksiądz, gdzie normalnie musiałoby starczyć na 5 styp i na 5 wizyt księdza... Naiwni wpłacali, żeby rodzinka mogła sobie godnie zarobić. Kto ma siłę zbierać kasę dzień po pogrzebie? Ludzie obudźcie się... Tam nie ma osieroconych dzieci, nie ma chorych wymagających leczenia, pogrzeb za 70tysięcy? Jakaś kpina. Odmówili pomocy z miasta, bo więcej uzbierali na waszej zbiórce...

G
Gość
2019-06-12T10:33:15 02:00, Prawda jest okrutna:

Przykre to zbieranie pieniędzy. Osoby które powinny teraz oplakiwac i przeżywać załobę, chcą się wzbogacić na śmierci najbliższych. "Siostro "zastanów się co robisz i czym się kierujesz.

2019-06-12T10:52:02 02:00, Gość:

Zgadzam się z tymi słowami...

2019-06-12T17:15:11 02:00, Gość:

Też uważam że to nie czas na zbieranie kasy

2019-06-12T19:52:16 02:00, Gość:

dlaczego takiego gnoja ktory zabul 6 osob aresztuje sie na 3 miesiace i utrzymuje z pieniedzy podatnika.Zadnych sadow tylko egzekucja na miejscu ktora byla by ostrzezeniem dla innych piratow Wyrazy wspolczucia dla rodziny

2019-06-12T21:02:58 02:00, Gość:

Nie byłbym tak radykalny w osądach. Było gorąco, a kierowca mógł zemdleć, zasłabnąć, mogły wysiąść hamulce itd. Jeszcze nic nie wiadomo więc nie grilluj faceta.

Boże ludzie jacy Wy jesteście wszyscy chorzy w osądach!!! Był trzeźwy , nie ścigał się - to to już do cholery nie jest bandytą!!! Wypadek przypadek, jeżeli ktoś jeździ zawodowo.... zmęczenie, rutyna , nie uwaga , problem z autem itp. przeżywał to każdy wiele razy ale się udawało, temu człowiekowi i tym łodzią się nie udało .Ogarnijcie się Janusze.

I
Ilona
2019-06-12T10:33:15 02:00, Prawda jest okrutna:

Przykre to zbieranie pieniędzy. Osoby które powinny teraz oplakiwac i przeżywać załobę, chcą się wzbogacić na śmierci najbliższych. "Siostro "zastanów się co robisz i czym się kierujesz.

2019-06-12T13:16:59 02:00, Gość:

Jesteś po prostu debilem, szkoda że zginęły małe dzieci, a nie tacy kretyni jak ty... obyś sam sie nie znalazł w takiej sytuacji, gdzie przeżywanie tragedii przerywa deszcz rachunków itd... boli dupa że ktoś ofiaruje pare zł i ktoś je otrzyma - typowy kur.a janusz, weź się lepiej do roboty pajacu; ludzie chcą to wpłacają, to i tak marne pocieszenie dla kogoś kto traci dzieci...

2019-06-12T15:47:17 02:00, Gość:

Zazdrosc nawet w obliczu takiej tragedii nie chcesz nie daj nikt nikogo nie zmusza

2019-06-12T21:10:38 02:00, Gość:

Tu nie chodzi o zazdrość i podobnie jak przedmówca uważam, że ta zbiórka jest przedwczesna. Sam niedawno pochowałem dwie bardzo bliskie osoby ale do głowy mi nie przyszło, że miałbym prosić innych o pieniądze. Pogrzeby zorganizowałem takie na jakie było mnie stać. Za mnie formalności załatwiał zakład pogrzebowy ponieważ nie miałem do tego głowy, a tutaj dwa dni po wypadku zbiórka. Smutne to wszystko i trochę niesmaczne.

2019-06-13T11:17:03 02:00, Mysz:

Niestety,ktos chce zarobić na tragedii

2019-06-13T14:03:35 02:00, Gość:

Daruj sobie te gadanie. Zajmij się swoim życiem. Jak możesz pieprzyc ze ktoś chce się wzbogacic. Możesz wyrazić swoją opinię A nie szkalowac resztę rodziny bo przyzwolenia takiego nie masz. Masz coś głupiego do powiedzenia to spójrz w lustro tam też ujrzysz debila który Cię wysłucha. Tyle w temacie

Jak można zarabiać na tragedii ta kobieta jest niepoważne co ona robi zbiera pieniądze dla siebie ,przecież ZUS daje pieniądze na pochówek to co ona ma zamiar zrobić z ta forsa niech napisze ile co kosztowalo

G
Gość
2019-06-15T21:00:21 02:00, Stefan:

Dlaczego wszyscy , wszystkich osądzają na tym forum ? Nie wystarczy , że stała się wielka tragedia dla rodziny ofiar? Nie chcecie nie wpłacajcie ...Co do kierowcy ciężarówki , do czasu kiedy nie zapadnie prawomocny wyrok i wina zostanie zasądzona , nie macie prawa osądzać tego człowieka .Bądźcie ludźmi ...ludzie

Za 10 lat powiedza ze był niepoczytalny albo miał depresje

G
Gość
2019-06-13T12:32:20 02:00, M:

12 Lat za cala rodzine,ludzie co to ma byc?!

Kierowca zapitalal pewnie jak trzeba zajety byl cb radiem albo telefonikiem albo byl zmeczony moze wypadalo by sprawdzic tachograf?!

Bardzo mi przykro ze ich nie ma pomimo ,ze obcy ludzie,ale mieli tyle zycia przed soba :-( straszne a kara 12 lat powinna byc od tzw.glowy...

Tego gnoja zamknac na dozywocie

G
Gość

Licze na to że ten bandyta dostanie dożywocie lub skonczy sam w celi

S
Stefan

Dlaczego wszyscy , wszystkich osądzają na tym forum ? Nie wystarczy , że stała się wielka tragedia dla rodziny ofiar? Nie chcecie nie wpłacajcie ...Co do kierowcy ciężarówki , do czasu kiedy nie zapadnie prawomocny wyrok i wina zostanie zasądzona , nie macie prawa osądzać tego człowieka .Bądźcie ludźmi ...ludzie

J
Joanna
2019-06-12T10:33:15 02:00, Prawda jest okrutna:

Przykre to zbieranie pieniędzy. Osoby które powinny teraz oplakiwac i przeżywać załobę, chcą się wzbogacić na śmierci najbliższych. "Siostro "zastanów się co robisz i czym się kierujesz.

2019-06-12T13:16:59 02:00, Gość:

Jesteś po prostu debilem, szkoda że zginęły małe dzieci, a nie tacy kretyni jak ty... obyś sam sie nie znalazł w takiej sytuacji, gdzie przeżywanie tragedii przerywa deszcz rachunków itd... boli dupa że ktoś ofiaruje pare zł i ktoś je otrzyma - typowy kur.a janusz, weź się lepiej do roboty pajacu; ludzie chcą to wpłacają, to i tak marne pocieszenie dla kogoś kto traci dzieci...

2019-06-12T15:47:17 02:00, Gość:

Zazdrosc nawet w obliczu takiej tragedii nie chcesz nie daj nikt nikogo nie zmusza

2019-06-12T21:10:38 02:00, Gość:

Tu nie chodzi o zazdrość i podobnie jak przedmówca uważam, że ta zbiórka jest przedwczesna. Sam niedawno pochowałem dwie bardzo bliskie osoby ale do głowy mi nie przyszło, że miałbym prosić innych o pieniądze. Pogrzeby zorganizowałem takie na jakie było mnie stać. Za mnie formalności załatwiał zakład pogrzebowy ponieważ nie miałem do tego głowy, a tutaj dwa dni po wypadku zbiórka. Smutne to wszystko i trochę niesmaczne.

2019-06-13T11:17:03 02:00, Mysz:

Niestety,ktos chce zarobić na tragedii

2019-06-13T14:03:35 02:00, Gość:

Daruj sobie te gadanie. Zajmij się swoim życiem. Jak możesz pieprzyc ze ktoś chce się wzbogacic. Możesz wyrazić swoją opinię A nie szkalowac resztę rodziny bo przyzwolenia takiego nie masz. Masz coś głupiego do powiedzenia to spójrz w lustro tam też ujrzysz debila który Cię wysłucha. Tyle w temacie

Po co te wyzwiska?, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Jeśli ktoś ma inne zdanie, nie można mu od razu wymyślać od różnych...

G
Gość
2019-06-12T10:33:15 02:00, Prawda jest okrutna:

Przykre to zbieranie pieniędzy. Osoby które powinny teraz oplakiwac i przeżywać załobę, chcą się wzbogacić na śmierci najbliższych. "Siostro "zastanów się co robisz i czym się kierujesz.

2019-06-12T13:16:59 02:00, Gość:

Jesteś po prostu debilem, szkoda że zginęły małe dzieci, a nie tacy kretyni jak ty... obyś sam sie nie znalazł w takiej sytuacji, gdzie przeżywanie tragedii przerywa deszcz rachunków itd... boli dupa że ktoś ofiaruje pare zł i ktoś je otrzyma - typowy kur.a janusz, weź się lepiej do roboty pajacu; ludzie chcą to wpłacają, to i tak marne pocieszenie dla kogoś kto traci dzieci...

2019-06-12T15:47:17 02:00, Gość:

Zazdrosc nawet w obliczu takiej tragedii nie chcesz nie daj nikt nikogo nie zmusza

2019-06-12T21:10:38 02:00, Gość:

Tu nie chodzi o zazdrość i podobnie jak przedmówca uważam, że ta zbiórka jest przedwczesna. Sam niedawno pochowałem dwie bardzo bliskie osoby ale do głowy mi nie przyszło, że miałbym prosić innych o pieniądze. Pogrzeby zorganizowałem takie na jakie było mnie stać. Za mnie formalności załatwiał zakład pogrzebowy ponieważ nie miałem do tego głowy, a tutaj dwa dni po wypadku zbiórka. Smutne to wszystko i trochę niesmaczne.

2019-06-13T11:17:03 02:00, Mysz:

Niestety,ktos chce zarobić na tragedii

Daruj sobie te gadanie. Zajmij się swoim życiem. Jak możesz pieprzyc ze ktoś chce się wzbogacic. Możesz wyrazić swoją opinię A nie szkalowac resztę rodziny bo przyzwolenia takiego nie masz. Masz coś głupiego do powiedzenia to spójrz w lustro tam też ujrzysz debila który Cię wysłucha. Tyle w temacie

M
M

12 Lat za cala rodzine,ludzie co to ma byc?!

Kierowca zapitalal pewnie jak trzeba zajety byl cb radiem albo telefonikiem albo byl zmeczony moze wypadalo by sprawdzic tachograf?!

Bardzo mi przykro ze ich nie ma pomimo ,ze obcy ludzie,ale mieli tyle zycia przed soba :-( straszne a kara 12 lat powinna byc od tzw.glowy...

G
Gość
2019-06-12T08:51:07 02:00, Gość:

Zastanawiam się tylko czy kierowca tira to Ukrainiec albo inny wschodni koleś bo oni niestety często kupują prawko u siebie i jeszcze na prawdę źle jeżdżą nie raz widziałam groźne sytuacje spowodowane przez ludzi ze wschodu

2019-06-12T10:10:27 02:00, Gość:

To Polak a Ukrainiec jadący za nim nie dość że dał radę wychamowac to jeszcze uratował ludzi gdy w tym czasie niektórzy Polacy nagrywali filmiki i robili zdjęcia

Dokładnie. Ukraińcy to milion razy lepsi ludzie niz Polacy. Nasi to tylko samojebki na fejsika pstrykaja i maja wszystko w dupie bo sensacja wazniejsza. Nie istotne ze sie ludzie zywcem palili, male dzieci... Nawet nie probowali pomoc tylko nagrania i foteczki. Porazka.Zablokowac fejsika itp.

to moze zmadrzeja.

G
Gość

Ku....co za papier.......polski naród ....i ludzka nienawiść ludzka ...

H
Hektor
2019-06-12T14:37:07 02:00, Marcin:

Powiem tak...jestem kierowca zawodowym od 14 lat - jak to mowicie Tir..codziennie widze takie sytuacje na drodze i moge powiedziec ze malo kto w polsce pomaga przy wypadkach.sam sie palilem i pomogl mi tylko jeden kierowca ktoremu bardzo dziekuje a reszta stala okolo 70 aut i wszyscy patrzeli...nikt nawet gasnicy niedal.druga sprawa jesli macie jakas awarie na drodze prosze was wyciągnij najpierw trójkąt i zalozcie kamizelkę a dopiero lapcie za telefon....polacy takze malo uzywaja kierunkowskazów...co do tragedii kierowca ciezarowki ewidentnie ponosi wine na bank grzebal w telefonie.ja wsiadajac do ciezarowki nigdy nie jezdze na zdezaku i staram sie przewidywac sytuacje na drodze od 14 lat na duzym aucie nie mialem nawet stluczki.spieszmy sie powoli ....i nie wkurzajmy sie jeden na drugiego...to nic nie da.....

2019-06-12T14:38:27 02:00, Gość:

Zgadzam się z panem

"...polacy takze malo uzywaja kierunkowskazów...", jestem w DE, sądzę, że Niemcy używają jeszcze mniej, może co czwarty sygnalizuje...

G
Gość
2019-06-12T10:33:15 02:00, Prawda jest okrutna:

Przykre to zbieranie pieniędzy. Osoby które powinny teraz oplakiwac i przeżywać załobę, chcą się wzbogacić na śmierci najbliższych. "Siostro "zastanów się co robisz i czym się kierujesz.

2019-06-12T13:16:59 02:00, Gość:

Jesteś po prostu debilem, szkoda że zginęły małe dzieci, a nie tacy kretyni jak ty... obyś sam sie nie znalazł w takiej sytuacji, gdzie przeżywanie tragedii przerywa deszcz rachunków itd... boli dupa że ktoś ofiaruje pare zł i ktoś je otrzyma - typowy kur.a janusz, weź się lepiej do roboty pajacu; ludzie chcą to wpłacają, to i tak marne pocieszenie dla kogoś kto traci dzieci...

2019-06-12T15:47:17 02:00, Gość:

Zazdrosc nawet w obliczu takiej tragedii nie chcesz nie daj nikt nikogo nie zmusza

Tu nie chodzi o zazdrość i podobnie jak przedmówca uważam, że ta zbiórka jest przedwczesna. Sam niedawno pochowałem dwie bardzo bliskie osoby ale do głowy mi nie przyszło, że miałbym prosić innych o pieniądze. Pogrzeby zorganizowałem takie na jakie było mnie stać. Za mnie formalności załatwiał zakład pogrzebowy ponieważ nie miałem do tego głowy, a tutaj dwa dni po wypadku zbiórka. Smutne to wszystko i trochę niesmaczne.

K
Kierowca zawodowy
2019-06-12T15:40:02 02:00, Gość:

Kierowcy tirów powinni się badac na głowę przed wyjazdem w trase jeżdżę do pracy za granicę tam na autostradzie robiom wyścigi kto szybciej mógł sam zginąć jak esemesy morze pisał A nie nic niewinne dzieci i dorośli jak dla mnie to 30 lat powinien dostac

2019-06-12T15:50:21 02:00, Marcin:

Zgadzam sie z toba...ale nie 30 lat lecz 12 lat ale za kazda osobe....a to nie wazne czy tir...czy autobus czy osobowka czy ciagnik....nikt ie powinien grzebac w telefonie tylko skupic sie na jezdzie...ajesli chodzi o badania na glowe to uwierz mi ze my kierowcy zawodowi przechodzimy badania psychologiczne i lekarskie co 5 lat a kierowcy z osobowek wcale takich badan nie maja....ewidentnie zawinił tu czlowiek .szkoda tylko ze znowu za bledy doroslych pobiosly smierc dzieci.jest tu wina kierowcy w 100% ale oznakowanie i robót drogowych i zwężenia pozostawiaja wiele do zyczenia.jezdzisz zagranice wiec wiesz o czym mowie....nie ma sie co sprzeczac czy to osobowka czy tir....dzieci poniosly smierc i to jest smutne....wyciagajmy z tego wnioski.....my....dorosli....

Masz rację. U nas w Polsce jest wiele rzeczy do zrobienia. Żal i serce pęka. Każdy z nas kierowców mógł być na ich miejscu.

Dodaj ogłoszenie